bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To chyba najlepsza.
1
Canal +.
0
tak
0
nic :/
0
Pytanie co :/
0
Nie włącza się po prostu, pojawia się ekran biały, tak jakby się zacinało.
0
Sklep Play mi nie działa na telefonie... Ktoś ma podobnie ? Resetowałem cache, usunąłem ostatnie aktualizacje i dalej nic.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Pobierz sobie z Piratebay'a, będziesz miał elegancko w HD, do tego napisy z napiprojekt i cacy ;D Ja każdy niemal serial zasysam stamtąd i nie ma według mnie lepszego rozwiązania ;)
28
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23473003_800567623479938_7663143044863016384_n.jpg?oh=691c0cd7ca0f5f269f736870478397df&oe=5A9FD3E8
Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają ;D
0
To podeślij :D
0
Nie :/
49
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23376100_2010317852536532_5279964154695586138_n.jpg?oh=9551b4489a43f44271b98193db9c9ede&oe=5A644379
Prezentacja Telstar 18, oficjalnej piłki meczowej Mistrzostw Świata FIFA 2018 w Rosji.
37
Jakiś absurd totalny.
0
Heyah :D
0
Jeszcze tydzien do meczu Barcy... Tragedia :/ Ale jak to zleci to pozniej czekaja nas fajne maratoniki z meczami co 3-4 dni na szczęście.
0
Tak Polsat Sport News, 13:55, też czekam ;D
1
Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa, proste.
1
Tez tak myślę.
0
Ooo no ma być bo właśnie patrzyłem. Dziekówka !
0
Obejrzę gdzieś jutro w TV Rosja - Argentyna ?
1
To kibole czy kibice ?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten kozak :D
5
Jak myślicie, dadzą Borucowi karnego wykonać jak nadarzy się taka okazja ? :D Ja myślę, że byłoby to bardzo fajne ze strony trenera i samych piłkarzy.
20
Bale, Reus, Sturridge = bardzo dobrzy piłkarze którzy według mnie naprawdę mogliby pokazać dużo więcej w swoich karierach, ale niestety zdrowie im na to nie pozwala, a potencjał niesamowity u nich :/
25
Dla mnie to grzech, że jeden z takich zawodników nie gra dlatego, że drugi gra na jego pozycji...To jest jakaś absurdalna sytuacja biorąc pod uwagę jaką mizerię posiada Argentyna z przodu wbrew pozorom i wbrew temu co widzimy na papierze. Obowiązkiem trenera jest znaleźć rozwiązanie z tej sytuacji aby obaj grali w pierwszej 11 bo Dybala to po prostu znakomity piłkarz i jeżeli Argentyna ma coś ugrać w Rosji to Paulo będzie potrzebny nie na ławce, ale na boisku.
4
Chciałbym: Polska/Argentyna
Będzie: Hiszpania/Niemcy.
12
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23316769_2028032123883038_8507789646160308195_n.jpg?oh=7ee1b76cd0db318a09fc485333ad581e&oe=5A658D8A
Święty Mikołaj ;D
Wie ktoś może gdzie dostać taką bluzę ? Bardzo mi się podoba.
11
http://starecat.com/content/wp-content/uploads/salad-sad-hamburger-pizza-pizza-mcflurry-happy-playing-with-letters.jpg
Wszystko jasne ;D