18

CR w najlepszej formie nawet nie równał się z Leo, który był w swojej normalnej dyspozycji czyli genialnej, juz nie wspomnę o najlepszej formie Messiego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Sędzia też człowiek mylić się może
Nie tylko dla koszulki w białym kolorze.

47

1. Kibicuj drużynie, która prezenty od sędziego dostaje regularnie.
2. Kibicuj drużynie, która ma w składzie najlepszego symulanta na świecie.
3. Kibicuj drużynie, która dostaje karne z kapelusza, a jak remisuje czy przegrywa to dosłownie żebrze o jedenastki.
4. Lamentuj, że Barcelona zapisała się historii futbolu jako pierwsza ekipa, która odrobiła stratę 4 bramek z pierwszego meczu dzięki pomocy sędziego.
5. Płacz nad niesprawiedliwymi rzutami karnymi i symulkami graczy Barcelony.

5 przykazań kibica Realu.

Naprawdę to jest tak żałosne, że nawet nie sposób przejść obojętnie. Zrozumiałbym pretensje każdej drużyny na świecie o te pomyłki sędziego, ale ten klub i jego kibice nie mają dosłownie żadnego prawa wypowiadać się w temacie sędziowania, rzutów karnych i nurkowania. To tak jakby dzi**a uczyła kogoś moralności czy złodziej uczciwości....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

Finał LM i gol Realu ze spalonego, dużo szukać nie trzeba....

3

Poruszyli niebo i ziemię :D

6

W nocy ze środy na czwartek na lotnisku Le Bourget zawodnicy PSG zostali zaatakowani przez niezadowolonych kibiców klubu z Paryża.
Osoby te werbalnie obrażały piłkarzy, a także niszczyli ich samochody. Kilka pojazdów zostało poważnie uszkodzonych.

Jak widać kibice atakowali lepiej niż gracze PSG na Camp Nou :D

0

Jak za 3 kartki jest pauza....

2

Filmy/seriale to dobra opcja. Angielski trochę umiem, ale zwykle jak właśnie oglądam jakiś film czy serial to czasem robię tak, że gdy aktor coś powie to najpierw nie patrze na napisy tylko w głowie układam sobie co mógł powiedzieć, a zaraz potem zerkam na napisy i sprawdzam czy mniej więcej udało mi się dobrze przetłumaczyć ;D Oczywiście są czasem takie zwroty i zdania, że nie ma szans ogarnąć bez napisów, ale sporo da się w ten sposób nauczyć ;)

1

Szacunek ! Ja gdyby Real w takich okolicznościach dokonał takiej remontady to na pewno nie zdobyłbym się na takie słowa i jestem niemal pewny, że wytykałbym błąd/błędy sędziowskie i miałbym duży przysłowiowy ból tyłka ;)

12

A My jesteśmy w ćwierćfinale :D

2

Z kim w 1/4 LM ?

Zdecydowanie któraś z drużyn z pary Sevilla - Leicester. Zakładam, że awansuje właśnie Sevilla i szczerze mówiąc mimo tego, że bardzo dobrze radzą sobie w tym sezonie to będzie najłatwiejszy (teoretycznie) rywal na tym etapie biorąc pod uwagę resztę zespołów, które możemy wylosować no i mecz byłby można powiedzieć na miejscu, drużyna nie musiałaby latać daleko więc to kolejny +. Jeżeli awansuje Leicester to jeszcze lepiej bo wylosować ich w 1/4 LM to tak jak trafić "6" w totka gdyż każda z drużyn które awansowały/awansują do ćwierćfinału powinna na totalnym luzie poradzić sobie w dwumeczu z Lisami ponieważ są oni według mnie najsłabsi piłkarsko ze wszystkich 16 drużyn, które grają w 1/8.

Co do drużyn z którymi nie chcemy grać to moim zdaniem nr.1 Atletico no i oczywiście Bayern oraz Juve, reszta będzie dobrym losowaniem dla nas, Gran Derbi również mile widziane przeze mnie w 1/4, aczkolwiek tak jak napisałem najlepiej kogoś z pary Sevilla - Leicester.

1

Warto również dodać, że rekord goli LM w jednym sezonie wynosi 17 i należy do CR. Fajnie jakby Leo też sprzątnął pięknemu ten rekordzik choć będzie ciężko bo w 1/4 wszystkie drużyny wydają się być na bardzo dobry poziomie aczkolwiek taka Sevilla/Leicester czy City/Monaco lekko będą odstawać od reszty.

0

Macie jakieś fotki w dobrej jakości z wczorajszej radości piłkarzy Barcy, które można wrzucić sobie na tapetę ? Np. Leo stojący przed kibicami :D

1

Jezu jak to wszystko się odwróciło pięknie. Już myślałem, że Leo nie zdobędzie króla strzelców LM, już myślałem, że te 10 bramek w fazie grupowej pójdzie na marne i nie zbliży się Leo do rekordu bramek w jednym sezonie, już myślałem, że CR pierwszy zdobędzie 100 goli w LM, a jednak Leo nadal w grze !

4

Mam nadzieję, że nasi gracze dostali nauczkę po meczu w Paryżu i już nie zagrają drugiego tak beznadziejnego spotkania na wyjeździe w LM.

4

I bardzo dobrze. Skoro oni wstawiają takie coś to czemu Neymar ma nie wstawiać ? Poza tym nie mogłem się doczekać aż ten "geniusz" Rabiot przyjedzie na Camp Nou, taki miał być wspaniały i świetny ;)

55

Najlepsze jest to, że kibice, piłkarze i działacze PSG nie szukają wymówek i wiedzą, że zagrali tragicznie, a płaczą z powodu sędziego tylko kibice Realu :D To jest piękne po prostu :D Oni płaczą bo myśleli, że tylko im sędzia może coś podarować.

3

Rozumiem naprawdę wiele, ale kibic Realu mówiący o błędach sędziego to szczyt wszystkiego...

0

Wychodzi na to, że Domenech miał rację z rzutami wolnymi :D

1

Przypominam sobie setkę Cavaniego i Di Marii to tym bardziej nie wierzę w to....

0

To nie na moje nerwy...

0

Jedziemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jeszcze żeby 4 gole dawały awans, a tu dopiero będzie remis przy 4. Boję się cholernie bramki dla PSG bo wtedy ten mecz się zakończy.

3

Jak w takim meczu Busquets może dostać kartkę za dyskusję ? Przecież to jest tak nieodpowiedzialne zachowanie, że aż nie wierzę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?