1

Tutaj również się raczej nie zgodzę. Jest na świecie pełno chamów i gburów, którzy pochodzą z normalnych, dobry domów, którzy mają dobry przykład ze strony ojca, matki, a mimo wszystko tacy są jak i również jest wielu wielu normalnych, miłych i poukładanych osób, które wywodzą się z domów gdzie nie dzieje się najlepiej. Nie mówię, że takie sytuacje są 50% na 50%, ale ludzie są różni i czasem sytuacja w domu nie ma kompletnie żadnego wpływu na to jakim człowiekiem się zostanie ;) Nie wiem jak to było w przypadku CR, ale no tego się raczej nie dowiemy ;)

53

Jeżeli miałby inny charakter i sposób bycia to jak najbardziej popierałbym twój wpis, jednak kiedy mam w pamięci jego chamskie zagrywki, słowa jakie wypowiadał, gesty jakie wykonywał itp. itd. to niestety nie zgadzam się z twoją wypowiedzią i tekstem typu "leżącego się nie kopie". CR na pewno nie zastosowałby się do tych słów stąd i ja nie mam zamiaru go żałować. Nawet gdy dostał ZP to powiedział coś w stylu, że dobrze, że ludzie oglądają mecze i wiedzą kto był najlepszy w tamtym sezonie czy jakoś tak. Za takie coś mam go szanować ? Pokora, kultura osobista i szacunek do rywala - tych cech temu Panu brakuje i ze względu na takie, a nie inne zachowania Portugalczyka zawsze i bezwzględnie będę go wyśmiewał i przede wszystkim nigdy, ale to nigdy nie będę go żałował bo po prostu nie zasłużył na taki szacunek jakim darzę innych piłkarzy i to wcale nie tylko piłkarzy Barcelony.

38

Najlepszy wczoraj Mirosławski po tych dwóch szansach CR na strzelenie bramki: "Ronaldo gra słabo, ale dwie okazje strzeleckie sobie stworzył". Czaicie, CR sobie stworzył xD Przecież to nawet nie brzmi prawdziwie :D On od roku sobie nic sam nie stworzył tylko bazuje na podaniach kolegów. Dostał wczoraj patelnie na woleja, i prostopadłą piłkę w tempo od Kroos'a, ale według Mirosławskiego to Ronaldo stworzył sobie te okazje :D CR miał świętą rację mówiąc, że ludzie oglądają mecze i widzą wszystko. Wszyscy oglądający widzą tą żenadę w jego wykonaniu.

44

"Podobno Ronaldo nabawił się kontuzji przez nowe buty. Miały fabryczną wadę. Obcas z przodu z stąd ta kontuzja i niemoc w meczach."

Hahaha jeden z komentarzy :D Padłem :D

6

Najlepsze było jak po tej patelni, którą dostał i trafił w słupek od razu złapał się za stopę i grymas bólu na twarzy :D Później jeszcze kilka razy pokazówkę zrobił, żeby każdy myślał, że to przez kontuzję nie trafił. Nie zdziwię się jak się okaże niedługo, że od początku sezonu gra z kontuzją, walczy z bólem i.... należy dać mu ZP za to poświęcenie ;D

22

Kurczę czytałem coś, że CR zakończył mecz z urazem. Oby to nic poważnego bo bez niego w składzie Real byłby dużo mocniejszy, a tego nie chcemy.

18

Messi miał po prostu zły dzień i tyle. To zwykły normalny człowiek (lub kosmita, tutaj nie zostało nic potwierdzone :D ) tak jak My i też tak jak każdy z nas ma prawo mieć gorszy dzień, tak samo jak i nam tak i jemu się takie coś przydarza w życiu, gorsze chwile, gorsze samopoczucie, to normalna rzecz. Akurat wypadło na wczorajszy dzień i na mecz z Sociedad, nie ma tutaj co się doszukiwać jakiegoś większego powodu jego wczorajszego zachowania.

7

Mnie Neymar tak irytuje swoimi zmarnowanymi okazjami, że nie mogę.... Niby taki technik, a jak ma świetną okazję, to albo mu piłka odskoczy, albo strzeli bez siły w środek, ale piłka minie bramkę o dobre 2 metry... Kurczę ileż można ?!

