1

Okręt tonie a Payet ucieka... Żałosne zachowanie.

0

Tylko USA.

6

As pisze bzdury co do terminarza aczkolwiek biorą zapewne pod uwage fakt, że Real zagra u siebie z Barca i Atletico i pewnie po tym wnioskuja że maja lepszy kalendarz. Co do sprawy ligi to wydaje mi sie ze Barca potrzebowała tego potkniecia Realu aby znowu uwierzyć ze wszystko mozna jeszcze odwrócić, że Real tez bedzie gubil punkty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O ile piekniejszy poniedzialek po porazce Realu:) Miłego dnia i byle do piatku ;)

0

Będą po nom jechać?! Zaden prawdziwy oddany kibic Realu nie ma prawa zlego slowa na tego pana powiedzieć za to co zrobił dla Realu i wiekszosc o tym dobrze wie..

4

Real w końcu przegrał, kazdy kibic Barcy chyba na to czekał, odrobilismy 3 punkty do nich a niektórym i tak nie dogodzi i beda narzekac ze dalej 5 pkt choć na razie jest 2, niektórzy widzą w ogole 6 pkt straty... Ludzie proszę was bo ręce opadaja....

2

I pragnę przypomnieć, że tracimy 2 pkt, a nie 5, nikt za darmo im 3 oczek nie da także na spokojnie ;)

0

Dobra seria się skończyła, skończy się też pewność i przede wszystkim fart. Tak jak my doznaliśmy przemiany na lepsze po porażce z Sociedad, tak dziś Real po porażce z Sevillą zmieni się na gorzej.

8

Karma wraca, ale to dopiero jej początek. Musi oddać Realowi jeszcze wiele więcej ;)

5

Ramos zrobił swoje tylko bramki mu sie pomyliły.

0

Ale padolino Modricia... Czy oni co mecz muszą dosłownie zebrac o karne ? Po prostu jak im nie idzie to sie zaczyna szopka w polu karnym... To jest takie żałosne ze...

0

Ja chyba nie ogladam Realu. Nie będę sobie nerwow psul bo zawsze jak Real ma stracić punkty to zwykle gladko wygrywają.... Moim zdaniem straty punktow Królewskich trzeba szukać na meczach wyjazdowych ze slabszymi rywalami których moga nieco zlekcewazyc i z ktorymi mecze beda przeplataly sie ze spotkaniami LM, na Seville zepna zadki i zapewne wygraja spokojnie.

11

No to bye bye Georgina :/ Pan nie wybacza takiej zniewagi.

48

Mnie to normalnie telepie jak słucham/czytam o ludziach którzy krytykują WOŚP bo Owsiak bierze pieniądze....Może i coś tam bierze i niech sobie bierze, co z tego skoro zbiera tyle kasy, że jego akcja bije na głowę wszystkie inne podobne akcje charytatywne! Niech uzbiera 50 mln, niech weźmie sobie z tego milion, niech weźmie 2 czy 3, co z tego skoro 47 zostanie przeznaczone dla dzieci (nie wiem może jakiś podatek jeszcze też jest od tego, ale to i tak kupa kasy na ratowanie życia). Dla niektórych lepiej żeby zebrał 200 tys., ale żeby ani złotówki nie wziął dla siebie, niż żeby zebrał 50 mln i wziął załóżmy te 2.... To jest takie tępe myślenie, że nie mogę tego przeżyć, że ktoś może iść przez życie takim tokiem rozumowania.... Jak ktoś mu zazdrości i dlatego nie pomaga bo "Owsiak weźmie do portfela" to niech sam zrobi podobną akcję, nikt nikomu nie broni i zobaczymy ile zbierze.... WOŚP to wspaniała inicjatywa/akcja, która już od wielu wielu lat ratuje życie dzieci i po prostu nie da się tego krytykować będąc normalnym człowiekiem według mnie, ale jeżeli ktoś ma problem z pomaganiem dzieciom bo ma na myśli fakt, że Owsiak też coś z tego dostanie to trzeba głęboko przemyśleć swoje życie i wartości.

22

https://zapodaj.net/03c79ce53f3dc.png.html

Kiedy sam modyfikujesz styczniowy kalendarz dodając mecze z Sociedad kompletnie się na tym nie znając :D

23

Ja się pytam gdzie jest ten, którego wybrano "najlepszym" piłkarzem świata ? Wziął wolne czy co ?

57

Raczej nikt bo mozna stracic 2 lub 3 pkt.

28

Chyba na plakacie z Bravo Sport.

35

Jego braki defensywne ? A Roberto ich nie ma ? Za Vidalem przemawia przede wszystkim szybkość, coś czego Roberto kompletnie nie posiada, poza tym w sytuacjach gdzie będziemy musieli koniecznie zdobyć gola, na pewno Aleix da więcej niż Roberto przynajmniej tak mi się wydaję.

8

Vidal bryka aż miło ;) On po prostu musi grać więcej, a wtedy Roberto możliwe, że pożegna się z pierwszym składem na dłużej.

0

Komuś tu głupio chyba ;)

3

Mnie zdziwiło, że nie lobował ;D

1

Od dłuższego czasu bolączką Barcelony jest marnowanie dogodnych okazji do strzelenia bramki. A to za mocno, a to w środek bramki, a to prosto w bramkarza, a to w słupek, a to zabraknie 5cm żeby dostawić nogę... Jak to się zmieni chociaż trochę na + to będzie o wiele wiele lepiej bo okazje są w każdym meczu tylko problemem jest skuteczność z tych okazji.

20

Na ten moment Vidal na pewno nie jest slabszy niz Roberto i kompletnie niezrozumiale jest to ze praktycznie nie dostaje szans. Moim zdaniem gdyby dostawal wiecej minut to mógłby zostac zawodnikiem 1 skladu.

2

Serio ktoś kto kibicuje Barcelonie woli oglądać skoki niż mecz Barcy? :D. Niepojęte, ale jak kto co lubi.

5

Nie rozumiem tych rotacji. Dlaczego nie wystawi najmocniejszego składu i pozniej niech zdejmie Inieste i Neymara przy korzystnym wyniku ? Pozniej sie obudzimy w 70 min przy remisiem lub niekorzystnym wyniku i bedzie wyscig z czasem.... Ehhh jak dla mnie LE kompletnie nie uczy sie na błędach, obym to.ja się mylił co do dzisiejszego przebiegu spotkania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?