bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najgrosze jest to ze właśnie mam charakter hazardzisty :D Zostawiam, co bedzie :D
0
No tak w fazie grupowej LE jest więcej interesujących meczów :D
0
Zostało Lazio na kuponie. Cash out mnie kusi - 56 do wyjęcia, lub poczekać na Lazio i 99 w przypadku wygranej. Da rade Lazio jak myślicie ? :D
22
Ależ spotkania w tej kolejce LM: Borussia - Real, Atletico - Chelsea, PSG - Bayern ! Szkoda tylko, że te 2 ostatnie w ten sam dzień i to jeszcze w dzień w którym gra również Barca :/
12
Racja, Benzema kontuzję ma xD
0
Dobra pozostało Juve i jutro Lazio i kuponik wchodzi (100zl za 5 postawione) choć z moim szczęściem Lazio wtopi :D
10
Neymar ma uraz....do Cavaniego :D
0
Neymar rzeczywiście kontuzja jakaś czy trenejro próbuje go usadzić po ostatniej szopce ? Jak myślicie ?
16
Ronaldo jakiś przygaszony, strasznie nieefektywny, zmizerniał jakby, moim zdaniem brakuje mu trochę wapn(i)a.
https://static6.depositphotos.com/1003512/557/i/950/depositphotos_5578134-stock-photo-penalty-area-on-football-court.jpg
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ciekawe czy CR wolałby żeby Real wygrał ten mecz 2-1 po bramkach Ceballos'a czy takie 3-3 po swoim hat-tricku ? ;D I to nie jest żaden troll :D
2
To samo mam z Vázquez'em....
1
Ale żenua.....
8
Podobno skończył się fart Realu....
1
To się musi zemścić w końcówce ;D
0
Kurde mam Man Utd na kuponie, a zaczyna śmierdzieć remisem.
5
Bardzo, ale to bardzo wyraźna i ważna różnica między Leo, a CR:
Kiedy Leo ma słabsze momenty/mecze w sezonie to i tak nie schodzi poniżej pewnego poziomu, ciągle i tak dobrego poziomu, natomiast kiedy CR ma "lekkie" wahania formy to nie różni się dla mnie niczym od bardzoooo przeciętnego zawodnika drużyny z drugiej połówki tabeli, a czasem jest nawet od takiego zawodnika po prostu gorszy. To też pokazuje fenomen Leo i tą różnicę między oboma zawodnikami.
0
Nie obiecuję sobie wiele po meczu Realu dzisiaj, ale akurat fakt, że Alaves gra tragicznie jak do tej pory w lidze wydaje mi się...że może paradoksalnie podziałać lepiej niż gdyby byli obecnie na "fali". Zwykle jest tak, że jak drużyna jakaś dobrze ciśnie i przychodzi mecz z Realem to każdy myśli, że Królewscy będą mieli ciężko, a niemal zawsze spokojnie wygrywają, dlatego uważam, że może ten fakt, że Alaves nie strzeliło nawet 1 gola do tej pory może być dobrym prognostykiem przed dzisiejszym spotkaniem :D Wiadomo, może skończyć się 5-0 dla Realu i ja wcale nie zaprzeczam, że taki scenariusz się pojawi, ale coś czuję, że może to być miłe spotkanie dla kibiców Barcelony ;)
0
Obstawiam przez telefon/internet na Sts'ie, ale słyszałem, że Fortuna lepsza tylko nie bardzo chce mi się konto tam zakładać, wysyłać skan dowodu itp. Dużo lepsza/w czym lepsza ? Słyszałem, że kursy wyższe, ale to też nie mogą być wyższe nie wiadomo ile chyba ;D
1
Kto nie ryzykuje nie wygra kokosów proste ;D Mam coś podobnego bardzo tylko za 5zł ;)
9
Pozdrawiam z rybek, nic nie bierze, ale nadzieja umiera ostatnia :D Miłego dnia wszystkim, do usłyszenia przed meczykiem !
14
Postawienie 50 zl na remis w lidze chińskiej po kursie 3.40 uratowało moje STS'owe życie :D tonący brzytwy sie chwyta :D
27
Miłego dnia wszystkim !
31
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21686018_775629932640374_2706216754863990207_n.png?oh=551ccba0773189c2999c500a4ece734d&oe=5A53C579
Ronaldo bardzo dobrze wie ile Barcelona ma punktów przewagi nad Realem ;D
4
Jak pięknie :) I rekord meczów ze strzelona bramką też poszedł się.... :D
3
Ronaldo mający pretensje do...murawy, haha piękne :D
0
No tak straszne by to było jakby sie 1-1 skończyło...
0
Kusi mnie postawić live ze obie strzela w meczu Real Betis bo goście mają groźne akcje.
4
Empirycznie, paradoksalnie i parekselans :D
6
Dla mnie nr. 1 serial komediowy :D Oglądałem wszystkie odcinki może po 50 razy, większość tekstów Tadzia i Karola znam na pamięć, ale za każdym razem śmieszy mnie tak samo :D