0

Raczej ENG. Ja ogólnie oglądam tylko z napisami bo lektor psuje mi cały klimat filmu więc dla mnie to super opcja, ale jak wolisz z lektorem to raczej nie tam ;)

0

Ja od kilku lat pobieram z piratebay'a filmy, seriale, gry i polecam gorąco.

16

Ojj duże mam oczekiwania wobec Eibaru w dzisiejszym meczu z Realem. Myślę, że remis nie będzie jakąś sensacją aczkolwiek zawsze jak się tak człowiek nastawia to kończy się gładkim 3-0 dla Królewskich.

1

Bo jak wygramy Gran Derbi (czyli zależy od Barcy) to mamy lidera nawet przy wygranym zaległym meczu Realu geniuszu...

0

Serio był tam karny ? Bo jak każde wrzucenie piłki w pole karne i trafienie w przeciwnika rękę nawet przy ciele będzie kończyć się karnym to Real zawsze dokona remontady....

0

Ciekawe czy klub szykuje jakieś specjalne powitanie dla byłej legendy klubu ?

0

Wyjedź za granicę :D

0

Ojj ten futbol idzie w złą stronę od dłuższego czasu :/ Tylko kasa, kasa i kasa, i wszystko przez kasę, wszystko dzięki kasie i wszystko za kasę :/ Masakra :/

11

Kurczę super, tylko czemu znowu kalendarz jest po lewej a nie po prawej ? :/ Większośc pewnie po prawej ma ikonki i trochę przeszkadza :/

0

Zidane: "Nie tylko ja nie wchodzę w sprawy sędziowskie, moi zawodnicy także bardzo szanują sędziów. Piłkarze chcą pracować. Przesłanie jest takie, że jestem dumny z moich graczy, bo szanują arbitrów i wszystkich, którzy ich otaczają."

Jezu, tam co wywiad gadają takie bzdury, że człowiekowi się słabo robi...Piłkarze Realu szanują sędziów....Od kiedy ?! :D Większej bzdury nie czytałem (dzisiaj)... Chyba od kiedy zaczęli im ciągle pomagać, a niech im raz coś zabiorą to zobaczymy jak będą szanować arbitrów z resztą już nie raz pokazali swoimi wypowiedziami "szacunek" do sędziów.

1

Właśnie chyba mniejszy, na całe przedramię za duży będzie uważam :D

0

EE mi się właśnie kompletnie nie podoba oryginalna czcionka :/ Nie na ręce :/ Jeżeli miałbym robić to właśnie taką jak wstawiłem bo szukałem długo czcionki odpowiedniej i ta moja mi się najbardziej podobała ;)

0

https://zapodaj.net/018e7dda9f98c.png.html

Chcę sobie zrobić ten oto tatuaż na przedramieniu. Jak myślicie w miarę to wyjdzie ? Może być takie coś ? :) Tak wiem, że tatuaż to moja prywatna sprawa i nikt nie powinien mi doradzać, ale po prostu tak ogólnie, luźno pytam o opinię bo i tak zadecyduję tylko i wyłącznie sam ;)

9

Ja nie wiem co niektórzy za bzdury tutaj wypisują, żeby nie patrzeć na sędziów tylko siedzieć cicho...Rozumiem, że błędy sędziowskie się zdarzają i będą się zdarzać bo tak było, jest i będzie i raz sędzia może dać korzyść Barcelonie, a raz przeciwnikom i trzeba takie coś akceptować, ale ludzie skoro to powtarza się któryś już raz w przeciągu powiedzmy 5-6 spotkań i niemal ciągle jesteśmy jawnie oszukiwani (bo tak trzeba to ująć) no to coś jest nie tak. Zagranie piłkarza Villarreal ręką w polu karnym wtedy co graliśmy z nimi na wyjeździe - w takiej sytuacji mamy siedzieć cicho ? Przecież to była jakaś masakra totalna, każdy to widział, sędzia był idealnie ustawiony i nie wiedzieć czemu jego gwizdek milczał i kilka innych sytuacji, które po prostu były tak oczywiste i nie wiedzieć czemu nie zostały odgwizdane. Spalone, których nie ma, prawidłowo strzelane gole, które są anulowane, brak jedenastek w oczywistych sytuacjach - trochę za dużo tego i ktoś powinien to, że tak powiem rozdmuchiwać bo znowu nasz największy rywal dostaje prezenty w drugą stronę (tak wiem kilka razy też się sędzia pomylił na ich niekorzyść, ale ile razy nie oszukujmy się i na pewno nie w tak oczywistych sytuacjach jak w przypadku Barcy) i walka o mistrzostwo z Realem staje się walką z Realem i arbitrami, a w takim wypadku ligi nie da się wygrać choć Barca i tak bardzo dzielnie walczy.

