14

Pomogę: spróbuj po raz kolejny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

61

Mi się wydaje, że wiesz to był taki odruch, on go ku**a kopał z trzy razy nie i on ku**a wiesz odruchowo machnął ręką, trafił go ku**a wiesz, ten przyaktorzył. A powiedz mi bramka była ręka, była co ?

4

Wina sędziego....

1

Aparat jak aparat, zobacz jakie tam ma parametry bo nawet nie wiem, a ekran faktycznie trochę ciemny jak świeci Słońce i takie komentarze gdzieś czytałem, ale np. mi kompletnie nie przeszkadza to ;)

1

Ja mam. Jestem mega zadowolony, nic nie szwankuje, nic się nie zacina, bateria trzyma długo, no nie mam żadnych zastrzeżeń.

2

Pamiętajcie, że bardzo prawdopodobne jest, że ta nieudana podobizna Ronaldo specjalnie została tak zrobiona. Gdyby zrobili ją w miarę normalnie to kto by zwrócił na to uwagę ? Ktoś tam na pewno, ale nie tyle osób co teraz bo wszędzie o tym trąbią i to jest właśnie fenomen tego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

38

Jakiej wargi ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ehh nie pomogę, ale dla otuchy powiem, że 4 dni temu rozstałem się z dziewczyną po 2 latach...Boli jak cholera i zastanawiam się czy w ogóle mam szanse wrócić do normalnej egzystencji, ale podobno po jakimś czasie wszystko powinno mniej więcej wrócić do normy...

26

Komentarz usunięty

14

MVP - piękne czasy ;)

14

13

"Gdy jutro wstaniecie, zaczniecie dzień wspaniale z wypowiedziami Pique i Ramosa. Zazdroszczę życia normalnym ludziom." Wpis z twittera El_Jarka ;D Nareszcie sam się przyznał do tego, że nie jest normalny więc traktujmy jego wypowiedzi/komentarze/wpisy z dużym przymrużeniem oka ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciemne.

37

Lepiej próbować zmniejszyć stopę.

91

Zawieszenie na 10 spotkań dla Pique i profilaktycznie 5 meczów dla Leo podejrzewam.

14

Maradona nie chce dopuścić do wygrania MŚ przez Leo bo wtedy nie będzie miał argumentu porównując tych 2 piłkarzy, że on wygrał mundial, a Leo nie.

0

Gram sobie często w pokera online. Wpłacam pieniążki, a czasem zdarzy mi się wypłacić 100zł, czasem 150, rekord to 350 wieć nie powinni mnie ścigać za takie kwoty. Czy po 1 kwietnia nie będę już mógł w ogóle grać na pokerstars ? Bo czytałem coś, że mają utrudnić dostęp do tych stron i do wpłacania pieniędzy... Ktoś orientuje się może ?

12

Ludzie piszą, że taki pilkarz jak Leo powinien dawać dobry przykład i że kara zasłużona. Ja sie pytam skąd większość ludzi na swiecie (np.dzieci którym Leo podobno daje zly przyklad) wiedzialyby o takim zachowaniu gdyby nie takie nagłośnienie tej sprawy ? Przecież to absurd totalny... Jezeli takie slowa moga dac zly przyklad to wlasnie tylko i wyłącznie po takim czyms co zrobila FIFA bo teraz dotarlo to do ogromnej liczby odbiorców, a tak słowa wypowiedziane podczas meczu przy pełnych trybunach nawet nie zanotowane przez sędziego zostały by dawno zapomniane i nikomu nie dalyby zlego przykladu. Ogolnie to co jest na boisku powinno tam zostać i według mnie zadne slowa pilkarzy czy trenerów podczas spotkania nie powinny byc wylapywane i rozszyfrowywane.

10

Rozumiem płacze na składem Argentyny, ale ile razy ktoś jeszcze wspomni o braku Dybali skoro ten gość ma kontuzję ? :D Najpierw trzeba się dowiedzieć kto nie gra bo tak postanowił trener, a kto nie gra bo nie może (z różnych powodów), a nie lamentować co chwilę nad brakiem kontuzjowanego gracza w składzie na mecz...

7

E tam. Najostrzejsza kara dla Leo to granie w jednej drużynie z Higuain'em.

2

To że Argentyna wygra dzisiaj np. 5-0 czy przegra 3-0 to przeciez nie bedzie o niczym świadczyć. Na przestrzeni kilku meczow wysnuwa sie wnioski o tym czy druzyna gra lepiej z danym zawodnikiem czy bez, a Argentyna dobitnie juz pokazala jak radzi sobie z Leo i bez niego.

1

Szkoda ze to cholernie wazne mecze w kontekście awansu na tak ważny turniej jak MŚ...

7

OFICJALNIE: Argentyna nie jedzie na mundial !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?