bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
105
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18118563_700605383454930_970678665329654405_n.jpg?oh=b35b30fd651a7ad19b949a3a79accf04&oe=598EB773
Zjadł białych.
3
A ja wam powiem, że Alba musi grać w pierwszym składzie bo w ofensywie naprawdę gość daje nam dużo.
2
Nie ma co sie oszukiwać, nie jesteśmy faworytem dzisiejszego spotkania delikatnie mówiąc i cała nadzieja w Leo. Obyśmy tylko nie marnowali dogodnych okazji do zdobycia gola bo to się na pewno zle skończy. Jasne że wierzę w pokonanie Realu i tego się trzymam do końca, ale naprawdę nie zdziwilbym się bardzo jakby tym razem to nasz odwieczny rywal zafundował nam lanie w stylu 4-0 lub cos podobnego.
0
Dzięki, ogarnę już to sam ;)
0
Witam ! Mam pewien problem z ustawieniem cyfrowego polsatu no i gdzie jak nie tutaj w pierwszej kolejności próbować zdiagnozować problem ;) Tata zakupił dzisiaj właśnie cyfrowy polsat, ja posiadam w pokoju NC+. Pani w sklepie powiedziała, że Polsat i NC+ = takie samo ustawienie anteny więc podłączyliśmy pod moją antenę z NC+ kabel i zamontowaliśmy w drugim pokoju cyfrowy polsat. Wszystko działa na tym cyfrowym polsacie oprócz TVN TVN7 i TVP1. Co może być przyczyną ? Ktoś coś ? Może wadliwy jest dekoder ? Dodam, że u mnie na NC+ wszystko odbiera idealnie ;)
0
Owszem. Może byc tak ze Real wygra La Lige i LM a Barca nawet nie zdobedzie CDR. Jeszcze wszystko moze sie zdarzyc ;)
34
Trzeba pamiętać przede wszystkim o tym, że to jest piłka nożna. Jeszcze niedawno niektórzy plakali/płaczą, że Real wygra LM i La Lige i ze Barca sezon ma spisany na straty. Jak wygramy Gran Derbi to potrzebujemy 1 porazki lub 2 remisów Realu. Przy graniu Królewskich co 3 dni i przy mega ciezkim dwumeczu z ATM wszystko staje się jeszcze bardziej mozliwe. Piłka nożna to przewrotny sport i jeszcze moze sie okazać że Real odpadnie z LM i wypuści z rąk ligę kończąc sezon z niczym a Barca zgarnie CDR i mistrzostwo kraju ;) Pozostaje nam czekać i bacznie obserwować końcówkę sezonu, a pesymistom polecam naprawdę więcej wiary.
8
Zapytaj o to samo tego do kogo dzwonisz :D
0
Nie wiem czym kierowali się w NC+ ze nie pokazuja dzisiaj meczu Man Utd z Anderlechtem...
0
Nie ma co się załamywać ! Trzeba sie przygotować na Gran Derbi i wyszarpac Realowi te 3 punkty. Wtedy teoretycznie (zakładając że Real wygra zaległy mecz) bedziemy mieli 3 punkty straty i będziemy musieli liczyć na 1 porażkę lub 2 remisy Królewskich przy wygraniu wszystkich naszych meczow do konca. Bedzie ciężko, ale nie niemożliwe, co kolejkę trzeba wywierać presję na Realu ktoremu dojdą jeszcze półfinałowe mecze w LM. Trzeba wygrywać mecz za meczem w lidze by gracze Zidane'a czuli oddech Barcy na plecach, a wtedy dojdą duze nerwy i wszystko moze sie jeszcze w lidze zdarzyć. Wyjść na finał CDR tak jak na rewanz z PSG i wygrać chociaż to jedno trofeum nie pozostawiając rywalowi żadnych złudzeń ! LM się dla nas konczy dzisiaj ale sezon nie i jeszcze można sporo ugrać !
11
Ale pięknie, że jest doping, pięknie ze kibice wspierają a nie gwiżdża na swoich w tych gorszych chwilach. W Madrycie by cały stadion gwizdal i na konkretnych piłkarzy i na całą drużynę w takim momencie.
2
Ja pragnę zwrócić uwage na niewykorzystywane 100% sytuacje Barcy i to nie tylko w tym meczu, ale na przestrzeni całego sezonu. Ileż to setek zmarnowali nasi gracze w tym sezonie i to wiele w bardzo ważnych momentach ? Naprawdę mecze Barcy ogladam regularnie od mniej wiecej 5-6 lat i nie przypominam sobie zeby w którymś sezobie Barca tak marnowala dogodne okazje do zdobycia golu w sytuacjach gdzie wynik nie jest przesądzony lub jest po prostu zly dla Barcy. Nie wiem z czego to wynika, ale powiem wam szczerze, że to też ma duży wpływ w tym sezonie na to w jakiej sytuacji się znajdujemy obecnie.
