1

Uważam, że te plotki o transferze Neymara do PSG to kompletne bzdury, ale moim zdaniem musimy się przygotować, na to że powiedzmy w przeciągu 1-2 sezonów odejdzie. Nie oszukujmy się, Neymara trzyma tutaj według mnie tylko chęć gry z najlepszym piłkarzem na świecie czyli z Leo, ale jak weźmiemy pod uwagę to, że pogra jeszcze z sezon może dwa z Messim, a później będzie miał perspektywę odejścia do innego klubu, który sportowo jest zbliżony do FCB, gdzie będzie odgrywał pierwszoplanową rolę, gdzie będzie zarabiał dużo więcej niż w Barcelonie, będzie już wtedy wystarczająco dojrzały aby być liderem zespołu, dodatkowo biorąc pod uwagę politykę transferową Barcy, a raczej jej brak, a innych drużyn to wcale nie miałby tak źle w innym wielkim klubie. Moim zdaniem tak właśnie będzie, pogra sezon może dwa u nas i odejdzie sobie chyba, że wreszcie nasz zarząd zauważy, że każdy klub praktycznie co sezon dokonuje mocnych wzmocnień, a My jakieś śmieszne półśrodki, które w ogólnym rozrachunku są nic nie warte, ale to tylko moje zdanie ;)

2

0

To nie jest humor... To jest jakieś gó**o za przeproszeniem :/

1

Porównaj wiek Moraty, a Suareza czy Lewego i masz odpowiedź ;)

5

23 lipca (niedziela) o 00:00, czyli tłumacząc prościej czekasz w sobotę do 23:50 i odpalasz TV/PC 10 min przed meczem ;)

1

Mimo, że nie dysponuje jakąś zawrotną szybkością i nieprzewidywalnością w grze to mimo wszystko jego akurat bym zostawił w drużynie, a próbował pozbyć się innych (gorszych) od niego bo moim zdaniem jest kilku gorszych pomocników niż rakieta.

15

SklepMięsny.es :D

58

Te plotki zostały już oficjalnie zdementowane. Najnowsze informacje mówią, że Verratti jednak zjadł dzisiaj śniadanie. Co więcej, była to głównie bordowo granatowa szynka, która ponoć ma przesądzić o transferze Marco do Barcelony.

2

Kto ogląda mecze Barcy regularnie, kto widzi jaką sympatią darzy się MSN i ogólnie cała drużyna to w życiu nie uwierzy w takie głupoty. Myślę, że Neymar gdyby miał zarabiać 2x więcej niż teraz i miałby wygrać LM to i tak nie zamieniłby gry z Leo na te 2 czynniki.

3

Ja wczoraj o 8 rano 5km zrobiłem, ale dopiero zaczynam biegać ;) Teraz praca, a wieczorkiem bieganko ;) Pozdrawiam ! ;)

4

Powiedzcie mi czy niektórzy na serio uważają że nie potrzebujemy pomocnika ?! Po tym co widzieliśmy w poprzednim sezonie ktos ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie tego że Barca potrzebuje transferu pomocnika swiatowej klasy ?

Rozumiem ze S. Roberto da nam wiele jezeli nie bedzie musial grac na PO, ale jezeli nie postaramy się jeszcze o jakiś transfer do srodka to niestety według mnie przyszly sezon zakończymy tak jak poprzedni znowu oszukujac sie co mecz ze np. Gomes w koncu odpali...

0

Szacun za rozkminkę :D

1

Dziecko z podstawówki średnio utalentowane piłkarsko więcej razy podbije :D Ale może chłopak się zestresował ostro, to też trzeba brać pod uwagę choć tak jak mówię, trochę wstyd mimo wszystko :D

2

Ale bez przesady :D

3

Dzięki, wzajemnie koleżko ;)

0

Jasne ;)

3

Dwa światy, Bar :D

1

Dlaczego każdy pisze, że powinien odejść ?! Nawet jak dalej nie będzie grał to dlaczego ma odejść ? To jego decyzja i skoro akceptuje role rezerwowego to dlaczego ma niby opuścić PSG ? Hajs na pewno się zgadza, miasto pewnie mu się podoba, nie rozumiem oburzenia niektórych. Nie każdy piłkarz wolałby grać w 1 składzie i zarabiać np. połowę mniej niż siedząc ciągle na ławce i brać 2x więcej. Wybierze co będzie uważał za najlepsze dla siebie.

7

Nie technika, ale liga chińska zrobi z Ciebie zawodnika.

0

W sumie :D

1

Nie czytaj opinii tylko idź i sprawdź sam ;)

2

Każdy ma swój gust, ale uważasz, że lepsza od Iriny ?! I to jeszcze dwie klasy ?! Dla mnie osobiście Irina lepsza o 2 klasy :D

12

Gorące lato tylko z Barceloną !
Kup piłkarza za bezcen, a drugiego dostaniesz za darmo !

Brzmi śmiesznie, ale niestety taka jest prawda :D

27

Jasne, ale trzeba doceniać też swoje bo naprawdę wiele wiele ludzi ma jeszcze gorzej niż "My" :)

1

To nie jest na pewno wzmocnienie o którym my jako kibice Barcy marzyliśmy. Ten transfer na pewno nie przyniesie nam wiele korzyści i pożytku, ale z jednej rzeczy się cieszę: że wreszcie mamy zawodnika, który wchodząc z ławki może zrobić jakąś różnicę swoim dryblingiem bo w zeszłym sezonie gdy drużynie nie szło i trzeba było wprowadzić kogoś z ławki to tak szczerze nie było kogo wpuścić bo każdy z rezerwowych graczy potrafi jedynie podać wszerz lub do tyłu i tyle. 0 nieprzewidywalności, 0 dryblingu, 0 elementu zaskoczenia, a właśnie Deulofeu to ma i mimo, że wielu uważa, że to jeździec bez głowy (też tak w sumie uważam po części) to jednak myślę, że czasem drużyna skorzysta na tych jego dryblingach i grze indywidualnej.

0

Ceballos oficjalnie w Realu juz czy jeszcze nie ?

0

Nie można chyba skreślać całkowicie Gomesa po tym 1 nieudanym sezonie, może i zasługuje chłopak na jeszcze 1 szansę, ale ofertę 45 mln za niego powinni przynajmniej poważnie przemyśleć moim zdaniem i to najlepiej kilkanaście razy.

0

Też tak miałem kilka razy dzisiaj. Wydaje mi się, że to jakiś problem sieci może bo właśnie też sie zastanawiałem.

0

LA LIGA: Barca
PREMIER LEAGUE: Liverpool troszeczkę, ale ogólnie tam lubię jak gra np. Chelsea czy Arsenal czy Man Utd z kimś z niższej półki, że tak powiem to zawsze kibicuje tym właśnie słabszym troszeczkę :D
SERIE A: Ta liga w ogóle mnie nie interesuje i jest mi totalnie obojętna, nie oglądam nawet.
BUNDESLIGA: Kibicuję żeby Robert strzelał bramki, ale tak konkretniej nie mam ulubionego zespołu i też nie oglądam.
LIGUE 1: Nie oglądam, nie lubię żadnej drużynie, życzę szczególnie źle PSG.
EKSTRAKLASA: Legia.

0

A nawet i z tym mistrzostwem mimo takiego hajsu są problemy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?