bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie mieszam ;D Tata sam chce puścić za 100 jak zwrócą mu 88 :D
0
Jeżeli zaloze konto na fortunie na mamę i tatę i puszcze dwa kupony po 100 (bo jest cos takiego jak kupon bez ryzyka do 100zł) to moge jakiegos bana wylapac za multikonta czy cos takiego ? Dodam ze swoje konto juz mam.
1
A tam, moim zdaniem taka moda jest na takie gadanie, że "ekstraklasy się nie stawia". Czasami puszczam kuponiki i wrzucam jakiś mecz stamtąd i powiem szczerze, że częściej nie wchodzą mi mecze z innych lig niż z ekstraklasy. Wiadomo jak puścisz na kuponie 3-4 spotkania naszej pięknej ligi to pewnie coś nie wejdzie, ale 1 spotkanko zawsze można dorzucić oczywiście po analizie jakiejś swojej ;)
2
No i później grupa Brazylia, Anglia, Niemcy, Hiszpania i druga Tunezja, Arabia Saudyjska, Peru, Maroko i powiedzmy Anglia i Brazylia odpadają, a Peru i Tunezja grają dalej xd Teraz jest bardziej sprawiedliwie według mnie.
20
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24131206_1454281941306622_2701325244359835556_n.jpg?oh=0375e5462ad89cdbb1f612f2effaf56f&oe=5A9B8729
Polska vs Kolumbia :D
0
Jest gdzieś drabinka całego turnieju juz ? Zeby zobaczyc na kogo mozemy trafic po wyjsciu z grupy.
2
Czysty remisik. Stawiać domy !
0
Ten po lewej wygląda trochę jak Pepe z peruką i wąsami za 20 lat ;D
0
Młody to wiadomo, że rwie się do gry i to jeszcze w takim meczu, ale to strasznie nierozważne biorąc pod uwagę jaki uraz miał.
0
Nie wierzę. Tyle lat miał taki nos i teraz niby miałby go zmieniać ? :D Moim zdaniem gdyby chciał to by to zrobił dużo wcześniej, a teraz ten nos jest po prostu nieodłączną częścią Zlatana, bez takiego nosa to już nie będzie ten sam Ibra ;D
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NzMyNDI0MTkwMDoNt9hbWPyYV395G7g%3D&kind=MAIN
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NzMzNzI0NDEwMDrXMcAx1qJtC%2B5pJNg%3D&kind=MAIN
Nie opłaca się kompletnie robić cash-outów no nie ? :D To Bordeaux to jeszcze różnie może być, ale Atletico i 2,5 over Borussii powinno wpaść luźno myślę. Cash-outy to 50 zł za 1 kupon i 30 za drugi.
30
Absolutnie nienormalne kolego, miałem podobną sytuację, nie daj się robić w ch**a.
1
Przeje**ne to będą miały reprezentacje, które trafią na Polskę !
5
Czekasz na nowe Gwiezdne Wojny choć oglądałaś tylko "Mroczne Widmo" ?! Czym prędzej nadrabiaj ! ;D Te stare są o wiele lepsze niż te "super" nowości.
0
Jest już kalendarz KamQix'a na grudzień może ?
4
Skąd Ci taki kurs wyszedł wysoki ? Niemożliwe bo teraz wychodzi 1,9 no to mogło się coś delikatnie zmienić, ale nie o tyle.
8
Nie zrobił kariery ? Wygrał z Barcą wszystko, miał w tym duży udział, a razem z Leo i Pedro stworzyli niesamowite trio MVP od którego tylko MSN było lepsze więc ja bym nie powiedział, że nie zrobił u nas kariery, a to, że był lekko w cieniu Leo tak jak każdy zawodnik, który gra w Barcelonie to nie jest żadne zdziwienie bo grając z Messim nie można nie być w jego cieniu, ale Villa robił to co miał robić w Barcelonie i bardzo miło go wspominam ;)
1
Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego nie puszczają dzisiaj meczu Man City - Southampton tylko zamiast tego jest Everton - West Ham...
7
Lewy z Ania u Kuby Wojewódzkiego, zaraz się zaczyna jak coś ;)
1
Ale okno Young'a :O
4
To nie jest śmieszne, ja na nich postawiłem ;D
1
Awans.
3
? Real skorzystał na tym, że sam zdobywał punkty po masakrycznej ilości błędów arbitrów.
0
Dziwne, że CR'a jeszcze nie ma.
30
Przyczyny braku zgody LaLigi na wprowadzenie systemu "sokole oko": Florentino Perez.
0
Śmiechłem ;D
47
Jak pieniądze się przydadzą to nie stawiaj kuponów :D
52
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24131205_808690852646382_9213245937274462821_n.jpg?oh=565a9c03176273588a3816632c9f2fdc&oe=5AA596D7
Jak widać Leo to bardzo dobry człowiek i nawet niewidomego poprowadzi jeśli trzeba.
45
Wygraliśmy z Valencią, przegraliśmy z arbitrami.
22
Czemu oglądasz mecz w muzeum Barcy ? :D Super pokój :D