1

To chyba najlepsza.

1

Canal +.

0

tak

0

nic :/

0

Pytanie co :/

0

Nie włącza się po prostu, pojawia się ekran biały, tak jakby się zacinało.

0

Sklep Play mi nie działa na telefonie... Ktoś ma podobnie ? Resetowałem cache, usunąłem ostatnie aktualizacje i dalej nic.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Pobierz sobie z Piratebay'a, będziesz miał elegancko w HD, do tego napisy z napiprojekt i cacy ;D Ja każdy niemal serial zasysam stamtąd i nie ma według mnie lepszego rozwiązania ;)

0

To podeślij :D

0

Nie :/

49

37

Jakiś absurd totalny.

0

Heyah :D

0

Jeszcze tydzien do meczu Barcy... Tragedia :/ Ale jak to zleci to pozniej czekaja nas fajne maratoniki z meczami co 3-4 dni na szczęście.

0

Tak Polsat Sport News, 13:55, też czekam ;D

1

Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa, proste.

1

Tez tak myślę.

0

Ooo no ma być bo właśnie patrzyłem. Dziekówka !

0

Obejrzę gdzieś jutro w TV Rosja - Argentyna ?

1

To kibole czy kibice ?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0



Ten kozak :D

5

Jak myślicie, dadzą Borucowi karnego wykonać jak nadarzy się taka okazja ? :D Ja myślę, że byłoby to bardzo fajne ze strony trenera i samych piłkarzy.

20

Bale, Reus, Sturridge = bardzo dobrzy piłkarze którzy według mnie naprawdę mogliby pokazać dużo więcej w swoich karierach, ale niestety zdrowie im na to nie pozwala, a potencjał niesamowity u nich :/

25

Dla mnie to grzech, że jeden z takich zawodników nie gra dlatego, że drugi gra na jego pozycji...To jest jakaś absurdalna sytuacja biorąc pod uwagę jaką mizerię posiada Argentyna z przodu wbrew pozorom i wbrew temu co widzimy na papierze. Obowiązkiem trenera jest znaleźć rozwiązanie z tej sytuacji aby obaj grali w pierwszej 11 bo Dybala to po prostu znakomity piłkarz i jeżeli Argentyna ma coś ugrać w Rosji to Paulo będzie potrzebny nie na ławce, ale na boisku.

4

Chciałbym: Polska/Argentyna
Będzie: Hiszpania/Niemcy.

12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?