0

Nie rozumiem płaczu. 5 porażek, ale tylko 1 remis, a reszta tych drużyn wyżej po 5-6 remisów więc to wszystko wynika z normalnej punktacji, gdzie tu absurd ?

2

Przed chwilą widziałem kupon za 50 zł:
4 dokładne wyniki, ponad 400 tysięcy do wygrania i zabrakło jednej bramki bo zamiast 2:1 w jakimś meczu było 2:0...
Ja pi.... A ja się załamywałem jak mi 1 mecz nie wszedł gdzie do wygrania miałem 200zł +-...

0

Wow :O Komentator podczas meczu WBA - CITY właśnie mówił, że jeżeli City dzisiaj wygra to Gabriel Jesus będzie miał 12 miesięcy bez jakiejkolwiek porażki swojej drużyny czy to klubu czy reprezentacji. Dla mnie miazga ;D

0

Popatrz again ;D

4

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych i dla zwycięzcy !

28

Czas otworzyć piwko. Zdrówka wszystkim ;)

0

Jeżeli jest tak podobny to może ma taką ksywkę po prostu.

4

Dobrego greenkeeper'a :D

0

Wiele dat w kalendarium jest mega istotnych dla portalu, ale dla mnie najlepsza i najważniejsza to:
29 IX 2015 – Tłumy wychodzą na ulicę. Właśnie utworzyliśmy dział La Rambla.

Wtedy powstało coś co zrewolucjonizowało totalnie ten portal i co zostawiło daleko daleko w tyle inne podobne strony w Polsce czy to o Barcelonie czy o innych klubach.

5

Nie no info wiarygodne na 100% :D Haha no nie mogę :D Kto wymyśla takie coś ? :D Jeszcze jakby napisali, że Messi czy coś, a tu Iniesta, który jest chyba najmniej konfliktowy z naszej drużyny i Rakitic, który piłkarsko nie dorasta Coutinho do pięt i nie jest pewny nawet, że zostanie na następny sezon :D

0

7.5 ? To chyba jakiś żart ;D

0

"Karimata" zdecydowanie.

0

Zrobione ;) Jest chyba malutki błąd bo przy pytaniu czy byłeś na meczu jak się odpowie, że nie to i tak trzeba niżej zaznaczyć coś w pytaniu "jeżeli tak to ile razy" i nie ma odpowiedzi 0, a powinna być lub powinna być możliwość opuszczenia pytania ;)

2

Wyrzuciłbym z tej wypowiedzi słowo "prawdopodobnie" a tak to wszystko pięknie powiedziane ;)

1

Nazwę.

4

Połowa oglądających (w tym ja) zastanawia się po każdym odcinku "Dlaczego ja to jeszcze oglądam ? " ale ogląda dalej :D

1

Do bardzo ciekawych ustaleń dotarli dziennikarze francuskiego Le Parisien. Ich zdaniem w kontrakcie napastnika PSG, Neymara zapisane są takie klauzule, o jakich chyba nikt nigdy wcześniej nie słyszał w przypadku umów zawodowych piłkarzy.

Według francuskich dziennikarzy, Neymar między innymi ma do dyspozycji dwóch fizjoterapeutów, którzy pracują tylko dla niego. Można jednak wnioskować, że nie mają za wiele pracy, gdyż w kontrakcie gwiazdora widnieje zapis, że koledzy z drużyny... nie mogą go zbyt ostro atakować na treningach PSG. Mało?

W umowie Neymara ma widnieć zapis, że jest on zwolniony z obowiązku pomagania drużynie w defensywie podczas meczów, a także jako jedyny może posiadać podczas zgrupowań czy podróży markową torbę i korzystać z usług wybranego przez siebie sponsora. Reszta zawodników nie może liczyć na takie przywileje i musi dostosować się do wymogów klubu.

Jeżeli to prawda (tak myślę) to niezłe jaja ;D

1

Napisałeś "a po co to komu" i od razu skojarzyło mi się z filmikiem "Zalegalizować marihunaen" ;D

4

A komu to potrzebne ? A dlaczego ?

92

Oficjalnie: Real Madryt wycofuje się z rozgrywek La Liga ;D

5

Żyje, pije i bawi się świetnie ;D

0

Ja na szczęście nauczyłem się swoje zdanie trzymać dla siebie bądź dla wąskiej grupy osób myślących, do tych mniej inteligentnych lub zaślepionych w CR (jedno nie równa się drugie ? haha żart:D ) nawet się nie odzywam bo nie ma sensu. Kiedyś szczekałem razem z nimi, dzisiaj wiem, że nie warto, Tobie kolego polecam to samo naprawdę, oszczędza to nerwów sporo ;D

0

Jest wielu takich osobników, najlepsze na to jest milczenie uwierz, albo nawet przytakiwanie ;D

22

Odnośnie twojego komentarza i "komentarza" kolegi właśnie kilka lat temu stwierdziłem, że: Leo nawet nie mając optymalnej formy nie schodzi poniżej pewnego poziomu (dobrego poziom bądź co bądź), a CR bez formy nie różni się niczym od średniego piłkarza Ekstraklasy (i nie ma w tym cienia przesady) i właśnie między innymi to pokazuje kolosalną różnicę między nimi.

0

Taaa, byłem pewien, że 8 bo jakieś święto dla kobit, aaa no możliwe, że 14 lutego to było haha ;D

2

8 marca ? 8 był dzień kobiet i porażka 0-4 w Paryżu ;D Pamiętam dokładnie bo z dziewczyną siedziałem w restauracji i czekałem tylko na 20:45 żeby wrócić do domu i zdradzić ją z moją największą miłością (FCB) ;D

0

A właśnie ja jestem ciekawy czy dostają i ile za swoją pracę ;D

1

Do dziś pamiętam komentarze: "Suarez nie sprawdzi się w Barcelonie" ;D

1

Przypadkiem w półfinale MŚ ? Proszę Cię...
Chociaz czekaj... Do dziś się zastanawiam jakim cudem Portugalia wygrała ME i nic oprócz przypadku\farta mi do głowy nie przychodzi wiec w sumie to możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?