0

Ekstra chłopaki, dzięki super stronka, już mam wszystko ;)

0

Mam ogromna prośbę. Mógłby mi ktos podac statystyki Messiego i CR odkad zaczęli profesjonalnie grać w pilke (mecze, gole, asysty) dla klubu i reprezentacji wlacznie oraz wygrane trofea krajowe, europejskie i wygrane z reprezentacja, zlote pilki, buty, po.prostu wszystko razem ? Wiem zaraz ktos napisze zebym sam szukal ale po 1 nie mam czas dzis a.na dzis bardzo mi potrzebne, po 2 przyznam ze zapewne nie chcialoby mi sie szukac a po 3 nawet nie wiedz gdzie szukac, a fajnie by bylo miec takie ogolne zestawienie od poczatku do dnia dzisiejszego ze statystykami, trofeami i wazniejszymi nagrodami indywidualnymi.

35

300 od rodziców, 250 od babci, 170 od cioci, masz rację pewniaki nigdy nie zawodzą :D

0

Bardzo chętnie, jeżeli chodzi o pokera to jestem mega fanem tej gry i mam nadzieję, że kiedyś będzie można legalnie pograć w PL :D

2

Załóżmy miał 400 w wartości żetonów, a weszło w jego all-in'a 3 graczy, więc zgarnia 1600 czyli wkład 3 graczy i swój, ale tylko tyle ile miał x to co ktoś dołożył, broń boże całą pulę chyba, że już nikt nie dołożył. Zgrania tyle ile włożył razy tyle ilu graczy weszło w jego all- inn. Przykładowo koleś zagra all in a ma 1000, drugi zagra all- in i ma 2000 i grają aby we dwóch i wygrywa ten pierwszy to wygrywa 2000, swoje 1000 i 1000 przeciwnika, a przeciwnik, który włożył 2000 dostaje 1000 zwrotu. Wygrywa 100% tego co wyłożył x tylu ili graczy weszło w jego all-in + swój wkład ;) Jezeli dokladacie do puli cos po jego all- in to róbicie wtedy oddzielną pulą na wypadek gdyby wygrał, wtedy ta oddzielna jest dzielona miedzy tym ktory z was byl najlepszy oprocz niego ;) Także całej puli nie zabiera chyba, że po all -in jego nie dorzucaliście już nic do puli :d Nie wiem jak bardziej to wytłumaczyć mam nadzieję , że zrozumiałes ja to pijany jestem :D

2

Zgłaszam się :)

21

Oczywiście.

8

A teraz wyjął z bramki :D

2

Jakby LFC miało jakiegoś solidnego golkipera to mogliby coś zamieszać w Premier League, a tak wątpie.... Swoją drogą powinni budowanie składu zacząć od golkipera, a tak mają dwa ręczniki i chcą walczyć o tytuł.

0

Niemożliwe :D Dopiero teraz zauważyłem hahaha :D Kurczę zawsze scrollowałem i nie widziałem tej opcji :D

4

Piękna opcja "przejdź do najbliższego meczu" pojawiła się w terminarzu. Tak to trzeba było scrollować do dołu, a teraz kilkasz i masz ;) Niby drobna zmiana, ale jaka pożyteczna :D

4

Dokładnie. Takie 2-2 z Bilbao u nich to będzie dobry wynik, aczkolwiek wiadomo, że każdy myśli tylko i wyłącznie o wygranej.

0

Lepiej się pomódl za tych co zginęli.

0

Juventus - Jeep.

47

Te same zwody, ten sam sposób prowadzenia piłki, to samo robienie z rywala pachołka, ta sama klepka tylko koledzy z boiska się trochę zmienili, pięknie ;)

6

KamQix

Można się spodziewać w niedalekiej przyszłości kalendarza na styczeń ? :)

1

Ja oglądałem po 50x każdą część, nie ma lepszego filmu, każda część jest na swój sposób najlepsza ;)

1

Ja również za Curry'm, a i Durant jest jeszcze, też genialny koszykarz ;) Właśnie kończę oglądać Knicks - Boston.

1

Też mam dużo gadżetów z Barcelony, szalik, flagę, książki, kubek, plakaty, naklejki, wycinki z gazet przyklejone na meble, ale chyba najbardziej jestem dumny z torby FCB, którą kupiła mi dziewczyna na urodziny kilka dni temu bo strasznie mi się podoba i brelok oraz proporczyk prosto spod Camp Nou, które przywiózł mi kolega będąc na meczu w Barcelonie.

17

Pytanie czy był taki mecz w ogóle ?

3

Aleee pogoda wymarzona na wigilię ! Śnieżek sypie pięknie takie święta to rozumiem.

0

Tak :)

4

Haha śmiało:D

122

Tyle szczęścia i radości
Ilu Messi mija gości
Świąt wesołych i w spokoju
Jak Iniesta gra na boju
Smutku żalu i niedoli
Ile Masche zdobył goli
Moc prezentów na całego
Tak jak Real od sędziego
A w sylwestra duzo tanca
Tak po po prostu Visca el Barca !

Wesolutkich świąt dla wszystkich użytkowników tej stronki i dla adminów (proszę nie banujcie za wierszyk wyjątkowo, taka okazja) bo mozna powiedziec ze jestesmy jedna wielka barcelońską rodzinką :)

4

Jeżeli gram sam na komputer to staram się aby mecz wyglądał bardzo realnie jak w telewizji, a jak gram z kims to duzo sie kiwam jednym zawodnikiem (malo efektowne ale niezwykle efektywne).

27

Zlatan Ibrahimović:,,Gdyby przyznali mi Złotą Piłkę w tym roku albo w jakimkolwiek innym, to następnego dnia osobiście zaniósłbym ją Messiemu."

0

Zaczyna sie: święta znajomi wracaja z zza granicy, z różnych miast i leje sie wódka. Od dzisiaj zapewne do pasterki włącznie, nie nie chwalę sie tylko żalę.

2

Nasza ławka rezerwowych gra z trzecioligowcem.... To świadczy o tym, że mamy tak mizernych zmiennikow ze to szok.

1

Ja ostatnio znalazłem w piwnicy puzzle z Bravo Sport z drużyną Milanu z czasow Gattuso, Didy, Kaki, Sedorfa itd. Dałem kumplowi co kibicuje Milanowi, szkoda tylko ze nie byla to Barca bo pamiątka niesamowita.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?