0

No właśnie takiego czegoś nie jestem w stanie zrozumieć :)

0

W co ty wierzysz ? Rok temu miał genialny sezon i nawet nie był drugi to teraz ma być lepszy niż Leo ? Zobaczy co wyprawia Messi, a już można powiedzieć połowa sezonu. Nie wiem co musiałby zrobić Luis, żeby zdobyć tą nagrodę. CA z Urugwajem La Liga z Barcą i Zloty But + brak Euro dla CR - wtedy mógłby dostać Luisito biorąc pod uwagę zeszły sezon.

0

Chciałbym poznać wasze opinie na temat ZP. Tak wiem, że jest dopiero luty, ale nie oszukujmy się ZP mimo, iż w teorii przyznawana jest za rok kalendarzowy to tak naprawdę decyduje sezon od początku do końca.

Spotkałem się z kilkoma wypowiedziami ludzi tutaj którzy twierdzą, że jeżeli Leo odpadnie z LM już w 1/8 to nie ma szans na zdobycie ZP. Serio ktoś też tak uważa ? Przecież to śmieszne. Naprawdę ktoś myśli, że w ogólnym rozrachunku będzie miało znaczenie to, że Leo odpadł w 1/8, a CR w 1/4 czy 1/2 ? :D Liczy się zwycięzca i strzelec dużej ilości bramek, a nie to, że ktoś zaszedł poziom dalej od drugiego zawodnika....

Zadecydują trofea, to wiadomo, ale trofea poparte statystykami. W tym momencie Leo ma lepsze statystyki niż Ronaldo, 10 bramek w LM, 19 w La Liga oraz kilka w innych klubowych rozgrywkach i jeżeli chodzi o poziom indywidualny szczególnie biorąc pod uwagę czas od początku sezonu do teraz to Messi miażdży Ronaldo. Jak wiadomo Barca ma duże szanse na zdobycie CDR, a Real na triumf w La Liga. Powiedzmy, że Leo z Barcą zgarnia CDR, a Cris La Ligę. Biorąc pod uwagę same statystyki i te 2 puchary to jasne, że wygrywa Leo i taki powinien być wynik głosowania, natomiast szalę zwycięstwa może przeważyć LM. Jeżeli Real wygrałby LM i La Ligę, Ronaldo podreperowałby trochę dorobek strzelecki w LM to raczej ZP powędruje do niego, ale mając Ronaldo z La Ligą i Messiego z CDR, który ma lepsze liczby niż CR to podejrzewam, że ZP spokojnie może powędrować w ręce Leo i naprawdę mówię Wam, że nie będzie miało większego znaczenia, że jeden odpadł w 1/8 LM, a drugi w 1/2. Duże znaczenie może mieć też ewentualny Superpuchar Hiszpanii między Barcą i Realem w sierpniu, ale ludzie na Boga nie gadajcie takich bzdur, że jeżeli Leo pożegna się 8 marca z LM to nie ma szans na ZP bo to śmieszne i żałosne zarazem. Rozumiem w tamtym sezonie ZP oparta była w większości na zdobytych pucharach, ale pamiętajmy, że CR wygrał Euro i LM dwa najbardziej prestiżowe puchary w tamtym roku, a dodatkowo miał w LM genialne liczby i to jest co innego niż porównanie zdobycia CDR do La Ligi i kto kiedy odpadł w LM.

Podsumowując: Leo zdobywając z Barcą CDR i mając najlepsze statystyki vs CR z La Ligą = wygra Leo.
Leo zdobywając z Barcą CDR i mając najlepsze statystyki vs CR z La Liga i z LM = wygra CR i tyle w tym temacie.

0

0

Wszystkie serial stąd pobieram i nie mam żadnych zastrzeżeń ;)

0

Piratebay, właśnie pobrałem, tylko napisów na razie brak, ale mają być wieczkorkiem.

