0

Odpowiedź jest prosta: Obrona i pomoc za czasów Pepa, bramkarz i atak obecny i mamy drużynę perfekcyjną.

8

Niezłe reklamy :D Ale niech tam pomoże, nic mnie to nie kosztuje.

0

Qua qua qua qua qua qua.

0

Właśnie nie.

3

11 (CR), Messi ma obecnie 9.

2

Hat-triczek będzie dzisiaj i po rekordzie CR ;) Jakiś karny, jedna samodzielna akcja, jedna na pustaka i mamy to !

1

Właśnie mnie to ostatnio zastanawiało. W przypadku takiej samej ilość pkt w grupie liczą się najpierw bezpośrednie mecze, później bramki w tych meczach, a na koniec ogólny bilans bramek ?

4

Dobranoc !

39

Man Utd ma więcej punktów straty do lidera niż przewagi nad ostatnią drużyną w tabeli :D

0

Hahaha :D

1

No i pięknie, że Leo zagra i to pewnie cały meczyk. Od razu człowiek bardziej czeka na spotkanie i oglądało się będzie o wiele lepiej z Leo w składzie ;)

1

Za mało moim zdaniem. Atak na wysokości kolana bez szans na dotknięcie piłki, to nie była walka o piłkę tylko typowo żeby zrobić przeciwnikowi krzywdę Jak nie wytrzymuje psychicznie to niech nie gra, ale niech komuś nie odbierze możliwości gry. 6-7 spotkań spokojnie mógłby dostać na wyciągnięcie wniosków.

0

Nie ma co się dziwić mając taką ławkę rezerwowych...

2

Wrócił Iniesta, Busquets też chyba powoli zaczyna wracać, jeszcze tylko Neymar niech odnajdzie swoją lepszą wersję i Barca znowu wróci na właściwe tory.

1

Po tak tragicznym dla mnie weekendzie piłkarskim (remis Barcy, remis Legii, przegrana Liverpool'u i City) chociaż strata punktów przez Man Utd troszeczkę osładza mi tą kolejkę.

2

Noo CR przez całe życie zapewne tyle ile Messi w poprzednim sezonie czy tam 2 lata temu gdzie często ładował w poprzekę lub słupek.

3

Chyba fake, poza tym mimo, że Ronaldinho niemal cały czas jest uśmiechnięty to chyba w takiej sytuacji nie miałby uśmiechu od ucha do ucha.

0

Łańcuszek z jakimś serduszkiem czy coś podobnego, kobiety lubią biżuterię, sam ostatnio kupowałem i była zadowolona (chyba) :D

1

Oby Leo zagrał we wtorek, zawsze to inaczej się będzie oglądało ;)

0

Ja myślę (i mam nadzieję), że Leo zagra z Borussią.

0

Real straci do końca sezonu na pewno z 10 -12 punktów, bo niebawem jadą na KMŚ, później dojdzie LM i CDR i gra co 3 dni to się na 100% odbije na wynikach i to jest całkowicie normalne także o wpadki Realu jestem spokojny. Najważniejsze, żeby Barca już ograniczyła do minimum straty punktów (choć i tak stracą coś jeszcze do końca to pewne) i będzie dobrze.

36

Człowiek się cieszy, że mecze wyjazdowe z Sevillą, Valencią, Celtą, Sociedad i Bilbao już za nami, a się okazuje, że lepiej grać z nimi na ich stadionach niż na CN :D

15

Kurczę Neymar tak pięknie zrobił gościa na metrze w polu karnym (bodajże Carvajal'a) i zamiast spokojnie przymierzyć po długim czy krótkim (miał do wyboru wszystko dosłownie) to się strasznie podpalił i postawił na moc zamiast precyzję... Ehh wielka szkoda, do teraz widzę tą akcję jak zamknę oczy :D

0

No właśnie to chyba te dwa :D

0

Zależy jeszcze, które wyjazdowe ;) Oj tam ja się nie martwię, do końca jeszcze zgubią i 10 punktów moim zdaniem spokojnie, chodzi o to, żeby Barca już ograniczyła starty i będzie dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?