0

Najgrosze jest to ze właśnie mam charakter hazardzisty :D Zostawiam, co bedzie :D

0

No tak w fazie grupowej LE jest więcej interesujących meczów :D

0

Zostało Lazio na kuponie. Cash out mnie kusi - 56 do wyjęcia, lub poczekać na Lazio i 99 w przypadku wygranej. Da rade Lazio jak myślicie ? :D

22

Ależ spotkania w tej kolejce LM: Borussia - Real, Atletico - Chelsea, PSG - Bayern ! Szkoda tylko, że te 2 ostatnie w ten sam dzień i to jeszcze w dzień w którym gra również Barca :/

12

Racja, Benzema kontuzję ma xD

0

Dobra pozostało Juve i jutro Lazio i kuponik wchodzi (100zl za 5 postawione) choć z moim szczęściem Lazio wtopi :D

10

Neymar ma uraz....do Cavaniego :D

0

Neymar rzeczywiście kontuzja jakaś czy trenejro próbuje go usadzić po ostatniej szopce ? Jak myślicie ?

16

Ronaldo jakiś przygaszony, strasznie nieefektywny, zmizerniał jakby, moim zdaniem brakuje mu trochę wapn(i)a.

https://static6.depositphotos.com/1003512/557/i/950/depositphotos_5578134-stock-photo-penalty-area-on-football-court.jpg

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ciekawe czy CR wolałby żeby Real wygrał ten mecz 2-1 po bramkach Ceballos'a czy takie 3-3 po swoim hat-tricku ? ;D I to nie jest żaden troll :D

2

To samo mam z Vázquez'em....

1

Ale żenua.....

8

Podobno skończył się fart Realu....

1

To się musi zemścić w końcówce ;D

0

Kurde mam Man Utd na kuponie, a zaczyna śmierdzieć remisem.

5

Bardzo, ale to bardzo wyraźna i ważna różnica między Leo, a CR:

Kiedy Leo ma słabsze momenty/mecze w sezonie to i tak nie schodzi poniżej pewnego poziomu, ciągle i tak dobrego poziomu, natomiast kiedy CR ma "lekkie" wahania formy to nie różni się dla mnie niczym od bardzoooo przeciętnego zawodnika drużyny z drugiej połówki tabeli, a czasem jest nawet od takiego zawodnika po prostu gorszy. To też pokazuje fenomen Leo i tą różnicę między oboma zawodnikami.

0

Nie obiecuję sobie wiele po meczu Realu dzisiaj, ale akurat fakt, że Alaves gra tragicznie jak do tej pory w lidze wydaje mi się...że może paradoksalnie podziałać lepiej niż gdyby byli obecnie na "fali". Zwykle jest tak, że jak drużyna jakaś dobrze ciśnie i przychodzi mecz z Realem to każdy myśli, że Królewscy będą mieli ciężko, a niemal zawsze spokojnie wygrywają, dlatego uważam, że może ten fakt, że Alaves nie strzeliło nawet 1 gola do tej pory może być dobrym prognostykiem przed dzisiejszym spotkaniem :D Wiadomo, może skończyć się 5-0 dla Realu i ja wcale nie zaprzeczam, że taki scenariusz się pojawi, ale coś czuję, że może to być miłe spotkanie dla kibiców Barcelony ;)

0

Obstawiam przez telefon/internet na Sts'ie, ale słyszałem, że Fortuna lepsza tylko nie bardzo chce mi się konto tam zakładać, wysyłać skan dowodu itp. Dużo lepsza/w czym lepsza ? Słyszałem, że kursy wyższe, ale to też nie mogą być wyższe nie wiadomo ile chyba ;D

1

Kto nie ryzykuje nie wygra kokosów proste ;D Mam coś podobnego bardzo tylko za 5zł ;)

9

Pozdrawiam z rybek, nic nie bierze, ale nadzieja umiera ostatnia :D Miłego dnia wszystkim, do usłyszenia przed meczykiem !

14

Postawienie 50 zl na remis w lidze chińskiej po kursie 3.40 uratowało moje STS'owe życie :D tonący brzytwy sie chwyta :D

27

Miłego dnia wszystkim !

31

4

Jak pięknie :) I rekord meczów ze strzelona bramką też poszedł się.... :D

3

Ronaldo mający pretensje do...murawy, haha piękne :D

0

No tak straszne by to było jakby sie 1-1 skończyło...

0

Kusi mnie postawić live ze obie strzela w meczu Real Betis bo goście mają groźne akcje.

4

Empirycznie, paradoksalnie i parekselans :D

6

Dla mnie nr. 1 serial komediowy :D Oglądałem wszystkie odcinki może po 50 razy, większość tekstów Tadzia i Karola znam na pamięć, ale za każdym razem śmieszy mnie tak samo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?