6

Remis PSG z Toulouse tylko potwierdza, że w meczu z Barcą po prostu trafił im się genialny dzień i dlatego grali tak dobrze, a wczorajsze męczarnie Barcy z Leganes również tylko potwierdzają, że w meczu z PSG jak i wcześniej graliśmy po prostu katastrofalnie bez żadnego pomysłu i to również w dużej mierze przyczyniło się do takiego, a nie innego wyniku, dlatego tym bardziej wierzę, że 8 marca zagramy tak jak powinniśmy, szczególnie, że gramy przecież na Camp Nou, a PSG raczej nie zagra drugiego tak dobrego spotkania jak w pierwszym meczu i myślę, że to może spokojnie wystarczyć do awansu.

4

To reakcja na wieść, że Lucho nie będzie naszym trenerem w następnym sezonie :D

3

Ja uważam, że to drużyna raczej zeszła z pewnego poziom, Leo pozostał sobą, ale niestety nawet czasem sam nie jest w stanie nic zrobić skoro z 10 piłkarzy w polu, 2-3 gra w miarę, a reszta nadaje się do zmiany...

9

Jak czytam komentarze, że Messi gra słabo, że nie ma zaangażowania w jego grze, że mu się biegać nie chce, że przegrywamy bo Messi nie walczy to automatycznie zbiera mnie na wymioty... Za takie słowa każdy, kto "kibicuje" Barcelonie i mówi/pisze takie coś powinien mieć dożywotni zakaz kibicowania Barcelonie. Jak można w ogóle wymyślać takie bzdury ?! Jak ?! Za to co ten gość zrobił dla Barcy i nawet nie chodzi mi o całokształt bo całokształt jego zasług w Barcelonie to istna miazga, ale nawet o ten obecny sezon to nikt nie ma prawa powiedzieć na tego gościa złego słowa. Ratował nam dupę setki milionów razy czy to golami, czy asystami, czy swoimi rajdami i choćby w jakimś meczu stał w miejscu jak słup soli gdy nie ma piłki to w życiu na niego złego słowa nie powiem. Nie da się go krytykować, bo po prostu swoją dotychczasową grą i wkładem w trofea zdobyte przez Barcę zasłużył sobie na DOŻYWOTNI szacunek ! Co z tego, że nie biegał dużo w ostatnim meczu LM, co z tego, że nie walczył skoro on najwięcej robi kiedy ma piłkę. Z PSG jej nie miał, a jak miał to atakowany był przez kilku graczu z Paryża i nie miał szans sam nic zrobić, a wszystko przez to, że linia pomocy nie istnieje od pierwszego meczu La Liga z chwilowymi przebłyskami. A może też miał słabszy dzień, może był w słabszej dyspozycji, może widział postawę drużyny i to również go zniechęciło do ostrej walki o każdą piłkę ? Może wszystko skumulowało się po trochu, ale jestem pewny, że gdyby drużyna grała choć w połowie na takim poziomie jak Leo to spokojnie zgarnęlibyśmy w tym sezonie kilka pucharów i może jeszcze się to uda, ale to, że w ogóle mamy na nie szanse to główna zasługa właśnie LEO MESSIEGO i można krytykować za postawę drużyny w tym sezonie każdego na boisku, ale Messi do tej krytyki jest ostatni w kolejce i jeszcze rozumiem gdyby od początku sezonu grał słabo, albo w kratkę, albo nie dawałby Barcelonie tyle ile się od niego oczekuje to jeszcze mógłbym zrozumieć lekkie obiekcje co do jego gry, ale gość naprawdę od początku sezonu może zagrał 3-4 słabe mecze !!!, a w większości spotkań był po prostu decydujący, najlepszy, nie raz, nie dwa ratując Barcę z beznadziejnej sytuacji, dlatego proszę powstrzymajcie się z psioczeniem na Leo bo jak człowiek czyta takie komentarze to mu wstyd, że takie rzeczy piszą ludzie, którzy uważają się za kibiców Barcy.

