bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ekstra chłopaki, dzięki super stronka, już mam wszystko ;)
0
Mam ogromna prośbę. Mógłby mi ktos podac statystyki Messiego i CR odkad zaczęli profesjonalnie grać w pilke (mecze, gole, asysty) dla klubu i reprezentacji wlacznie oraz wygrane trofea krajowe, europejskie i wygrane z reprezentacja, zlote pilki, buty, po.prostu wszystko razem ? Wiem zaraz ktos napisze zebym sam szukal ale po 1 nie mam czas dzis a.na dzis bardzo mi potrzebne, po 2 przyznam ze zapewne nie chcialoby mi sie szukac a po 3 nawet nie wiedz gdzie szukac, a fajnie by bylo miec takie ogolne zestawienie od poczatku do dnia dzisiejszego ze statystykami, trofeami i wazniejszymi nagrodami indywidualnymi.
35
300 od rodziców, 250 od babci, 170 od cioci, masz rację pewniaki nigdy nie zawodzą :D
0
Bardzo chętnie, jeżeli chodzi o pokera to jestem mega fanem tej gry i mam nadzieję, że kiedyś będzie można legalnie pograć w PL :D
2
Załóżmy miał 400 w wartości żetonów, a weszło w jego all-in'a 3 graczy, więc zgarnia 1600 czyli wkład 3 graczy i swój, ale tylko tyle ile miał x to co ktoś dołożył, broń boże całą pulę chyba, że już nikt nie dołożył. Zgrania tyle ile włożył razy tyle ilu graczy weszło w jego all- inn. Przykładowo koleś zagra all in a ma 1000, drugi zagra all- in i ma 2000 i grają aby we dwóch i wygrywa ten pierwszy to wygrywa 2000, swoje 1000 i 1000 przeciwnika, a przeciwnik, który włożył 2000 dostaje 1000 zwrotu. Wygrywa 100% tego co wyłożył x tylu ili graczy weszło w jego all-in + swój wkład ;) Jezeli dokladacie do puli cos po jego all- in to róbicie wtedy oddzielną pulą na wypadek gdyby wygrał, wtedy ta oddzielna jest dzielona miedzy tym ktory z was byl najlepszy oprocz niego ;) Także całej puli nie zabiera chyba, że po all -in jego nie dorzucaliście już nic do puli :d Nie wiem jak bardziej to wytłumaczyć mam nadzieję , że zrozumiałes ja to pijany jestem :D
2
Zgłaszam się :)
21
Oczywiście.
8
A teraz wyjął z bramki :D
2
Jakby LFC miało jakiegoś solidnego golkipera to mogliby coś zamieszać w Premier League, a tak wątpie.... Swoją drogą powinni budowanie składu zacząć od golkipera, a tak mają dwa ręczniki i chcą walczyć o tytuł.
2
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15697222_1324716984252591_2618116107868707077_n.jpg?oh=17612cd5a115257a300a042460f9f543&oe=5921E8A2
Conte i Chelsea ciągle do przodu.
0
Niemożliwe :D Dopiero teraz zauważyłem hahaha :D Kurczę zawsze scrollowałem i nie widziałem tej opcji :D
4
Piękna opcja "przejdź do najbliższego meczu" pojawiła się w terminarzu. Tak to trzeba było scrollować do dołu, a teraz kilkasz i masz ;) Niby drobna zmiana, ale jaka pożyteczna :D
4
Dokładnie. Takie 2-2 z Bilbao u nich to będzie dobry wynik, aczkolwiek wiadomo, że każdy myśli tylko i wyłącznie o wygranej.
0
Lepiej się pomódl za tych co zginęli.
0
Juventus - Jeep.
47
Te same zwody, ten sam sposób prowadzenia piłki, to samo robienie z rywala pachołka, ta sama klepka tylko koledzy z boiska się trochę zmienili, pięknie ;)
6
KamQix
Można się spodziewać w niedalekiej przyszłości kalendarza na styczeń ? :)
1
Ja oglądałem po 50x każdą część, nie ma lepszego filmu, każda część jest na swój sposób najlepsza ;)
1
Ja również za Curry'm, a i Durant jest jeszcze, też genialny koszykarz ;) Właśnie kończę oglądać Knicks - Boston.
1
Też mam dużo gadżetów z Barcelony, szalik, flagę, książki, kubek, plakaty, naklejki, wycinki z gazet przyklejone na meble, ale chyba najbardziej jestem dumny z torby FCB, którą kupiła mi dziewczyna na urodziny kilka dni temu bo strasznie mi się podoba i brelok oraz proporczyk prosto spod Camp Nou, które przywiózł mi kolega będąc na meczu w Barcelonie.
17
Pytanie czy był taki mecz w ogóle ?
3
Aleee pogoda wymarzona na wigilię ! Śnieżek sypie pięknie takie święta to rozumiem.
0
Tak :)
4
Haha śmiało:D
122
Tyle szczęścia i radości
Ilu Messi mija gości
Świąt wesołych i w spokoju
Jak Iniesta gra na boju
Smutku żalu i niedoli
Ile Masche zdobył goli
Moc prezentów na całego
Tak jak Real od sędziego
A w sylwestra duzo tanca
Tak po po prostu Visca el Barca !
Wesolutkich świąt dla wszystkich użytkowników tej stronki i dla adminów (proszę nie banujcie za wierszyk wyjątkowo, taka okazja) bo mozna powiedziec ze jestesmy jedna wielka barcelońską rodzinką :)
4
Jeżeli gram sam na komputer to staram się aby mecz wyglądał bardzo realnie jak w telewizji, a jak gram z kims to duzo sie kiwam jednym zawodnikiem (malo efektowne ale niezwykle efektywne).
27
Zlatan Ibrahimović:,,Gdyby przyznali mi Złotą Piłkę w tym roku albo w jakimkolwiek innym, to następnego dnia osobiście zaniósłbym ją Messiemu."
0
Zaczyna sie: święta znajomi wracaja z zza granicy, z różnych miast i leje sie wódka. Od dzisiaj zapewne do pasterki włącznie, nie nie chwalę sie tylko żalę.
2
Nasza ławka rezerwowych gra z trzecioligowcem.... To świadczy o tym, że mamy tak mizernych zmiennikow ze to szok.
1
Ja ostatnio znalazłem w piwnicy puzzle z Bravo Sport z drużyną Milanu z czasow Gattuso, Didy, Kaki, Sedorfa itd. Dałem kumplowi co kibicuje Milanowi, szkoda tylko ze nie byla to Barca bo pamiątka niesamowita.