3

Niby mamy super statystyki z ATM w lidze, ale niestety z LM wyrzucili nas 2 razy (chyba że kiedyś jeszcze niz w ostatnich 5 latach) i to było bardzo bolesne.

2

Mnie to zawsze rozwala w meczach z ATM, że jak faulują Neymara czy innych graczy Barcy to są zdziwieni, że się nasi przewracają, udają terminatorów, a jak ich ktoś z naszych pchnie delikatnie to padają jak muchy :D

0

B.R.O to nie rap :/

2

Łooo dopiero zauważyłem, że już w środę kolejny ligowy mecz Barcy ! Jakoś mi umknęło, że ta kolejka jest rozgrywana na tygodniu, ale to super bo nie trzeba czekać aż do soboty na spotkanie Barcy ;)

9

Kilka par majtek z kolekcji CR też na pewno się tam znalazło :D

15

"Real Madryt uważa się pokrzywdzonego i lekceważonego w transmisjach z meczów ligowych, w których produkowaniem sygnału zajmuje się w pełni La Liga. Mecz z Villarrealem miał przelać czarę goryczy i jak informuje telewizja L Sexta, klub złoży formalny protest w sprawie szkodzenia jego interesom.

MARCA dodaje, że w piśmie poruszone zostaną wątki z dwóch meczów tego sezonu: starcia z Villarrealem oraz grudniowego Klasyku. Królewscy są zdania, że kluczowe akcje, w którzy ich zespół był krzywdzony, nie otrzymywały takiego samego czy wręcz żadnego pokrycia w porównaniu z kontrowersjami przeciwko rywalom. To kolejny z punktów konfliktu między Realem Madryt a La Ligą i prezesem Tebasem."

Poważnie ja nie wierzę w to co czytam... To po prostu przechodzi ludzkie pojęcie...Sędziowie w większości sytuacji mylą się na ich korzyść, a oni jeszcze skargi składają, że są pokrzywdzeni :D Dla mnie to po prostu nie do pomyślenia robić takie szopki... To jest dopiero bezczelność, ale właśnie dzięki temu sędziowie nadal będą się mylić na ich korzyść bo będą się bać tego jaki raban zrobiłby Perez gdyby arbitrzy tak ewidentnie mylili się na niekorzyść Realu, a u nas nie ma czegoś takiego, u nas jedynie Pique stara się coś zrobić, ale tym powinien zająć się klub, a nie jeden jego zawodnik.

0

Przypominam tylko, że Leganes i Sporting walczą o utrzymanie więc wcale to nie muszą być łatwe spotkania dla Realu.

6

Jak zgłębisz tajniki mocy to zrozumiesz :)

13

Hahahah widzieliscie ze przy różnym dla Villarrealu Bale zastawil drogę Keylorowi a sędzia odgwizdał faul dla Realu ? :D Na fejsie juz krąży, no po prostu to jest istny cyrk :D

14

Jak niektórzy mogą pisać "dla mnie ewidentny karny" ? Przepisy jasno określają że w takim przypadku jeszcze przy takiej odległości miedzy graczami NIE MA MOWY O ŻADNYM KARNYM. Co miał gość zrobić z tą ręką ? Przywiazac sznurkiem do pasa przed meczem ? To nie gracz Villarrealu dotknął piłki ręką tylko piłka trafila przez absolutny przypadek w jego rękę a to jest duza różnica, z resztą juz podobno jakiś ekspert się wypowiadał ze absolutnie nie powinno byc jedenastki, ale co zrobić :\ Ronaldo juz w pierwszej połowie reklamował rękę u gracza Villarrealu bo na ten moment to są jego główne zadania taktyczne na mecz, no i oczywiście strzelanie "wywalczonych" przez siebie karnych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?