bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moze CR strzela hat-tricki, ale jestem ku**a koneserem futbolu i na takie cos co zrobił Messi (strzał w poprzeczkę) czekałem cały mecz! Bez Leo ten futbol byłby nudny po prostu.... Geniusz !
25
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16602644_2214634615348725_4838503242828513954_n.jpg?oh=00764b87e3badfd227ca5496022b9f28&oe=590C1800
18+ :D
25
Na nas, fanów Leo takie bramki nie robią dużego wrażenia bo Messi nam takie coś już prezentował nie raz, nie dwa, nie trzy, ale w Anglii zobaczyć takie coś i to jeszcze ze strony innego piłkarza niż Leo to prawdziwa rzadkość i trzeba takie coś podziwiać ;)
24
Boli i to cholernie to gol Götze w finale z Argentyną....
3
Ja i tak mam nadzieję, że ostatecznie najczęstszą ofiarą Leo zostanie ten drugi klub z Madrytu tzw. Królewscy.
3
Jest potencjał według mnie ;) Rób rób zobaczymy co z tego wyjdzie, ale podejrzewam, że będzie bardzo dobrze :D A co do Vidala to super pomysł, jest na fali i myślę, że fajnie będzie się prezentowała tapeta z nim ;)
2
On tak wygląda w polu karnym w każdym meczu :D
6
Ja do dzisiaj uważam, że strzelił jednego z najlepszych karnych w historii :D Mimo, że strzał był w stylu "bomba w bramkę" to myślę, że gdyby stało 2 lub nawet 3 bramkarzy to by tego nie obronili :D
1
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16473223_1287834131293520_1545664942610671729_n.jpg?oh=708ad22d743fadab0af0a0450ffea407&oe=593A7EC6
Hehe tak popatrzyłem na to zdjęcie i trochę śmieszy Leo w tej koszulce, ale już mam w głowie widok jak Messi łapie piłkę w ręce i mija kolejnych rywali zasuwając po przyłożenie niczym na piłkarskich boiskach po bramkę :D
13
Jest Andrzej, jest Sergiusz, super !
52
Drukarnia Pub ? To chyba bar miłośników Realu :D
0
Tak tak, zapomniałem chyba z powodu ich tragicznej formy, ale mimo wszystko mecz z Valencią na wyjeździe nie musi należeć do łatwych tym bardziej, że są coś winni kibicom za to co grają teraz ;)
0
Kurczę tak sobie zrobiłem rozpiskę meczów (z podziałem na mecze domowe i wyjazdowe) z którymi będą grały Real i Barca do końca sezonu w lidze no i powiem wam, że Real ma chyba odrobinę trudniej przynajmniej w teorii mimo iż dwa najgorsze mecze ( z Barcą i ATM) grają u siebie. Gran Derbi rządzi się swoimi prawami, a ostatnio Barcelonie idzie nawet lepiej na SB niż na Camp Nou dlatego ten mecz pomijam. Barca z trudniejszych wyjazdów (oczywiście znowu teoretycznie) ma: Atletico Madryt, Malagę, Las Palmas i Espanyol. Real ma na wyjeździe Villarreal, Bilabo, Malagę, Celtę no i mają też u siebie, ale jednak ciężki (oby) pojedynek z Atletico także będzie się działo w tej lidze do samego końca. Mega istotnym spotkaniem będzie Gran Derbi o ile oczywiście Barca po drodze nie zaliczy jakiejś wpadki jak to w tym sezonie lubią robić bo moim zdaniem jakakolwiek strata punktowa przez Barcę na tym etapie przy równoczesnej wygranej Królewskich raczej całkowicie pogrzebie szanse Barcy na tytuł ligowy, choć pewnie kibice (Ci prawdziwi) jak i piłkarze będą wierzyć do końca.
32
Gdzie krul futbolu, aboslutny terminator i dominator ?
