bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurczę jak nie ma Euro ani MŚ w lecie to fajnie wrócić do domu i chociaz pooglądać sobie takie igrzyska. Ja tam bardzo lubię oglądać zmagajacych się w roznych dyscyplinach sportu zawodników na najwazniejszych zawodach, przynajmniej coś się dzieje ciekawego :) A najlepiej to w ogóle Euro lub MŚ a pozniej olimpiada, tak jak było ostatnio.
29
Serio ? XD Ja pi... Myślałem, że tylko dzieci mogą taki podpis wrzucić xD Wygląda na to, że dzieci prowadzą ten cały notatnik. Ja też nie lubię jednego z tych piłkarzy, ale swoje lata mam i głupio by mi było wrzucić takie brednie gdziekolwiek, a już nie mówię gdybym był bądź co bądź "redaktorem" i moje posty czytałoby więcej osób niż wpisy "zwykłego" śmiertelnika.
0
Błagam Cię, jak możesz w ogóle porównywać transfery z tamtych czasów do dzisiejszego rynku transferowego ? :/
1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Muszę przyznać, że chyba jednak partnerka Fabregasa podoba mi się bardziej niż Antonella :D W sumie o gustach się nie dyskutuje :D
22
Szacun Antuan, że zostałeś !
3
Tak czytam te doniesienia transferowe odnośnie Verrattiego i często pojawia się nazwisko Di Marzio. Tak ciągle myślałem, że coś mi to mówi, że skądś to znam i teraz sobie przypomniałem: Ciro Di Marzio z serialu Gomorra :D Ogólnie polecam, świetny serial ;)
0
Mistrzem jest się wtedy kiedy się zdobywa trofea :D
12
Skuteczność też jakby poprawił to już w ogóle byłby genialny.
1
Ja to doskonale wiem ;) Ale co by nie mówić, czy dostawia tylko nogę i głowę, czy 90% przy jego bramkach wykonują koledzy z drużyny to i tak szacun za to co wygrał.
5
Co by nie mówić o CR to ostatnie 2 lata ma (może mieć jeszcze lepsze) po prostu kapitalne jeżeli chodzi o trofea drużynowe i indywidualne, po prostu miazga...
2016:
- Mistrzostwo Europy
- Liga Mistrzów
- Król Strzelców Ligi Mistrzów
- KMŚ
- Superpuchar Europy
- Złota Piłka
- Piłkarz sezonu według UEFA
2017:
- Liga Mistrzów (jako pierwsza drużyna w historii obronili trofeum)
- Król Strzelców Ligi Mistrzów
- Mistrzostwo Hiszpanii
- Superpuchar Europy (możliwe)
- KMŚ (możliwe)
- Superpuchar Hiszpanii (możliwe)
- Złota Piłka (na pewno)
- Piłkarz sezonu według UEFA (na pewno)
- Puchar Konfederacji (możliwe)
Jeżeli jeszcze to "możliwe" zamieni na wygrane to będzie totalny kosmos. Ależ go nie lubię, ale trzeba przyznać, że te osiągnięcia robią wrażenie tym bardziej w takim odstępie czasowym.
4
Tak tylko w 2010 zostali totalnie rozbici przez Niemców (4-0), a w 2007 przegrali z Brazylią w finale równie gładko (3-0) także mi bardziej chodziło o te przegrane gdzie dużą rolę odgrywało szczęście lub jego brak ;)
8
Leo z reprezentacją naprawdę ma trochę pecha na tych wielkich imprezach:
1. MŚ 2006 - porażka w ćwierćfinale w Niemcami po rzutach karnych.
2. Copa America 2011 - porażka w ćwierćfinale z Urugwajem po rzutach karnych.
3. MŚ 2014 - porażka w finale z Niemcami po straconej w 113 minucie bramce.
4. Copa America 2015 - porażka w finale z Chile po rzutach karnych.
5. Copa America 2016 - porażka w finale z Chile po rzutach karnych.
Mam wielką nadzieję, że jeżeli nie Polska to właśnie Albicelestes dowodzeni przez Leo wygrają MŚ 2018, choć wiadomo będzie piekielnie ciężko, na takich imprezach oprócz dobrej gry potrzeba również zwykłego piłkarskiego szczęścia, a jak widać omija ono Argentynę szerokim łukiem.
2
Będzie miał problem jak dzieci podrosną już wystarczająco i będą chciały za wszelką cenę odszukać matkę. Nie wiem czy na pewno tak będzie, ale np. ja gdybym był w takiej sytuacji to chyba mimo wszystko chciałbym poznać matkę biologiczną, nieważne ile miałbym pieniędzy i jak byłbym szczęśliwy.
