bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Pomogę: spróbuj po raz kolejny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
61
Mi się wydaje, że wiesz to był taki odruch, on go ku**a kopał z trzy razy nie i on ku**a wiesz odruchowo machnął ręką, trafił go ku**a wiesz, ten przyaktorzył. A powiedz mi bramka była ręka, była co ?
4
Wina sędziego....
1
Aparat jak aparat, zobacz jakie tam ma parametry bo nawet nie wiem, a ekran faktycznie trochę ciemny jak świeci Słońce i takie komentarze gdzieś czytałem, ale np. mi kompletnie nie przeszkadza to ;)
1
Ja mam. Jestem mega zadowolony, nic nie szwankuje, nic się nie zacina, bateria trzyma długo, no nie mam żadnych zastrzeżeń.
2
Pamiętajcie, że bardzo prawdopodobne jest, że ta nieudana podobizna Ronaldo specjalnie została tak zrobiona. Gdyby zrobili ją w miarę normalnie to kto by zwrócił na to uwagę ? Ktoś tam na pewno, ale nie tyle osób co teraz bo wszędzie o tym trąbią i to jest właśnie fenomen tego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
41
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/17553581_1423500704374218_4336279692925271089_n.jpg?oh=3686e90a0d89e871200b5f9c9b675d36&oe=595BAB6F
Najnowsze zdjęcie reprezentacji Argentyny.
38
Jakiej wargi ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ehh nie pomogę, ale dla otuchy powiem, że 4 dni temu rozstałem się z dziewczyną po 2 latach...Boli jak cholera i zastanawiam się czy w ogóle mam szanse wrócić do normalnej egzystencji, ale podobno po jakimś czasie wszystko powinno mniej więcej wrócić do normy...
26
Komentarz usunięty
14
MVP - piękne czasy ;)
14
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17554351_681271325409569_2408082716924655461_n.jpg?oh=bdaf4db47e16fd6d601f0e38c44f63eb&oe=595F675E
Argentyna, żeby myśleć o awansie na mundial koniecznie potrzebuje Mess...tlenu.
13
"Gdy jutro wstaniecie, zaczniecie dzień wspaniale z wypowiedziami Pique i Ramosa. Zazdroszczę życia normalnym ludziom." Wpis z twittera El_Jarka ;D Nareszcie sam się przyznał do tego, że nie jest normalny więc traktujmy jego wypowiedzi/komentarze/wpisy z dużym przymrużeniem oka ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciemne.
54
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17457918_681455978724437_7068729961521648720_n.jpg?oh=74e935bb36e082f30e6899360750a2f2&oe=599654CE
Zaczęło się :D
37
Lepiej próbować zmniejszyć stopę.
91
Zawieszenie na 10 spotkań dla Pique i profilaktycznie 5 meczów dla Leo podejrzewam.
14
Maradona nie chce dopuścić do wygrania MŚ przez Leo bo wtedy nie będzie miał argumentu porównując tych 2 piłkarzy, że on wygrał mundial, a Leo nie.
0
Gram sobie często w pokera online. Wpłacam pieniążki, a czasem zdarzy mi się wypłacić 100zł, czasem 150, rekord to 350 wieć nie powinni mnie ścigać za takie kwoty. Czy po 1 kwietnia nie będę już mógł w ogóle grać na pokerstars ? Bo czytałem coś, że mają utrudnić dostęp do tych stron i do wpłacania pieniędzy... Ktoś orientuje się może ?
12
Ludzie piszą, że taki pilkarz jak Leo powinien dawać dobry przykład i że kara zasłużona. Ja sie pytam skąd większość ludzi na swiecie (np.dzieci którym Leo podobno daje zly przyklad) wiedzialyby o takim zachowaniu gdyby nie takie nagłośnienie tej sprawy ? Przecież to absurd totalny... Jezeli takie slowa moga dac zly przyklad to wlasnie tylko i wyłącznie po takim czyms co zrobila FIFA bo teraz dotarlo to do ogromnej liczby odbiorców, a tak słowa wypowiedziane podczas meczu przy pełnych trybunach nawet nie zanotowane przez sędziego zostały by dawno zapomniane i nikomu nie dalyby zlego przykladu. Ogolnie to co jest na boisku powinno tam zostać i według mnie zadne slowa pilkarzy czy trenerów podczas spotkania nie powinny byc wylapywane i rozszyfrowywane.
10
Rozumiem płacze na składem Argentyny, ale ile razy ktoś jeszcze wspomni o braku Dybali skoro ten gość ma kontuzję ? :D Najpierw trzeba się dowiedzieć kto nie gra bo tak postanowił trener, a kto nie gra bo nie może (z różnych powodów), a nie lamentować co chwilę nad brakiem kontuzjowanego gracza w składzie na mecz...
7
E tam. Najostrzejsza kara dla Leo to granie w jednej drużynie z Higuain'em.
2
To że Argentyna wygra dzisiaj np. 5-0 czy przegra 3-0 to przeciez nie bedzie o niczym świadczyć. Na przestrzeni kilku meczow wysnuwa sie wnioski o tym czy druzyna gra lepiej z danym zawodnikiem czy bez, a Argentyna dobitnie juz pokazala jak radzi sobie z Leo i bez niego.
1
Szkoda ze to cholernie wazne mecze w kontekście awansu na tak ważny turniej jak MŚ...
7
OFICJALNIE: Argentyna nie jedzie na mundial !