bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Uważasz, że mamy silną kadrę ? Ja absolutnie tak nie myślę, ba uważam nawet, że jak na taki klub z takimi aspiracjami mamy mizerię na ławce, wystarczy spojrzeć na Real czy Bayern.
Barca wystawia Once de gala i na ławce jest: Paco, D. Suarez, Rafinha, Arda i powiedzmy Gomes, no to co to jest za ławka ? Oni mają w razie niekorzystnego wyniku uratować Barcę ? Mają rozruszać grę ? Szczerze w to wątpię. Real wystawia Once de gala i na ławce ma: Moratę, Jamesa, Isco, Vázqueza i powiem szczerzę, że każdy z tych zawodników może wnieść wiele, jedną akcją mogą odmienić losy meczu, a u nas sorry, ale wątpię, żeby któryś z zawodników to zrobił, z resztą nawet chodzi o samą grę po wejściu na boisko, Ci z Real dają o wiele więcej niż nasi i to nie podlega nawet dyskusji, trzeba by było być ślepym i nie oglądać meczów, żeby sądzić inaczej, dlatego uważam, że jest przepaść między kadrą Realu, a Barcy, szczególnie jeżeli chodzi o ławkę, bo podstawowe składy są mniej więcej porównywalne.
7
Eee ja tam bym powstrzymał się na razie od takich teorii, że dojrzał i że gra pod drużynę. To, że w 2 czy 3 meczach zagrał mniej samolubnie niż zwykle to o niczym nie świadczy. Spoko, szanuję bo taka gra CR dla Realu działa 10x bardziej na korzyść drużyny niż jego ciągłe strzał z każdej pozycji, ale niech zagra tak sezon, niech zagra tak pół sezonu czy nawet te 10 spotkań wtedy można mówić o pozytywnej zmianie, a nie po 2-3 spotkaniach. W końcu i tak jeszcze mecz, dwa bez gola i zacznie się frustracja i znowu wróci do walenia piłek na pałę byle trafić bramkę, tak uważam, ale może się mylę ;)
10
Dokładnie. Dodatkowo jeśli porównać ławkę rezerwowych i ogólnie całą ich kadrę, to w porównaniu z Barcą to niebo, a ziemia....Mogą spokojnie myśleć o obronie LM, ale mam nadzieję, że Bayern lub Juve pokrzyżują im plany.
10
A to uważasz, że przy 1-0 zmęczą się mniej niż przy 6-0 ? Ja uważam odwrotnie, 1-0 to tak niebezpieczny wynik, że trzeba walczyć do końca o każdą piłkę z resztą jakie 1-0 o czym ty w ogóle piszesz ? Trzeba wygrać na spokojnie, wsadzić im trójkę minimum i czekać na kolejny mecz, poza tym tak jak kolega napisał niżej rewanż jest za 3 tygodnie, to według Ciebie 3 kolejne mecze powinniśmy wygrywać 1-0 żeby oszczędzać siły na LM ? :D Bo jak te 3 mecze wygramy po 5-0 to sił nie starczy ? :D
2
Oj wiadomo, że każdy by wolał, ale jedno nie wyklucza drugiego i najlepiej jak oba mecze wysoko wygrają.
28
Ale chodziło o wyskok komentatorowi, a nie, że jest Jordanem bo jest najlepszy w futbolu.
1
Oby odszedł bo się chłop aby zmarnuje tam, a naprawdę kawał dobrego piłkarza z niego.
0
Niby ten strzał Di Marii ani nie wysoko, ani nie w okienko, ani nie przy samym słupku, ale mimo wszystko ter Stegen nie miał kompletnie szans, chyba wina Suareza bo się uchylił.
0
Czeka ktoś dzisiaj w nocy na konkursy NBA All-Star, które startują o 1:30 ?
0
A widzisz moje cele ? Wiadomo, że cel nr.1 najważniejszy więc nie wiem czemu piszesz tak, jakby u mnie było inaczej.
1
Jeszcze Bale już zdrowy, ależ ten Real ma pakietę przyznam szczerzę...Cholernie mocni będą i według mnie jedynie Bayern, Juve i Atletico mogą ich w LM zatrzymać i oby trafili na któregoś z tych rywali już w 1/4 bo cholera w końcu obronią tą LM :/
11
Ja to jak oglądam spotkania Realu to stawiam sobie można powiedzieć takie dwa cele przed meczem:
1. Porażka lub remis Królewskich, a jeżeli wiadomo, że już wygrają to:
2. Żeby CR nie strzelił bramki :D
Na razie oba cele możliwe więc nie jest źle, ale równie szybko oba mogą prysnąć :D
1
Jeszcze Barca, Atletico, Villarreal, Bilbao, Celta ich czeka między innymi, także to, że pokonają Espanyol czy Valencię to nic nie znaczy, nie będzie po ptokach.