7
Ja juz do momentu kiedy CR przeszedl na srodek ataku mówiłem do znajomych że zaraz bedzie od 0 do bohatera. Nie grał nic, kompletnie nie pomagał drużynie, zmarnował kilka okazji, potykal sie o wlasne nogi ale gdy przeszedł na pozycję 9 to juz widzialem jak czeka na jakąś patelnie zeby zostać bohaterem Realu i tak sie stalo chociaż kto oglądał mecz i zna sie cokolwiek na pilce to wie ze np. Marcelo zagrał 5 klas lepiej od "krula" futbolu.
0
Jedyna nadzieja moim zdaniem to szybki gol Realu w dogrywce i pozniej ataki Bayernu i liczenie na szczęście i jakis gol Bayernu na 3-2 w końcówce drugiej części dogrywki.
0
Co gra ten Alonso ?.... Tragedia...
13
http://img.sadistic.pl/pics/f97dd916b273.gif
O tak o.
0
Co w tym śmiesznego ? ;/
3
17 tysięcy poszło sie.... Przecież to idzie sie załamać po takim czymś :D
1
Tam ktoś niżej dobrze napisał, że jednym z głównych problemów jest w tym sezonie także skuteczność. Ileż to razy już w tym sezonie widzieliśmy marnowanie 100% sytuacji przez naszych graczy i to bardzo często w takich meczach gdzie nie ma miejsca na takie błędy. Rozumiem, że taka jest piłka i nie można wszystkiego strzelać, ale naprawdę jak tak człowiek pomyśli i cofnie się pamięcią wstecz to rzeczywiście można dojść do wniosku, że strasznie nieskuteczna jest Barca i to głównie w takich meczach gdzie wynik jest stykowy lub gdzie nawet 1 nasza bramka wiele by zmieniła.
0
Nie mogę spać, dobrze ze Poranek Kojota leci ma TVN ;)
0
Bayern jakąś kopę gra :\ Ale wiadomo kiedy druzyna traci najlepszego zawodnika to musi sie to odbić na grze całego zespołu.
3
Karny z takiej du*y, że szok, ale i tak zawsze będzie się mówić tylko o Neymarze, Suarezie i o sędziach dających karne z kapelusza Barcelonie.
0
Jestem już tak pijany że ucieszyłem się ze zmiany Gomesa.... Ratujcie...
0
Ja wlasnie otworzyłem pierwsze piwko i czekam na znajomych. Pozdrawiam i miłego meczu ! :)
1
U mnie to wygląda tak:
Serce: 3-1 dla Barcy.
Rozum: 2-1 dla Juve lub 1-1.
Zadowoli mnie: 2-2.
Wygrana 1 lub więcej bramkami i będę wniebowzięty.
1
Dawno nie oglądałem chyba tak nieobliczalnej Barcelony jak ta obecna. Każdego wyniku mozna sie dzisiaj spodziewać, mi w zupełności wystarczy remis bramkowy najlepiej 2-2, a skromna wygrana 1 bramka to bedzie wynik marzenie.
0
Ja mam tylko nadzieję, że Lucho i piłkarze wyciągnęli odpowiednie wnioski i nie popełnia już takich błędów jak w pierwszym meczu z PSG czy z Malaga ostatnio. Nie wyobrażam sobie zobaczyć jutro znowu Barce grająca na stojąco, bez pomysłu i zaangażowania.
0
Tifosi ? :D
0
Chodzi mi głównie o płacze nad przegrana liga.
7
Dwa sezony temu tryplecik, Superpuchar Europy i KMS, sezon temu La Liga, CDR i Superpuchar Hiszpanii, w tym finał CDR, ćwierćfinał LM i ciągle w grze o tytul mistrza Hiszpanii, a niektórym dalej źle.... Ludzie wygrywać tyle trofeów przez klub to jest po prostu miazga i nawet jezeli w tym sezonie mielibysmy zdobyc tylko CDR lub nawet nie zdobyć nic to i tak ta druzyna osiąga swietne wyniki. Wiem że Barca przyzwyczaila szczególnie tych kibiców z krótkim stażem (w tym tez mnie) do ciaglej dominacji i ciaglego wygrywania pucharow, ale to nie bedzie trwalo wiecznie. Beda przychodzić sezony gdzie uda sie wygrać 1 puchar i np. bedzie to tylko puchar Króla, będą sezony gdzie nie wygramy żadnego pucharu, a beda tez takie gdzie bedziemy zgarniac tryplet, to jest normalna sprawa, ze nie zawsze się wygrywa i nie rozumiem jak ktoś moze tego nie pojmowac. Jesteśmy w decydujacym momencie sezonu, jestesmy w grze o tryplet z finalem CDR i trzeba sie cieszyć z tego. Fakt ze czesto w tym sezonie gra Barcy nie powala, czesto graja jakby im sie nie chcialo, czesto wychodzą na boisko jakby wygrana nalezala im sie jeszcze przed meczem ja to wszystko rozumiem i sam nad tym ubolewam, ale dajcie im czas do konca sezonu, zaufajcie im do konca bo nie raz udowodnili nam ze nie wolno w nich wątpić. Na koniec sezonu bedziecie mogli sobie spokojnie plakac ze przegralismy lige itp. Ja nie zamierzam płakać naweet jezeli liczba trofeow w tym sezonie wyniesie 0. Pozdrawiam.