bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ta Sturridge nawet bez ciągłych kontuzji lepszy od Suareza czy Lewego.... Never
12
Ousmane Dembele "godziny" od dołączenia do Barcelony
Nagłówek na WP :D
0
Słyszałem, że od środy startują ME w siatkówce. Transmisja będzie na otwartych kanałach jakiś czy znowu PPV ?
25
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20842090_1492550627465069_676511790211133632_n.jpg?oh=cc6914a20860fa1600529c2876dbaf26&oe=5A27A6D9
Będzie walczył do końca, to jest pewne.
0
Jasne, rozumiem to, ale to też nie zmienia faktu, że można i tak w dzisiejszych czasach nawet przy tych cenach wyciągnąć dobrego, młodego grajka za 40 mln+-, a nie po 120..
2
Chciałbym cholernie Coutinho i Dembele w drużynie, ale jak przyjdzie nam zapłacić po 120 mln za każdego to trochę słabo...Za 240 mln, mając głowę na karku (czyli nie nasz zarząd) można spokojnie kupić z 5-6 bardzo dobrych i perspektywicznych graczy, także nie wiem czy chciałbym te 2 transfery za taką cenę, chociaż wątpię, że uda się Barcelonie kupić dobrego, młodego grajka za +- 40 mln.
35
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20842162_759950400874994_1182667489888179434_n.jpg?oh=7fffa18e0c2f9806858ad09c549f992c&oe=5A2E5EC6
Genialne :D Zidane = Hitman.
10
A ja myślę, że fajna inicjatywa byłaby gdyby została wyłączona możliwość komentowania tutaj na La Rambli nawet na tą symboliczną godzinę czy dwie np. dzisiaj w godzinę wczorajszego zamachu czy jakoś tak i np. napis " LA RAMBLA" zmienić z żółtego na czarny. Wiem, że to nikomu życia nie przywróci, to nie pomoże w żadnym stopniu rodzinom ofiar, ale tak samo nie pomogą czarne wstążki czy jakiekolwiek inne słowa, także myślę, że to byłby mimo wszystko fajny gest ze strony redakcji i całego serwisu.
Edit: no słyszałem w radiu, że Hiszpania w samo południe uczci pamięć ofiar minutą ciszy, także jakby została wyłączona możliwość komentowania tutaj na godzinkę od 12 do 13 to myślę, że nic by się nikomu nie stało, a tak jak mówię, miły gest, nic nie kosztuje ;)
3
Uff na szczęście. Dolcan Ząbki też był blisko, ale ostatecznie udało się Barcelonie.
3
http://retro.pewex.pl//uimages/services/pewex/i18n/pl_PL/201402/1391776226_by_krzys_500.jpg
Kalendarz taki jak gra Barcy :/
25
Paulinho ! Podziel się ze mną pensją,
Wiemy żeś lepszy niż Marco Asensio,
Tak serio, ten transfer czyja to wina ?!
Przyszedł pomocnik made in China !
W wieku sędziwym, lecz życzę mu szczerze,
Że będzie grał dobrze, choć sam w to nie wierzę.
2
Wygrałeś paszport Polsatu za to...
1
"Oba strzały Asensio do wyjęcia przez dobrej klasy golkipera."
autor: Tomo1989.
Zapisuję bo dawno dawno takiej bzdury nie czytałem na La Rambli. Nawet nie wiem jak to skomentować.... W FIFIE może bramkarz by to wyciągnął, masz rację pewnie chodziło Ci o grę.
1
Hhahahahaha co ? :DDD Nie no dobra, masz swoje zdanie, nie będę się denerwował.
5
Serio ktoś ma pretensje do ter Stegena ? :D Przy strzałach Asensio, Ronaldo, Benzemy i przy samobóju ktoś twierdzi, że miał jakiekolwiek szanse na obronę ? :D Ja pie.... Co ja tu czytam :D Przerwa od La Rambli bo naprawdę czasem można tu przeczytać takie głupoty, że człowiek łapie się za głowę...
0
No tak, bo biorę pod uwagę 1 mecz akurat wczorajszy i 1 jego błąd.... Wczoraj popełnił duży błąd i przez niego padła bramka, ale czy to oznacza, że jest słaby i się nie nadaje do Barcy tym bardziej, że w tylu meczach grał jak profesor w swoim 1 sezonie w Barcelonie ? Ludzie błagam was :/
13
Ter Stegen
Cillessen
Semedo - nadzieja na dobrą prawą stronę obrony.
Vidal - duża niewiadoma, w defensywie prezentuje się tragicznie jak na razie, ale warto poczekać moim zdaniem.
Umtiti - kocur.
Pique - 30 lat.
Mascherano - 33 lata, dziadek, nie nadaje się już do Barcelony bo jest po prostu już na nią za słaby.
Alba - 28 lat.
Digne - to nie jest poziom Barcelony niestety.
Rakitic - 1 sezon zagrał dobry, od 2 tragedia.
D. Suarez - dobry na rotacje kadrowe z ligowymi "ogórasami"nic więcej.
Turan - 30 lat, totalna pomyłka.
Gomes - totalna pomyłka.
Rafinha - ciągłe kontuzje i za słaby na Barcelonę.
Busquets - brak jakiegokolwiek konkurenta i zmiennika, prawie 30 na karku.
Iniesta - 33 lata, dziadek, strasznie kontuzjogenny, pomimo takiego wieku najlepszy nasz ofensywny pomocnik choć teraz rzadko trafia z formą....
Roberto - nadzieja.
Deulofeu - nie dał rady w Evertonie, gdzie z niego po prostu zrezygnowali, ale ma być lekiem na problemy Barcelony w ataku...
