0

Teraz nie wiem czy chcę zeby Argentyna awansowala na MŚ czy chce zobaczyc miny tych wszystkich którzy krytykują Leo gdy teraz po 4 słabych meczach bez Messiego Albicelestes powiedzmy nie zakwalifikuja sie do Rosji. Szkoda gdyby Leo tam nie zagrał, ale z drugiej strony jak znowu Argentyna ma nie wygrac i wszystko znowu ma byc na Messiego to chyba wole zeby nie jechal i zeby wszyscy w eliminacjach przekonali się co znaczy Argentyna bez swojego najlepszego zawodnika, a odpowiedz jest prosta - nic.

3

Nie rozumiem jak mozna zawiesić gracza na kilka h przed spotkaniem... Jak w ogole mozna go bylo zawiesić skoro sedziowie mówią ze nic nie słyszeli... Parodia i jeszcze raz parodia chociaz dobrze dla Barcy bo Leo wiecej odpocznie aczkolwiek te patalachy bez Messiego moga nawet przegrać z tą Boliwia...

0

Są jakieś nowe wieści o Leo i jego ewentualnej absencji w dzisiejszym meczu ? Bo ktos tak widzialem na dole pisal ze nie zagra... Kurcze obejrzalbym Leo dzisiaj w akcji i wlasnie mam nadzieje ze zagra ale podobno nie wiadomo.

1

Jeszcze Dania remisuje z Rumunią, no pięknie jest :D

1

Boże żebym przez Internet nie mógł obejrzeć meczu swojej reprezentacji to jest po prostu koszmar.... Poratuje ktoś linkiem jakimś działającym ?

10

Morza.

0

Talent miał ogromny, ale jak widać talent to nie wszystko.

9

Drugi przykład: zaczęło się bodajże od "Dlaczego ja ?", a teraz ? "Szkoła" jakiś "Szpital", "Słoiki", "19+" (znam z reklam, a nie z własnego doświadczenia)... Narobili tego bo widać jest zapotrzebowanie na takie durnoty i jak widać ktoś to ogląda skoro stworzyli już tyle nowych tych "horrorów".

44

Teraz dopiero zauważyłem, że Messi idealnie się wykartkował ostatnio. Gra mecz z Boliwią we wtorek i będzie miał 8 dni odpoczynku co będzie niezmiernie ważne przed kwietniowym maratonem, a maraton ten będzie piekielny:
5 kwietnia Sevilla,
8 kwietnia Malaga,
11 kwietnia Juve,
15 kwietnia Sociedad,
19 kwietnia Juve,
23 kwietnia Real,
a na koniec chyba jeszcze Osasuna i Espanyol. Boże co to będzie za miesiąc !!!

0

Edit: już mam.

2

Chodź do nas Francisco !

3

Alez Isco mi sie marzy u nas. Takiego zawodnika dokładnie potrzebujemy: mały, zwinny, szybki, potrafi dryblingiem zrobić lekki dym w szeregach rywala, genialne podania, bardzo dobry strzał i wykończenie, idealny do gry kombinacyjnej i dodatkowo posiada spore doświadczenie w La Liga. Czego chcieć wiecej ? Zaryzykuję nawet stwierdzenie że nie ma lepszego kandydata na rynku.

0

Żeby zdążył póki Messi gra dla tej reprezentacji.

16

Właśnie czasem patrząc na same statystyki można wyciągać strasznie błędne wnioski. Z tych statystyk wynika, że: Gomes > Modrić, a wiemy jaki wkład w grę swoich drużyn mają obaj panowie.

1

O i masz 4 polecenia :D

0

Ja uważam, że w latach 50, 60 czy 70 z takim talentem to Leo robiłby takie rajdy tak ten pamiętny z Getafe co mecz.

4

Czyli wyjazd do broniącej się przed spadkiem Granady bez Leo.

