1

Hahahahaha Hamalainen hahah :D Legia !!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No no odpisze Ci i to jeszcze w naszym języku.

0

"Kto Cię karmił, kto Ci życie dał ? Nie wierzycie nam, że obróci się to przeciw wam ?"

Pozdrawiam, Wojtek "Sokół" narrator.

0

Gramy 3-4-3 i to przynosi dobre rezultaty, nie ma bezsensownego klepania piłki w środku i walenia głową w mur przez niemal 90 min jak przy 4-3-3, gramy genialny mecz z Sevillą najmocniejszym składem i naszą nową formacją, jest po prostu super ! Tydzień później Real robi nam przysługę i traci punkty, przychodzi mega ważny mecz w kontekście mistrzostwa kraju, mecz wyjazdowy z drużyną, która nam po prostu nie leży i..... i nie wiedzieć czemu gramy 4-3-3 i zamiast najmocniejszego składu wychodzą po prostu piłkarze, którzy w tak ważnym meczu nie powinni nawet pojawić się na boisku więc ja się pytam o co tu chodzi ?! Dla mnie to jest "lekko" niepojęte, że takie coś ma miejsce... Po co to kombinowanie ? Po co ? Jedynym wytłumaczeniem jest dla mnie to, że Lucho nie interesuje wygrana w La Liga i całą uwagę chce skupić na Champions League, innej opcji nie widzę, bo nie da się sensowniej wytłumaczyć takich decyzji LE, przecież wyjściem takim składem i taką formacją w tak ważnym meczu to po prostu samobójstwo w najczystszej postaci.

14

Sytuacja w lidze też nie jest jakaś tragiczna także ja bym jeszcze nie płakał, że liga jest przegrana. Mamy 3 punkty straty do Realu, który ma 1 zaległy mecz i pozostaje do rozegrania Gran Derbi. Jeżeli wygramy El Clasico i wszystkie pozostałe mecze do końca (scenariusz optymistyczny, ale też nie taki znowu niemożliwy) to będziemy co tydzień wywierać dużą presję na graczach Zidane'a. Potrzebujemy ich jednej porażki lub dwóch remisów. Ciężko będzie, ale tutaj jeszcze wszystko może się zdarzyć, zaraz będzie LM i granie co 3 dni, to też swoje zrobi, aczkolwiek tutaj Real też ma przewagę bo mają ławkę rezerwowych w przeciwieństwie do nas, ale mówię tutaj jeszcze się pozmienia. Może to Real wygra pozostałe mecze do końca i nie da nam szans na tytuł, może wygrają El Clasico i pogrzebią nasze szanse na ligę już za 2 tygodnie, może gracze Zidane'a jeszcze 2-3 razy stracą punkty oraz przegrają z nami mecz, no mówię opcji jest dużo i naprawdę nie ma co na razie patrzeć na to wszystko w czarnych kolorach bo tu nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte.

Oczywiście to co napisałem wyżej, nie ma nic wspólnego z tym, że genialne mecze przeplatamy tragicznymi, ale moim zdaniem wynika to z trzech prostych rzeczy:

1. Brak odpowiedniej motywacji.
2. Fatalne rotacje w składzie.
3. Brak ławki rezerwowych.

3

Prawda jest taka, że jezeli nie wyłożymy grubej kasy na klasowych graczy tylko będziemy chcieli zastąpić ich jakimiś polsrodkami to dalej tak to bedzie wyglądało. Trzeba sie przyzwyczaić, czasy sa takie, a nie inne, ceny są zawyżone, ale tak jest i juz, a wychowanków takich jak Xavi, Iniesta, Busi, Pedro też już u nas prawdopodobnie nie będzie wiec nie pozostaje nic innego jak po prostu wyłożyć pieniądze na stół jezeli chcemy byc ciągle na absolutnym TOPie. Wydalismy raz a porządnie na środkowego napastnika i mamy najlepsza "9" na świecie i tak samo trzeba zrobic jezeli chodzi o pomoc bo każda druzyna kupuje tylko nie kazda kupuje takich marnych graczy jak Barca a to jest dla mnie nie do pomyslenia biorąc pod uwage wielkość i aspiracje tego klubu.

11

Z Twittera:

I jeszcze aktualizacja w zaciętym meczu na szczycie. Gole w tym sezonie:
46 goli w 45 meczach - Lewandowski
46 goli w 45 meczach - Messi

0

Mi tam to wyglądało tak jakby Robert chciał stanąć na murawie tą nogą a pojawila sie tam stopa bramkarza Borussi i po prostu się wywalił.

2

Dzisiaj najważniejsze to 3 punkty i zakończyć mecz bez kontuzji, może być 1-0 po samobóju gracza Malagi.

5

Jak zobaczę dzisiaj Barcę grającą na stojąco z Malagą to się załamię...