11

Święte słowa. Ja wczoraj pisałem, że taki Messi powinien dostać za ten sezon medal. Dojść do finału CDR i walczyć o mistrzostwo z Realem (gdzie nie oszukujmy się wszystko jest jeszcze możliwe) bez linii pomocy to jest cud po prostu i w ten cud w 90% wkład ma Leo bo jest po prostu genialny i tyle ile razy nam uratował 4 litery w tym sezonie to po prostu coś niemożliwego.

11

A bramkarz Leganes nie padł jak zabity ? :D Jeszcze gorzej niż Neymar, a najlepsze jest to, że leżał trzymając się za tył głowy, a na powtórce było widać, że nawet nie było kontaktu naszego zawodnika z jego głową :D To byłą największa żenada tego meczu ;)

1

Ja dzisiaj o tym pisałem, że warto wspomnieć, iż Real ma jeszcze wyjazdy do ekip grających dosłownie o życie w La Liga. La Coruña, Leganes, Gijon i Granada, odpowiednio na 16,17,18 i 19 miejscu w tabeli i myślę, że takie mecze będą dla Realu również ciężkie.

0

Usunąć.

3

Przypominam niektórym pesymistom, że Real ma przed sobą wyjazdowe mecze z Valencią, Villarrealem, Bilbao, Malagą z tych teoretycznie trudniejszych, ale mają również wyjazdy do drużyn, które bronią się przed spadkiem: Gijon, Leganes, Granada, Deportivo, a na dzień dzisiejszy te drużyny zajmują miejsca 16,17,18,19 w tabeli i nie jest powiedziane, że tam będzie Realowi łatwo, a dodatkowo grają na Bernabeu z Atletico z Barcą i z Sevillą, także dosłownie wszystko jest jeszcze możliwe. Oczywiście moga to wszystko tez wygrac a my mozemy sie potknac jeszcze kilka razy, ale wierze ze nasi zepna pośladki i nie będą tracic glupio punktow, a Realowi dojdzie jeszcze gra co 3 dni w przypadku LM wiec musi im to wyjść w niektórych spotkaniach ligowych.

1

Za godzinkę NBA All Star Game :)

44

Messi gra słabo, drużyna gra słabo, Leo strzela zwycięską bramkę w samej końcówce i nawet się nie cieszy bo wie, że nie było to dobre spotkanie w jego wykonaniu i w wykonaniu zespołu. CR gra słabo, Real gra słabo, Ronaldo strzela zwycięską bramkę w końcówce i pękają mu żyły na szyi z ekspresyjnej radości, a więzadła w kolanie ledwo co wytrzymują skok CR podczas jego cieszynki. Tych dwóch panów naprawdę różni o wiele, wiele więcej niż większości się wydaje na pierwszy rzut oka, a najważniejsza różnica to oczywiście poziom prezentowany na boisku.

6

Tutaj chodzi moim zdaniem głównie o transfery, a raczej ich brak. Półśrodkami nic nie zdziałamy, jak kupić to kupić raz a sensownie, jak było z Suarezem, a nie odkupować graczy ze średniaków z La Liga i mieć nadzieję, że będą poziomem odpowiedni dla takiej drużyny jak Barca...

1

Jak dla mnie i tak kilku piłkarzy Barcy, którzy ratują nam d**ę od niemal początku sezonu powinni dostać medal za to, bo dojść do finału CDR i tracić nawet te 7 punktów (o ile Real wygra zaległe mecze) to jest cud istny cud mając takich "pomocników" (celowo w cudzysłowie bo to co mamy w środku pola to można nazwać ...ahh powstrzymam się lepiej). Jeden jedyny pomocnik, który potrafi przyśpieszyć, potrafi zagrać gdzieś dalej niż do kolegi, który stoi 5 metrów od niego, który rzeczywiście POMAGA napastnikom ma 32 lata i gra praktycznie nie częściej niż co 2 mecz i to nie w pełnym wymiarze czasowym własnie z uwagi na wiek i kontuzje więc o czym mowa ? Twierdzę, że nawet zdobywając CDR to będzie MEGA MEGA sukces z taką linią pomocy, a raczej jej kompletnym brakiem, a kolejne okienko transferowe musi zakończyć się kupnem jakiegoś klasowego, ofensywnego pomocnika, tutaj nawet nie ma żadnej dyskusji co do tego, a jeżeli nie kupimy nikogo do środka to kolejny sezon będzie stracony, bo bez pomocy NIE DA SIĘ WYGRYWAĆ meczów (my wygrywamy bo akurat mamy genialne indywidualności, lecz te indywidualności też nie zawsze będą mecze nam wygrywać).

