3

Ja już mam dosyć nerwów i błagania przed TV żeby rywal urwał punkty Realowi. Po co mam to robić jak później wychodzą nasi na taki mecz jak z Deportivo i grają jak za karę w takim spotkaniu tracąc bezsensownie punkty...Oczywiście, że w lidze jeszcze wszystko może się zdarzyć, możemy przegrać mistrzostwo ze stratą 10 punktów do Realu, a możemy i wygrać tytuł zostawiając Real z 5 czy 6 punktów za sobą, ale ważne jest to jak drużyny podchodzą do walki o ten tytuł i jak widzę takie olewanie i totalne lekceważenie rywala w przypadku Barcelony szczególnie z tymi teoretycznie słabszymi drużynami (w wielu meczach w tym sezonie to pokazali dobitnie) to naprawdę odechciewa mi się ekscytować tą walką w lidze :/

8

Hahahah Casemiro jaki aktorzyna :D

12

To nie jest tak, że druzyny z La Liga z nami grają mecze życia, a z Realem na pół gwizdka czy że z Realem nie graja na takiej intensywności jak z Barca. Prawda jest taka, że drużyna gra tak jak przeciwnik pozwala i to wszystko wyjaśnia. Według mnie Real jest bardziej regularny w lidze, bardziej im sie chce, widać ze w kazdym meczu im zależy i nawet kiedy sa w zlej sytuacji to walcza jak lwy do samego końca i to może dac im upragnione mistrzostwo.

3

Tak to jest, jak się przegrywa z Deportivo na własne życzenie to później trzeba się modlić przed TV o stratę punktów Realu...

0

No właśnie po to żeby wygrywać trofea i dawać swoim kibicom radość. Wątpię żeby wyśmienita sytuacja finansowa klubu dawała jakąkolwiek satysfakcję i radość kibicom Arsenalu, a czym jest klub piłkarski bez kibiców ?

0

Postawiłem 300 zł na City w środę, wystarczy mi stsów na najbliższy czas :D Poza tym Arsenalu nie stawiam już od nie wiem kiedy, kilka razy w przeszłości mi zepsuli kuponik i już się nauczyłem na błędach :D

1

Żeby ten Arsenal tylko nie wywalczył awansu do następnej edycji Champions League bo już nie mogę znieść oglądania tego klubu... Od ilu już lat jest to samo w tej drużynie ? Zapowiedzi, że ostro walczą o mistrzostwo Anglii, walczą o LM, a kończy się totalnym fiaskiem... Ja nie wiem kto tam odpowiada za transfery i zatrudnienie trenera, ale najwidoczniej komuś pasuje taki stan rzeczy. Zmienić tego wypalonego starucha na ławce trenerskiej, wyłożyć grube pieniążki (ciężko w dzisiejszych czasach inaczej pozyskać naprawdę klasowych graczy) i przeprowadzić ze 2-3 (no może na początek 2) jakieś grubsze transfery i ruszyć coś do przodu bo ten klub stoi w miejscu od dobrych kilku lat.. (a ja na Barcę narzekałem, że transferów nie robią dobrych... )

0

Boże to chyba logiczne, że gdyby Messi miał kontuzje to by było codzienne info o tym.... Jak można w ogóle te dwie sytuacje porównywać ?

0

A ja mam przeczucie, że Real łatwo i szybko poradzi sobie z Bilbao. Obym się mylił :/

1

To byłem ja :p

3

Aż się kalendarza z meczami Barcy na kwiecień doczekać nie mogę, to będzie fantastyczny miesiąc dla kibiców Barcy i ogólnie piłki nożnej ;)

0

Mecze Barcy i Realu były losowane jako ostatnie dwa. To znaczy, że zagrają w ten sam dzień ? ;/

0

Ku**a tylko czego znowu dwa wielkie hity w ten sam dzień....

0

No to dwie pary będą bombowe :D

0

Śmieszkować też trzeba umieć :/

0

Wiem, że każdego to g**no obchodzi, ale uważam, że trafimy na Monaco, a Real na Borussię.

