0

Właśnie mieszam ;D Tata sam chce puścić za 100 jak zwrócą mu 88 :D

0

Jeżeli zaloze konto na fortunie na mamę i tatę i puszcze dwa kupony po 100 (bo jest cos takiego jak kupon bez ryzyka do 100zł) to moge jakiegos bana wylapac za multikonta czy cos takiego ? Dodam ze swoje konto juz mam.

1

A tam, moim zdaniem taka moda jest na takie gadanie, że "ekstraklasy się nie stawia". Czasami puszczam kuponiki i wrzucam jakiś mecz stamtąd i powiem szczerze, że częściej nie wchodzą mi mecze z innych lig niż z ekstraklasy. Wiadomo jak puścisz na kuponie 3-4 spotkania naszej pięknej ligi to pewnie coś nie wejdzie, ale 1 spotkanko zawsze można dorzucić oczywiście po analizie jakiejś swojej ;)

2

No i później grupa Brazylia, Anglia, Niemcy, Hiszpania i druga Tunezja, Arabia Saudyjska, Peru, Maroko i powiedzmy Anglia i Brazylia odpadają, a Peru i Tunezja grają dalej xd Teraz jest bardziej sprawiedliwie według mnie.

0

Jest gdzieś drabinka całego turnieju juz ? Zeby zobaczyc na kogo mozemy trafic po wyjsciu z grupy.

2

Czysty remisik. Stawiać domy !

0

Ten po lewej wygląda trochę jak Pepe z peruką i wąsami za 20 lat ;D

0

Młody to wiadomo, że rwie się do gry i to jeszcze w takim meczu, ale to strasznie nierozważne biorąc pod uwagę jaki uraz miał.

0

Nie wierzę. Tyle lat miał taki nos i teraz niby miałby go zmieniać ? :D Moim zdaniem gdyby chciał to by to zrobił dużo wcześniej, a teraz ten nos jest po prostu nieodłączną częścią Zlatana, bez takiego nosa to już nie będzie ten sam Ibra ;D

0

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NzMyNDI0MTkwMDoNt9hbWPyYV395G7g%3D&kind=MAIN

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NzMzNzI0NDEwMDrXMcAx1qJtC%2B5pJNg%3D&kind=MAIN

Nie opłaca się kompletnie robić cash-outów no nie ? :D To Bordeaux to jeszcze różnie może być, ale Atletico i 2,5 over Borussii powinno wpaść luźno myślę. Cash-outy to 50 zł za 1 kupon i 30 za drugi.

30

Absolutnie nienormalne kolego, miałem podobną sytuację, nie daj się robić w ch**a.

1

Przeje**ne to będą miały reprezentacje, które trafią na Polskę !

5

Czekasz na nowe Gwiezdne Wojny choć oglądałaś tylko "Mroczne Widmo" ?! Czym prędzej nadrabiaj ! ;D Te stare są o wiele lepsze niż te "super" nowości.

0

Jest już kalendarz KamQix'a na grudzień może ?

4

Skąd Ci taki kurs wyszedł wysoki ? Niemożliwe bo teraz wychodzi 1,9 no to mogło się coś delikatnie zmienić, ale nie o tyle.

8

Nie zrobił kariery ? Wygrał z Barcą wszystko, miał w tym duży udział, a razem z Leo i Pedro stworzyli niesamowite trio MVP od którego tylko MSN było lepsze więc ja bym nie powiedział, że nie zrobił u nas kariery, a to, że był lekko w cieniu Leo tak jak każdy zawodnik, który gra w Barcelonie to nie jest żadne zdziwienie bo grając z Messim nie można nie być w jego cieniu, ale Villa robił to co miał robić w Barcelonie i bardzo miło go wspominam ;)

1

Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego nie puszczają dzisiaj meczu Man City - Southampton tylko zamiast tego jest Everton - West Ham...

7

Lewy z Ania u Kuby Wojewódzkiego, zaraz się zaczyna jak coś ;)

1

Ale okno Young'a :O

4

To nie jest śmieszne, ja na nich postawiłem ;D

1

Awans.

3

? Real skorzystał na tym, że sam zdobywał punkty po masakrycznej ilości błędów arbitrów.

0

Dziwne, że CR'a jeszcze nie ma.

30

Przyczyny braku zgody LaLigi na wprowadzenie systemu "sokole oko": Florentino Perez.

0

Śmiechłem ;D

47

Jak pieniądze się przydadzą to nie stawiaj kuponów :D

52

45

Wygraliśmy z Valencią, przegraliśmy z arbitrami.

22

Czemu oglądasz mecz w muzeum Barcy ? :D Super pokój :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?