L. Suarez - 30 lat.
Messi
Paco - na zmiennika może być od bidy według mnie.
To wygląda po prostu tragicznie jak dla mnie. Połowa graczy 30+, połowa graczy którzy mają umiejętności, ale na grę w Betisie co najwyżej (nie obrażając klubu), a nie w Barcelonie, totalny brak jakichkolwiek pomocników, którzy potrafią podać gdzie indziej niż wszerz boiska czy do tyłu, brak młodych perspektywicznych talentów, absolutny brak ławki rezerwowych (problemem jest teraz w ogóle skompletować optymalną 11 w ogóle). Transfery i ogólne odświeżenie kadry jest potrzebne na już i nie załatwią tego 2 czy 3 transfery, potrzeba gruntownej przebudowy drużyny i trzeba to zacząć od tego okienka, im później tym gorzej.
5
Z Iniesty zdrowiem i wiekiem trzeba go traktować jako stałego rezerwowego, więc nasz pierwszy garnitur w pomocy wygląda bardzo bardzo tragicznie i bez dwóch trzech solidnych wzmocnień w tej formacji będzie naprawdę bida.
3
To mówicie, że Neymar zrobił krok w tył w karierze przechodząc do PSG ? :)
17
A ja powtórzę to co piszę juz od dawna: Turan, Gomes, Rakitic, D. Suarez, Deulofeu - Ci gracze w TOP'owych drużynach nawet nie mieli by prawa znaleźć się na ławce rezerwowych, a u nas niektorz wychodzą w pierwszym składzie i stanowią o "sile" naszej pomocy.... To jest największy problem obecnie.
0
Rozpoczynam dopiero 6 sezon kolego ;D
0
Ojj nie myślałem, że będzie tak ciężko :D 5:30 niestety pobudka do roboty i już mi się chce spać, a tu jeszcze 1,5h do meczu :D Idę dalej nadrabiać Grę o Tron, myślę, że wytrzymam, a jak się zacznie Klasyk to już się rozbudzę na dobre ;)
0
Biorąc pod uwagę dzisiejszy rynek to Lukaku na pewno warty jest co namniej 100 mln. Dzik jakich mało, świetna "9" i dość młody na dodatek.
9
Najlepsze jest to, że według mnie gość nie jest wcale taki słaby. Znaczy tak: na pewno jego umiejętności przewyższają takie kluby jak Las Palmas czy Stoke.
2
Ja jak myślę o golach Villi to od razu przypomina mi się ta bramka:
Piękny lobik ;)
10
Moim zdaniem walka o utrzymanie jedynie :/
31
Ja co prawda mam do roboty na 8, ale wstaję 5:30 i nie ma szans żebym sobie darował Gran Derbi :D Jakbym miał o 4 wstać to bym i tak raczej obejrzał :D Wyśpisz się po śmierci ;)
5
Jak Barca zagra bardzo dobre spotkanie i nie będą marnować 100% sytuacji, a Real nie zamieni każdej swojej okazji bramkowej na gola jak to zwykle bywa to według mnie dogrywka jak najbardziej jest możliwa. Messi rozzłoszczony = Messi genialny i w sumie najbardziej w nim upatruję szans w dzisiejszym meczu. Na pewno nie podchodzę do dzisiejszego spotkania z myślą, że wszystko już pozamiatane.
2
Serio uważacie, że Neymar odszedł dla kasy ? :D Pewnie nigdy się prawdy nie dowiemy, ale ja szczerze wątpię. Wygrał z Barcą wszystko co mógł i odszedł szukać innych wyzwań. Zgadza się, że tam dostanie więcej pieniędzy i nie mówię, że ten czynnik był nieistotny przy jego decyzji, ale wątpię, że głównie tym się kierował. Jak widzę jakie szambo zaczyna się dziać w Barcelonie to co raz bardziej rozumiem jego decyzję. Odszedł do klubu, który kadrowo już teraz moim zdaniem Barcę przewyższa, mają pieniążki na kolejne transfery i przede wszystkim mają jakiś plan dokonywania wzmocnień, dążą do czegoś (zapewne do wygrania LM), a w Barcelonie czasem mam wrażenie, że dążą do...no właśnie do czego ? :/
Tam będzie gwiazdą nr. 1, najważniejszym piłkarzem, będzie decydujący i zapewne już niebawem stanie się największym idolem kibiców, będzie chciał poprowadzić Paryżan do tytułów, będzie walczył o LM tak samo jakby walczył w Barcelonie (tak szczerze to dla mnie w tym momencie takie same szanse na wygranie Champions League ma i Barca i PSG), PSG piłkarsko wcale nie odstaje od Dumy Katalonii, tam ma wielu Brazylijczyków jako kolegów z drużyny co podobno też go skłoniło do transferu więc naprawdę oprócz argumentu z pieniędzmi widzę masę innych rzeczy, które zdecydowały, że postanowił się przenieść do Paryża i wcale mu się nie dziwię powiem Wam ;)
12
A czyż nie o to chodzi w piłce ? Czy nie chodzi głównie o bramki i trofea ? :) Zobacz z kim on strzelał te bramki... Bayern, ATM, Juve... No naprawdę go nie lubię, hejtuję go przy każdej możliwej okazji i twierdzę, że Leo przewyższa go przynajmniej o 1 poziom jak nie więcej, ale no ku**a bądźmy szczerzy: typ w najważniejszych momentach sezonu zapakował tyle bram i to takim drużynom, że szczena opada. Co z tego, że głównie z metra czy po idealnych dośrodkowaniach ? Niech ktoś z Barcy tak strzela takim drużynom, niech Leo strzela z metra Bayernowi i ATM, a wcale nie będę smutny z tego powodu i nie będę mu umniejszał zasług.