0
8:00 - 16:00 ;)
1
"Nawet na kilka dni" ? To chyba nie są takie straszne przeważnie ;)
1
Tez zamierzam z dziewczyną dzisiaj obejrzeć jakia dobry horrorek także podbijam pytanie !
0
Coś tam czytałem i chyba jednak chodzi o surogatke. Ehh myślałem ze znormalnial z tym i wreszcie będzie miał dzieci ze swoja partnerką ale się pomyliłem.
1
A to nie będzie miał tych dzieci po prostu ze swoją obecną partnerką?
1
Wyglada na to że CR znowu trafil i będzie miał bliźniaki.
1
I co w związku z tym ?
13
Cena + zalety = uważam, że byłby to bardzo dobry transfer nawet biorąc pod uwagę te wady.
0
Tak samo jak Arsenal walczy o mistrzostwo Anglii i Ligę Mistrzów....
2
Właśnie o to chodzi że nie nadążasz :\
1
Ławka rezerwowych też musi być mocna (tu nawiązanie do ławki Barcelony).
5
Pewnie rżną ich na kasę :D
14
Do tragedii doszło w okolicach Żmigrodu na Dolnym Śląsku. Z wozu strażackiego wypadł bosak, który uderzył rowerzystkę. W wyniku wypadku kobieta zmarła.
Strażacy w drodze do pożaru lasu mijali rowerzystkę. Właśnie wtedy z pojazdu wypadł bosak i z dużą siłą uderzył w rowerzystkę. Nawet tego nie zauważyli.
Dopiero po ugaszeniu pożaru i dotarciu na miejsce wypadku zorientowali się, że jego przyczyną był ich własny sprzęt. Kobieta zmarła na miejscu.
Mam wrażenie, że czasem nasze życie przypomina film "Oszukać Przeznaczenie" i choćbyś nie wiem co zrobił to i tak nie zmienisz swojego losu, który jest Ci zapisany gdzieś tam na górze...
2
Powiem wam, że ja już nie mogę czytać tych informacji odnośnie tego ile Barca ma na transfery i dlaczego tak mało...Dla mnie jest to wszystko banalnie proste: Jeżeli chcemy wrócić na absolutny TOP i walczyć jak równy z równym z najlepszymi ekipami z Europy to trzeba robić porządne transfery za grube miliony i dodatkowo trzeba mieć bardzo dobrą ławkę rezerwowych, a chyba nie muszę przypominać jaką ławką w tym sezonie dysponowała Barca..... Mieliśmy genialną generację piłkarzy, nie musieliśmy wydawać dużych sum na nowych zawodników, ale to było wiadome od początku, że wiecznie tak nie będzie. Biorąc pod uwagę obecny rynek transferowy, który jest zepsuty do szpiku kości że tak powiem, gdzie za dobrego piłkarza (nawet nie bardzo dobrego, już o genialnym nie wspominając) kluby wołają po 30-40 mln trzeba się wykosztować jeżeli chce się mieć u siebie w drużynie konkretnych grajków. Półśrodkami nic nie zdziałamy i chyba pokazał to dobitnie ostatni sezon, a nawet po części przedostatni także ja uważam i ciągle będę tak uważał, że jeżeli chcemy wygrywać LM i ogólnie konkurować z najlepszymi to również zawodników musimy mieć jednych z najlepszych i to na każdej pozycji bez takich dysproporcji między formacjami jak obecnie.
26
Real jako pierwszy zespół w historii obronił Ligę Mistrzów i dołożyli do tego triumf na krajowym podwórku, super osiągnięcie, które na pewno zostanie zapamiętane w historii futbolu na zawsze bo to coś wielkiego, ale kurczę nie dajmy się zwariować i wmówić sobie, że po tych ostatnich sukcesach jak to niektórzy trąbią, że to najlepsza drużyna ostatnich kilkunastu czy kilkudziesięciu lat itp. bo obronili LM...
Barca wygrywała LM, La Ligę, CDR, KMŚ, Superpuchar Hiszpanii i Superpuchar Europy (6 pucharów !!!) w jednym sezonie (KMŚ rozgrywane są już w sezonie kolejnym), już nie wspominam o trypletach, których Real nigdy na oczy nawet nie widział chyba, że w telewizji oglądając świętującą Barcę. Należy im się wielki szacunek i podziw za to co zrobili w tym sezonie, ale takie wywyższanie Realu na tle innych drużyn, które dokonały również wielu wspaniałych rzeczy w historii futbolu jest przynajmniej dla mnie totalnie śmieszne ;D
4
Głupio to można się założyć np. o ścięcie włosów na łyso gdy ktoś nigdy się tak nie obcina czy coś podobnego, a założenie koszulki Realu podczas lekcji no to rzeczywiście "hardkor".