bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15219383_1823776681177752_8988251764772458182_n.jpg?oh=ce15e7a81bd537658d17e71d5b17ee72&oe=58BFB280
Podniosą ten puchar dla nich !
8
I za tło :D
1
Było było było...
0
Mi to się wydaję, że Leo zagra w ostatniej kolejce LM w meczu z Borussią Mönchengladbach.
1
Jeżeli mam NC+ to mogę wykupić KSW żeby mi śmigało normalnie na telewizorku czy tylko wykupienie jest w IPLI i muszę przez neta oglądać ? Bo wykupiłbym z kolegami, ale mam za słaby net i chyba nie uciągnie tego, a jakby była możliwość żeby wykupić i w NC+ to by było elegancko.
7
No to piękności. Wychodzimy najlepszym składem !
26
Poza tym to, że przekazał pieniądze to ma znaczyć, że nie jest na boisku chamem i prostakiem ? Czy jedno wyklucza drugie ? Może przekazać 100 mln na jakieś cele charytatywne czy coś podobnego, ale to i tak nie zmieni faktu, że jest chamem i prostakiem na boisku i pokazał to tyle razy, że naprawdę trzeba być ślepcem żeby tego nie zauważyć.
1
Kiedy był Suarez ? Był jakiś kalendarz z Suarezem ? :D Bo ja widziałem ten z Messim i myślałem, że ten był pierwszy :D Podrzuć jakiś link bo chciałbym mieć, że tak powiem od pierwszego wydania ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dla mnie nawet lepszy niż poprzedni bo przy herbach klubów z którymi gramy jest napisane jakie to rozgrywki i czy wyjazd czy dom. W poprzednim było to na dole i mi np. pasek z dołu lekko zasłaniał te napisy, a teraz jest świetnie. Genialna robota !
59
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15317759_1823116814577072_2201325568430955777_n.jpg?oh=f8951dbb5f4b92071ee06c2d8cfe4533&oe=58C4BD43
Bóg też tworzy swoją ligę.
1
Mam telefon LG X Power z tą bardzo wytrzymałą baterią (trzyma około 3 dni przy częstym użytkowaniu) i mam do niej specjalną ładowarkę "Fast Charge". Jeżeli dam naładować tą ładowarką telefon koledze to może mu się coś stać z baterią w telefonie bo on ma tą zwykłą albo mi coś z ładowarką ? Czy nie ma znaczenia ?
4
Jezu oni w tym Madrycie naprawdę są niepoważni. 9 pkt przewagi przy założeniu, że Real wygra Gran Derbi ma im dać w teorii mistrza ? Boże jednak Madryt to stan umysłu, nie wiem co oni tam biorą, ale to co wypisują to jest jakaś masakra. Nawet jak będzie 9 pkt to i tak zostanie do rozegrania drugie Gran Derbi, drugie derby Madrytu, Real jeszcze ma wyjazd do Sevilli, Valencii, dodatkowo gdy przyjdzie grać w fazie pucharowej LM i w CDR i w La Liga to każdy mecz będzie trudniejszy, zmęczenie zawodników będzie dawało się we znaki, mecze wyjazdowe będą na wagę złota i wtedy będzie ten najważniejszy moment ligi, wtedy będzie wiadomo kto zachował więcej sił, kto w najważniejszym momencie wstrzeli się z formą i będzie zgarniał komplety punktów. Wiadomo, że fajnie by było mieć na tym etapie sezonu 9 punktów przewagi nad największym rywalem i gdyby Barca była w takiej sytuacji to cieszyłbym się niezmiernie, ale to jeszcze niczego nie przesądza i nic nie gwarantuje także nawet jak będzie te 9 punktów straty (oczywiście z naciskiem na słowo "jak" bo moim zdaniem Barca wygra klasyk i będzie 3 pkt) to nie ma co płakać i lamentować, że już po lidze bo do końca zdarzy się jeszcze wiele wiele innych nieprzewidywalnych strat punktów, ciężkich meczów, czy meczów, które spokojnie powinny być przez faworyta wygrywane, a będą kończyć się remisem lub porażką tegoż faworyta.
1
Nie ma znaczenia ? Ma i to ogromne. Ja np. mam dość, że Barca rok w rok ma od 1/8 finału klasowych rywali, a Real do półfinałów leci autostradą mijając jakieś średnie drużyny. Niech się raz los do Barcy uśmiechnie, a Realowi niech w końcu da pstryczka w nos i niech dostaną Bayern.
0
Tak szczerze mówiąc to wolę chyba, żeby Real zajął 1 miejsce w grupie niż 2. Jak zajmą 1 miejsce to mogą trafić z tych lepszych drużyn na Bayern, City lub Arsenal/PSG. Jak zajmą 2 miejsce to mogą wylosować Arsenal/PSG lub Juve. Zawsze to więcej % szans na złapanie lepszego rywala choć skończy się pewnie jak zwykle na jakimś Leicester lub Benfice.
3
Czekam z niecierpliwością ;)
25
Ruski szampan za 5zł, myślę, że spokojnie wystarczy dla każdego :D
5
Jeżeli dobrze przeczytałem, to Danilo, który po katastrofie zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń, zdążył chwilę przed śmiercią zadzwonić do żony.
20
Corinthians wnioskuje także do brazylijskiej federacji piłkarskiej o to, by Chapecoense nie podlegało degradacji do Serie B przez 3 najbliższe sezony. Identyczne oświadczenie wydały Palmeiras oraz Flamengo, a niebawem do akcji mają dołączyć kolejne kluby.
27
Cléber Santana to jedna z ofiar dzisiejszej katastrofy. Kiedyś grał w Atletico Madryt czy np. w Mallorce.
Przed wylotem dodał na instagrama zdjęcie z podpisem „Ilu żyć bym nie miał, w każdym będę cię kochał”.
51
Ja np. wchodzę co trochę na La Ramblę właśnie w nadziei, że będą jakieś nowe info odnośnie tej katastrofy.
41
Po życiu, co tam z karierą.
0
A ja właśnie spodziewałem się niespodziewanego bo taki ten serial miał być ;)
1
Ewentualnie Siergiej Piputkin: Hiszpania.
28
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15170921_549608445244007_1923060400139852597_n.jpg?oh=2e2a7f92f1af94566f10f1067d675654&oe=58BD9801
To był nokaut, choć skończyło się remisem.
1
No i o to chodzi, elegancko :D
1
No przemyślałem to po dodaniu komentarza :D
ps. będzie kalendarzyk ? :D
24
"Nie interesuje się piłką niestety" - Tytuł la liga/liga mistrzów.....
14
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15219476_1288101627914127_374862080108195252_n.jpg?oh=ae928fb8cec4447581ba4bcf9a13f305&oe=58C64036
Ronaldo na chwilkę wskoczył na tron.
23
"Mateo Kovačić dostał już misję na sobotę. MARCA twierdzi, że to Chorwat ma powstrzymywać Leo Messiego." Jestem coraz bardziej spokojny o klasyk ;)