13

Cillessen lepszy w grze nogami niz ter Stegen :D

1

Neymar piękne uderzenie z karnego w boczna siatkę, ale mimo wszystko czuje sie dużo pewniej kiedy Leo strzela.

0

Wybiera się ktoś może jutro na 20 urodziny JWP do klubu Palladium w Warszawie ?

0

Bank Pekao ostatnio coś strasznie szwankuje, kilka dni temu w ogóle nie działała stronka Pekao, nie dało się żadnych przelewów robić, wczoraj kartę mi w taksówce odrzuciło i w Biedronce, coś mają chwilowo nie tak i pewnie dlatego.

1

0

Haha nie załapałem :D

2

Tak wygrał życie bo polecenia się posypią... Dla Ciebie życie to polecenia ? :D Proszę Cię kolego :D Niech ma i 300 na zdrowie mu, aczkolwiek dobrze cytuje :D

3

Ja mam jakieś dziwne wrażenie, że łatwiej będziemy mieli z Sociedad niż Real z Celtą i obym się nie mylił.

2

Marzenia ? Remis bramkowy jest bardzo REALny, ja chcę wygranej Celty tak 2-1 bo zapewne Real coś ustrzeli aczkolwiek kto wie.

1

Bardzo dobrze, że tak powiedział. Zwykle jak ktoś przed meczem na nas szczeka to dostają na boisku lanie i mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo. Barca odpowie na boisku.

0

To akurat bardzo dobrze wiem, jak i zapewne większość ;)

0

Jak myślicie Celta da radę postawić się Realowi przynajmniej u siebie czy skończy się spokojnym spacerkiem dla Realu ? Nie wiem jak tam Celta gra, bardziej oczywiście śledzę Real i według mnie są 2 scenariusze na to spotkanie: albo spokojna i bezproblemowa wygrana Realu (3-0, 3-1), albo wygrana Celty jedną bramką (2-1).

0

Program chyba był stworzony aby tacy jak Ty myśleli sobie, że nie są ortograficznymi głąbami pomimo swoich ogromnych błędów językowych. Nie wiem jak Ciebie, mnie kłują w oczy takie byki i zawsze będę wytykał coś takiego. Czy mam niskie poczucie własnej wartości ? Raczej nie, ale jak widać po Twoich błędach i po tym jak ślepo wierzysz w oglądany w naszej kochanej telewizji program i "prawdy" tam zawarte wnioskuję, że to Ty masz kolego problem ;)

13

Szkoda, że Ci słownika nie "ogarnoł" :/

0

Najlepiej jedno połączyć z drugim i to jeszcze jest przed Leo, ale jestem pewny, że takie coś się zdarzy. Finał LM Barcelona vs Real 0-0 i w 85 minucie rajd Messiego przez pół boiska jak kilka lat temu i bramka dająca puchar.

0

A jest szansa, że go włączę i będzie po prostu działał czy po jakimś czasie raczej musi się coś zepsuć i lepiej oddać od razu do serwisu ?

0

Problem w tym, że nie jego chyba się nie otwiera znaczy sim wchodzi z boku i nie wiem nawet jak go rozkręcić...

0

Ratunku ! Telefon LG X Power (chyba nie jest wodoodporny) wpadł mi do wody..... wyjąłem go i wyłaczyłem, jest szansa, że nic sie nie stało ?

1

Nic dodać nic ująć. Dokładnie tak zapamięta ich historia ;)

0

Jak co sie stalo ? Przeszedl do Barcelony i to wystarczyło... Myślisz ze kazdy gracz z Valencii Sevilli czy nawey ATM przejdzie do Barcy i bedzie gral tak samo jak w starym klubie ? Barca to absolutny światowy TOP i weryfikuje wiele odnosnie niektórych pilkarzy. Moim zdaniem jego umiejętności absolutnie nie nadaja sie do Barcelony aczkolwiek życzę mu jak najlepiej i oby jeszcze strzelał dla nas bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?