0

Serio ? :D Moim zdaniem kompletnie nie :D I doświadczenie w LM też na dużo wyższym poziomie ma BVB.

8

Każda błagam każdy byle nie Atletico...Moncao lub Leicester to będzie miód malina, a jak trafiać już na kogoś z tej górnej półki to Bourssia lub Real też będzie okej.

1

W grupie mieli Tottenham, CSKA i Bayer Leverkusen, a w 1/8 pokonali City. Pięknie im idzie, ale nie daje im praktycznie żadnych szans w meczu z Barcą, Realem, Bayernem czy Juve. Jednak w tych przypadkach różnica klas jest za duża, oraz warto przypomnieć, że Monaco nie ma kompletnie żadnego doświadczenia w rozgrywkach europejskich także w takich meczach moim zdaniem Monaco po prostu spokojnie odpadnie, aczkolwiek z Borussią mają szanse, a Leicester powinni po prostu wyrzucić z LM jeżeli dalej będą tak grać ;)

0

Najlatwiejsi teoretycznie (i raczej praktycznie) rywale w 1/4: Leicester, Monaco

Średnia półka: Borussia

Trudni rywale: Bayern, Juve, Real

Najtrudniejszy rywal: Atletico

Ja to widzę tak, oczywiście z perspektywy Barcelony. Atletico w zadnym wypadku, to będzie dla nas najgorsza opcja, a wylosowanie jakiejś druzyny z tych dwóch pierwszych grup to bedzie bardzo dobre losowanie choć wiadomo Gran Derbi tez nie pogardzę.

0

Postawiłem 300 zł na wygraną City. Siądzie ? :D

0

Każdy mecz z komentarzem Szpakowskiego :D

2

Ja uważam z resztą tak jak rok temu, że Atletico to będzie dla nas najgorszy rywal do wylosowania i grunt to ominąć graczy Simeone. W lidze czy CDR może mamy z nimi dobry bilans, ale 2x na przestrzeni ostatnich bodajże 3 czy 4 lat wyrzucili nas z Ligi Mistrzów i to cholernie bolało i wolę już ten Bayern od graczy z Madrytu chyba, że tych z białej części, z nimi dwumecz może być już teraz.

6

Ja wierzę, że chociaż raz nam się poszczęści w losowaniu i trafimy na Leicester. Raz w życiu niech to Barca ma łatwiej w tej LM niż rywale, RAZ. Dla nas Lisy, dla Realu Bayern lub Atletico i będzie super.

5

Dobry trener, Verratti i Bellerin = idealne zakupy na lato i moje marzenie, oby Barca nie oszczędzała na kupnie pomocnika bo znowu zamiast prostych i dobrych rozwiązań będą półśrodki, które nie rozwiążą problemów.

0

Nie wyobrażam sobie, żebyśmy w LM znowu powrócili do formacji 4-3-3 w której po prostu jesteśmy słabi gdyż wtedy Leo musi się cofać do pomocy i jedno skrzydło zostaje bezużyteczne. W La Liga jeszcze czasem mogą pograć 4-3-3 z kimś teoretycznie słabszym jeżeli Lucho będzie chciał rotować przed ważnymi meczami LM, ale jeżeli zobaczę naszą starą formację w meczu Champions League to znaczy, że LE w ogóle nie wyciągnął wniosków z porażki 4-0 w Paryżu.

26

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak musiał grać w pomocy i w ataku to nie dziwne, czasem będzie słabszy mecz. Ogólnie strach pomyśleć jak genialnie grałaby Barca i jakie kosmiczne statystyki zrobiłby Leo gdybyśmy mieli pomoc na najwyższym światowym poziomie.

0

O shit ja źle to zrobiłem hahah :D Pojawiało się zdjęcie trenera w młodości później czekałem na teraźniejsze i stopowałem i zgadywałem, a to trzeba było odgadnąć jak był młody hahaha :D To nieważne, pomyłka totalna :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?