0
Mylę się jak sędzia ;) Chociaż muszę na własne oczy zobaczyć powtórkę bo byłem po obiad w kuchni akurat ;) Wyluzuj ;)
13
Hahaha koleś z Espanyolu wybiega po genialnym podaniu na sam na sam, a sędzia nie wiadomo gdzie spalonego widzi....No sorry, ale tak to oni nigdy nie stracą punktów.
1
Jak gra drużyna z La Liga z Realem i strzeli gola np. w pierwszych 15 czy 30 minutach to jakoś się nie cieszę bo wiem, że wtedy Real to odrobi. Najlepiej jest jak Królewscy prowadzą 1-0 i w 80 którejś minucie tracą bramkę, albo najlepiej 2 jak z Sevillą bo wtedy gracze Zidane'a nie mają dużo czasu na reakcję i na przyciśnięcie rywala, a tak nawet jak przegrywają w 60 czy 70 minucie to zwykle tak dociskają rywala, że ten pęka i robią korzystny wynik.
3
Real - Espanyol, będzie karny, maszyna strzeli minimum 2 bramki, Espanyol przegra 4 bramkami, tak to widzę dzisiaj.
12
Ja rozumiem wszystko i nie skreślam Gomes'a, ale czemu na Boga stawiacie niemalże za pewnik, że jak ktoś błyszczał w Valencii czy w Villarrealu to musi być dobry i u nas ma dobrze grać ? Może właśnie Barca zweryfikowała jego umiejętności i braki i po prostu to jest dla niego za wysoki poziom, trzeba myśleć też w tą stronę bo ja uważam właśnie, że Barca to za wysoka półka dla niego.
6
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16807053_1948908208666567_4602059975434608069_n.jpg?oh=6b15760e6a34d12a3d668a0a11865595&oe=592AE8CC
Real ;)
46
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16730512_1123236594452530_2008245475710609456_n.jpg?oh=54685ec2d920d20e194c6694340d78d1&oe=5933366C
Antonella na dziś ;)
73
Na remont Bernabeu żeby w końcu to skończyli.
1
W Realu Madryt zapomniałeś dopisać ;)
82
http://giphy.com/gifs/goal-26gIQdxnwJG7rCrZK?status=200
Formacja 2-8 i tak musimy się na nich rzucić w rewanżu :D
6
Skoro Real nie jest faworytem to nie wiem kto nim jest :D Mamy szansę na wygranie ligi to jasne, ale niestety musimy liczyć na potknięcia Realu i sami nie możemy już popełnić żadnej wpadki, także do końca jeszcze wiele spotkań, wiele się zapewne wydarzy, ale to Real jest faworytem i nie można o tym zapominać.
0
Okej.
37
Jak tak samo sparaliżujemy zawodników PSG na Camp Nou np. szybką bramką, a najlepiej dwoma i genialną grą to awansujemy.
0
Wielu pisze tutaj, że PSG przyjedzie się tylko bronić, a ja będę się cieszył jak tak właśnie zagrają bo moim zdaniem jedynie to może ich zgubić. Wolę żeby myśleli tylko o obronie wyniku, a my będziemy ich powoli zgniatać, nie będą mogli wyjść z własnej połowy tak jak zwykle inne drużyny na Camp Nou przy niekorzystnym dla Barcy wyniku, bo jak zagrają normalnie tak jakby było 0-0 w pierwszym meczu to podejrzewam, że prędzej strzelą bramkę niż przy takiej ciągłej obronie, a wiadomo bramka dla PSG = koniec marzeń o awansie dla Barcelony. Najważniejsze jest to, że Barca tak naprawdę nie ma nic do stracenia, a gracze z Paryża będą ogromnie zdenerwowani, będą stali przed szansą na historyczne wyeliminowanie Barcy, będą myśleli, że przy takim wyniku nic im nie grozi więc tym bardziej 1 czy 2 bramki strzelone przez Barcę np. w 1 połowie zrobią niezły zamęt w szeregach graczy Emery'ego.
20
Mi to jest kompletnie obojętne, byle nie Real i będzie super.
0
CR ma najwięcej asyst w historii LM ?
1
Spróbuj pastą do butów.