48

Jak Ramos strzeli w końcówce to wyrzucę TV przez okno...

7

Ja po meczu Deportivo - Barca obiecalem sobie ze nie bede sie denerwowal meczami Realu i nie bede sie modlił podczas spotkania zeby gracze Zidane'a jakimś cudem stracili punkty. Wyszliśmy w lidze na prostą, zalezelismy tylko od siebie i sami to spartaczylismy w pieknym stylu. Ile to razy Barca w tym sezonie wyszla na mecz jakby im kompletnie nie zależało na wyniku ? Ile to razy grali na stojąco az do momentu kiedy sytuacja w meczu stawala sie beznadziejna i dopiero wtedy zaczynali coś grac ? Za dużo bylo takich sytuacji i niestety, mamy to na co zapracowalismy. Jezeli Real jakims cudem jeszcze straci punkty w lidze, jezeli dodatkowo wygramy z nimi na SB i o ile nam juz nie przydarzy sie zadna wpadka to zgarniemy mistrzostwo, ale nie wygląda to kolorowo lekko mowiac aczkolwiek wiadomo to jest piłka tutaj wszystko moze sie zdarzyć:)

9

CR ma na pewno więcej symulek na mecz niż udanych dryblingów. Normalnie nie ma meczu żeby się nie ośmieszał tymi nurami....

26

Co to za księgowy ze strony Realu rozmawiał z technicznym ? :D Pokazywał mu dowód wpłaty ? :D

1

Nowy odcinek wychodzi co tydzień we wtorek.

6

Jak się skończy to ocenię i Ci napiszę :D

0

Albo kupić :P

0

Mi się wydaję, że jednak mimo genialnej formy Neymara to Messi powinien być w tym momencie na pierwszym miejscu, a co do 6 miejsca Ronaldo to jakiś nieśmieszny żart...

3

Mój staż kibicowania Barcelonie nie jest długi ;) Pamiętam w dzieciństwie byłem wielkim fanem Henry'ego i nawet w finale LM Arsenal - Barcelona kibicowałem jeszcze Arsenalowi właśnie ze względu na Thierry'ego, a później kiedy przeszedł do Barcelony to zacząłem regularnie oglądać jej mecze no i zakochałem się niemal od pierwszego wejrzenia ;) Od tamtego czasu do dzisiaj naprawdę było mało spotkań, których nie obejrzałem na żywo (nie na stadionie, ale na żywo w TV ).

18

Oni podejrzewam, że mają takie dupeczki na pstryknięcie palcem, że takich nie widziałeś na oczy nigdy ;)

56

Nie wiem po co Lewy miałby robić taki krok w tył w swojej karierze, totalna bzdura.

0

Nie mam pojęcia o co chodzi, ale nie wierzę, że zrobili zdjęcie i przypadkiem znalazła się tam paczka chipsów akurat Barcelony i nikt od nich tego nie zauważył jak zdjęcie wstawiał tylko wstawił, a później niby zauważył i usunął :D Może Isco wywiera presję na Realu w ten sposób, wiem wydaje się to śmieszne, ale w życiu nie uwierzę w przypadek odnośnie tego zdjęcia.

43

Kurczę jest pięknie bo według mnie Barca trafiła z formą w absolutną "10" na najważniejszą część sezonu i naprawdę jeżeli nie przytrafi się jakaś kontuzja kluczowego gracza (odpukałem już w niemalowane) to będziemy mieli już niebawem wiele wiele powodów do radości. Jeszcze Leo przed takim maratonem odpoczął 2 tygodnie, no wszystko idealnie się ułożyło pod ten kwietniowy wymagający terminarz.

3

Coś przeczuwam, że Real straci punkty z Leganes, a na weekendzie również z ATM, a Barca wygra swoje oba mecze w tym tygodniu :)

39

Mi się wydaję, że ten Paco wcale nie jest taki zły jako zmiennik i myślę, że jeszcze nie raz się o tym przekonamy.

0

Alaves jakie straty pod własną bramką.... Zaraz sami sobie strzela gola.

0

Kurczę czeka się tak na ten mecz jeszcze po przerwie reprezentacyjnej z wielką niecierpliwością, ale jednak jak nie gra Messi to jest tak jakos inaczej przynajmniej u mnie. Nie ma takiej wielkiej ekscytacji, czekam na mecz ale nie odliczam godzin, minut, tak po prostu jakoś mniejsza euforię wywołuje we mnie Barca kiedy nie ma Messiego a jak wiem że gra Leo to jednak jest zupelnie inaczej, o wiele wiele lepiej.

2

Na repre ma bana 4 spotkania, a z Granada nie zagra za żółte karki.

0

https://pbs.twimg.com/media/C8K05b5VwAER8St.jpg

Mecze Barcy w kwietniu. Przecież to jest istne szaleństwo ;D Coś pięknego !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?