8
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16508890_1453070708085173_966436192230787623_n.jpg?oh=110887abf1bc6c31ccb76ad2fc051606&oe=594284F2
Touchdown Gerrard'a :D
11
Jezu to się nie mieść w głowie, jak ten Real może przeżywać przełożony mecz.... Aż tak się boją Celty, która w innym terminie zagra zapewne najmocniejszym składem ? Czy o co chodzi ? Bo naprawdę to jest istny cyrk. Lament, płacz i wielkie żale jakby co najmniej sędzia ich okradł z 3 punktów na Balaidos, albo jakby od tego meczu zależał tytuł La Liga... No co ten klub sobą reprezentuje to nie mieści się w głowie normalnie... Najlepiej niech Real walkovera dostanie i dopisze sobie 3 punkty od razu... Jest kilka wielkich klubów na świecie ze względu na swoją historię i wyniki, ale jest tylko jeden tak niepoważny i taki żenujący i jest to Real Madryt.
26
Trzeba jednak brać pod uwagę to, że Ney grał w lidze brazylijskiej, a to jednak jest trochę różnica w porównaniu do Europy, aczkolwiek i tak super osiągnięcie no i tyle bramek w reprezentacji też robi ogromne wrażenie.
0
Same dobre info :) Nic tylko się cieszyć i oby poważniejsze kontuzje nadal nas omijały.
21
Co tam, że komuś na stadionie mogła stać się krzywda, liczy się to, że Real chciał zagrać, a im nie pozwolono.... Człowiek po prostu na każdym kroku raz po raz przekonuje się jak żałosny jest ten klub....
9
Na Comedy Central najlepsze zagrania CR z ostatnich 2 sezonow.
16
Wraca Iniesta, wraca Busquets, Messi odpoczywał 30 minut w ostatnim meczu, mamy korzystny wynik przywieziony ze stadionu Atletico, porażka 1-0 i każdy remis daje nam awans = nie dopuszczam do siebie innej myśli niż awans, tylko boje się trochę tego Torresa :D
1
Miał być gif wiem, ale wysłałeś zdjęcie :D
0
No i City wygrywając dzisiaj wskoczy na 3 miejsce przeskakując Liverpool i Arsenal. Będą tracić tylko punkt do drugiego Tottenhamu i 10 pkt do Chelsea. Bardzo ciężko będzie dogonić ekipę Conte, ale wiedziałem żeby nie skreślać Guardioli po kilku wpadkach. Jak dla mnie zajęcie 2 miejsca w Premier League w pierwszym sezonie w Anglii to nie będzie taki zły wynik Pepa.
1
Valencia jest w takiej formie, że mecz z Realem powinien teoretycznie spokojnie zakończyć się wielkim pogromem ze strony Królewskich, aczkolwiek futbol nie takie rzeczy widział i mam nadzieję, że akurat na mecz z Realem nietoperze wyjdą mega zmotywowani bo są coś winni kibicom i oby jakimś cudem zatrzymali Real.
61
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16508920_657394714442664_7119175843030322226_n.png?oh=847f62eb2b0c2aaa27a40360c28a3a34&oe=593EAE06
Dziś światowy dzień walki z rakiem.
0
A Deportivo Alaves w przypadku przełożenia meczu Celty chce przełożyć swój półfinałowy mecz z Celtą bo... Celta wtedy będzie miała więcej odpoczynku.... To są jaja dopiero...
1
Ja Ci powiem tak, lepiej moim zdaniem dozbierać ten tysiąc i pojechać żeby sobie niczego nie odmawiać. Zrobić sobie zakupy w oficjalnym sklepie, zwiedzić plażę popijając drinki, wyskoczyć na jakąś dobrą kolację. No moim zdaniem jak już jechać to właśnie żeby nie ciułać, że tego nie tamtego nie bo za mało hajsu mam ;) Oczywiście nie mówię, żeby rozrzucać na lewo i prawo forsę, ale na jakieś przyjemności szczególnie w Barcelonie też trzeba znaleźć fundusz ;)
2
Szoł mast goł on.
7
(L)egia Warszawa.
0
Dokładnie. Dobry przykład i przestroga dla innych przyszłych bokserów i ogólnie sportowców.