8

Do REDAKCJI: Weźcie ogarnijcie co się dzieje bo jak chce dodać komentarz na moblinej to wyskakuje ciągle reklama player.pl......!!!!!!!!!!!!!

1

Weźcie zróbcie coś z mobliną bo jak chce dodać komentarz to wyskakuje jakaś debilna reklama i tak ciągle....

2

Tak tak teraz będzie umierał :D Załosne to jest.... Jeszcze za tył głowy się złapał, dobry gagatek.

4

Wielkość du*y w jakiej w tym momencie znajduje się Barcelona jest wprost proporcjonalna do ch**a jakiego zarząd wyłożył na linię pomocy Barcy w tym sezonie.
To jest nieprawdopodobne, żeby taki klub został z jednym !!! 32 letnim !!!! ofensywnym pomocnikiem, który potrafi cokolwiek zdziałać, reszta nie załapałaby się do pierwszego składu połowy drużyn z La Liga więc o czym mowa....

5

Chciałbym zwrócić uwagę na bardzo ważną rzecz. Oglądałem wczoraj mecz Realu i powiem wam, że nie ma czegoś takiego, że drużyny grające z Barcą grają autobusem, a z Realem grają otwarty futbol... Z Realem tak samo bronią całą drużyną i wychodzą tylko kilkoma piłkarzami na kontry, ale różnica jest taka, że Real zwykle bez trudu potrafi stworzyć sobie okazje strzeleckie nawet przy tak grających rywalach, a u nas wygląda to o wiele wiele ciężej i na tym polega różnica, a nie na tym, że z Realem grają inaczej niż z nami.

12

Dla mnie tragedia...I nawet nie chodzi o wynik tylko o grę... Milion niecelnych podań, złe wybory poszczególnych piłkarzy, a taktyka polega tylko i wyłącznie na podaniu piłki do Neymara lub Messiego i czekaniu aż któryś z nich zrobi coś z niczego...Nie ma tego "czegoś" w grze Barcy w tym sezonie, nie ma tego błysku, tej szybkości, wszystko na stojąco i te fatalne podania...No ja jestem załamany widząc taką grę :/

1

I tak ma to się zacząć 8 marca !

0

Kurczę nie mogę znaleźć mema z DiCaprio jak jest jakiś dobry mecz i podpis coś w stylu, że Miss this game ? absolutely fucking not w sensie ze czy masz zamiar nie oglądać tego spotkania i na dole oczywiście, że nie kojarzy ktoś ? Jaki jest dokładnie ten napis po angielsku ? Albo może ktoś potrafi znaleźć ten mem ?

1

"Czy wierzę w dinozaury? Tak, ale nie wierzę w ich wygląd. Naukowcy znajdują jedną kość i na jej podstawie odtwarzają całą resztę wyglądu. Dla mnie to bez sensu."

Właśnie dlatego rzuca piłką do kosza, a nie zajmuje się poważniejszymi sprawami bo dla niego to bezsensu :) Śmieszny gość, ale koszykówka to przecież tak samo jak w piłce czy w innym sporcie, czy w codziennym życiu, nie każdy jest lotny umysłowo, są i tacy i tacy i najwidoczniej Irving należy do tych pierwszych, aczkolwiek w kosza jest przekotem i szanuję go.

3

Miałem pytać o kalendarz czy będzie na marzec, ale teraz tyle osób zaczęło ja robić, że na pewno się jakiś znajdzie, a zapewne będzie ich kilka :D Super, super, wybiorę najlepszy na swój pulpit :D Pozdrawiam "kalendarzystów" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?