1

To się zemści...Marnować takie okazje jeszcze przy rywalu grającym w 10 :D

2

Z taką defensywą do LM :D Juve to nie PSG niestety :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

http://www3.pictures.stylebistro.com/gi/Lionel+Messi+Shoulder+Length+Hairstyles+Moptop+EOuJjouVuKnl.jpg

Dla mnie to jest dawny Messi :D Z krótkimi włosami to już nowy :D

0

Ma swoje plusy i minusy jak każdy w sumie, ale jak przypomnę sobie ostatnio jego krycie przy rożnym Depor z którego straciliśmy gola to mnie krew zalewa...

1

"Jest jeszcze czas. I gwarantuję Ci, że emocji nie zabraknie."

A gdzie ja napisałem, że nie będzie emocji czy, że liga już przegrana ? Czytaj ze zrozumieniem ziomek :/
Oczywiście, że jeszcze wiele się zdarzy, jeszcze będą emocje, jeszcze na pewno mamy szanse na zdobycie ligi, ale mi kompletnie nie o to chodzi w mojej wypowiedzi... Chodzi mi o to jak nasi gracze wychodzą na niektóre mecze, jak potrafią je lekceważyć i dlatego właśnie nie mam zamiaru się ekscytować i denerwować tą liga skoro oni mają takie podejście. Chcesz to się ekscytuj, ja nie chcę i nie będę, chyba jasne i logiczne ?

10

Ehh ja jakoś przestałem się tak ekscytować ligą po ostatniej porażce Barcelony. Co z tego, że wygrywamy mega ciężki mecz z Atletico, co z tego, że wygramy dzisiaj z Valencią jak później nasi wyjdą jak na piknik w takim meczu jak z Depor i będzie kolejna strata punktów...I nie mówcie, że to przez mecz z PSG bo to śmieszne, już nie raz nie dwa w tym sezonie nasi piłkarze pokazali, że jak się lekceważy i totalnie olewa mecze z tymi "słabszymi" to się traci przez to punkty. Rozumiem można zremisować mecz z tymi drużynami z dołu tabeli, można z nimi nawet przegrać, to jest futbol i może zdarzyć się wszystko, słaba dyspozycja dnia naszych graczy czy genialne zawody rozgrywane przez rywala, wszystko rozumiem, ale nie zrozumiem meczów przegrywanych na własne życzenie i braku zaangażowania w spotkanie także jeżeli dzisiaj wygramy 6-0 to nie będę się podniecał, tak samo jak przegramy to nie zamierzam płakać. Skoro oni mają "wywalone" na niektóre mecze to czemu ja mam się przejmować i zamartwiać ? A później w meczu Realu stres jeszcze większy niż przy meczach Barcy i te modły żeby tylko Królewscy stracili jakieś punkty...I tak szczerze mówiąc to Real jest drużyną, która o wiele, wiele, wiele bardziej zasługuje na zdobycie mistrzostwa. Wiadomo, tytułu nie wygrywa jednak drużyna, która na to zasługuje, a ta która zdobędzie najwięcej punktów, ale Real swoim zaangażowanie, determinacją i walką do samego końca bardzo mi imponuje w tym sezonie i naprawdę porównać ich podejście do meczów La Liga i podejście Barcelony to różnica jest kolosalna. Może Real tak gra przez to, że tyle lat nie zdobył tytułu, nie wiem, ale bardzo podoba mi się ich nastawienie i jeżeli zdobędą tytuł to serdecznie im tego pogratuluję.

49

Polacy zawiedli ? A no tak, przecież teraz jak nie będą na 1 miejscu w drużynówce, a Stoch nie zdobędzie kryształowej kuli tylko będzie 2 to tragedia bo nas przyzwyczaili do 1 miejsca...To jest właśnie to polskie narzekanie....

14

Dobrze się czujesz ? :D

1

Powrót Jedi na TVN jakby co, a na TV PULS Terminator 2 ;)

21

Sam "se" usuń....

0

Po 1 to był w bark w bark, a nagle Casemiro w pewnym momencie nie wiedział czy ma się za twarz złapać czy co, ale zdecydował, że padnie i zacznie wrzeszczeć :D Aczkolwiek rozumiem i jestem pewny, że każdy zawodnik by to wykorzystał i to przy takiej minucie meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?