0

Rakitic trafia w sędziego, który stoi metr od niego to o czym tu rozmawiać... :D

0

No tak, zgadza się, zapomniałem o nim, a to akurat bardzo ważne ogniwo.

1

Nie ma co się oszukiwać i owijać w bawełnę: D. Suarez i Paco to jedyni zmiennicy którzy mogą coś wnieść do gry Barcy i którzy naprawdę zasługują na ławkę Barcelony, a reszta.... Przemilczę...

5

Co za baran za przeproszeniem pisał wcześniej, że Atletico musi wygrać, a Roma przegrać żeby awansowali gracze Simeone.... Remis Romy i wygrana Atletico daje awans graczom z Madrytu także proszę się douczyć i nie pisać bzdur bo można kogoś nawet nieświadomie wprowadzić w błąd głupimi komentarzami.

0

Niech Leo wchodzi bo ciężko sie to oglada...

4

Jejuuuu zapomniałem, że Mathieu gra po drugiej stronie barykady...Przecież on strzeli nam gola 100% :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sam z siebie śmiechłem :D

29

Haahah, ale jestem "bystry" :D

Zauważyłem kilka komentarzy typu "mecz na Alliez" i myślę ciągle, że chodzi Wam o mecz na Allianz Arena Bayern vs PSG, ale kurczę mówię sobie skąd taki skrót znają "Alliez" coś mi tu nie gra i dopiero teraz ogarnąłem, że to stronka do oglądania meczy :D Nigdy nie oglądam na kompie stąd moja niewiedza ;D

7

Ja rozumiem, że większość miała nadzieję, że gracze podstawowi dzisiaj odpoczną i głównie zagrają młodzi, ale pomyślcie też, że dzisiaj jest super okazja żeby trener mógł przetestować jakieś nowe rozwiązania taktyczne, jakieś inne ustawienie piłkarzy podstawowych, jakieś elementy zaskoczenia itp. Okazji chyba do tego lepszej być nie może: mecz w LM u siebie, gdzie gramy o pietruszkę, a rywal ma ciągle szanse na awans i może nie jest to przeciwnik z najwyższej półki, ale na pewno solidna ekipa ograna w Europie dlatego dziwie się, że wielu się dziwi brakiem odpoczynku dla zawodników pierwszego składu. Na treningu owszem też mogą ćwiczyć coś takiego, ale nie ma nic lepszego niż mecz na wypróbowanie takich nowych elementów, a dzisiaj o ile się nie mylę jest jedna z niewielu okazji w tym sezonie (o ile nie ostatnia) gdzie gramy mecz o nic i możemy sobie właśnie pozwolić na jakieś sprawdzanie nowych elementów taktycznych.

2

Mając Barcę na kuponiku trochę bida, że nie gra Leo, ale mam nadzieję, że reszta będzie walczyć o względy trenera i pokażą, że potrafią ;D

1

0

A teraz przegrywa ;)

1

Już remisuje.

0

Real Madryt odwoła się od kartek Carvajala, Ramosa i Casemiro.

Kurde oni co każdą żółtą kartkę się odwołują, no non stop prawie po jakimś meczu można przeczytać, że odwołują się od tych kartek.

1

Wiesz można mieć na koncie 5000 zł i nie stawiać za takie sumy, a można mieć ostatnią stówę i za nią puścić kupon także jak bym tego nie uzależniał od portfela, a na pewno nie w każdym przypadku ;D

14

Można przykuć ?! Umtiti to po prostu mistrz w tym sezonie, obok ter Stegena i Leo najlepszy nasz gracz i wielka szkoda, że akurat trafiła mu się na kontuzja :/

0

Ok umowa stoi !

0

Jasne, przyjmuję ;D Umowa stoi ? :D

0

Premier League to nie La Liga. W tym momencie mogę założyć się z każdym tutaj o co chcecie, że Valencia to max. 4 miejsce, nie ma szans wyżej.

0

Ja bym Atletico nie skreślał z walki o tytuł. Prawdopodobnie nie awansują w LM więc wszystkie siły rzucą na La Ligę, a znając ich zawziętość i walkę do końca to może być ciekawa końcówka sezonu i zacięta walka między Barca, Realem i Atletico bo Valencia to chyba wiadomo, że nie wytrzyma tempa.

2

Jesteś klientem nc+ albo Cyfrowego Polsatu? Do końca grudnia możesz rozwiązać umowę. To efekt wycofania z ofert platform cyfrowych kanału Universal Channel. Każdy kto miał go gwarantowany, teraz może wypowiedzieć umowę bez konsekwencji.

Od kilku dni klienci nc+ dostają listy. Choć zazwyczaj kipią one feerią barw, zdjęciami z piłkarskich meczów i kadrami z kinowych hitów, to tym razem w środku jest zwykła biała kartka papieru z trzema informacjami.
Na początku pojawia się informacja o nowych kanałach telewizyjnych dostępnych na platformie (m.in. Telewizji WP czy Eleven Sports 4), później o technologicznej nowince, czyli transmisjach w jakości 4K, ale najciekawsze z punktu widzenia klienta wiadomości są na samym końcu listu.

"Z przyczyn niezależnych od operatora nc+, od dnia 1 stycznia 2018 r. kanał Universal Channel HD będzie niedostępny na terytorium Polski u wszystkich operatorów, w tym również na platformie nc+" - czytamy w piśmie.

To oświadczenie jest kluczowe dla wszystkich klientów firmy. W skrócie oznacza bowiem: "pędź na pocztę i wypowiedz umowę nc+ nie płacąc żadnej kary". Firma w liście przyznaje, że klienci mają do tego prawo.

"Przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia i bez ponoszenia konsekwencji finansowych" - czytamy w piśmie. Jak dodano, klienci mają na to czas do końca roku.

Aby bez konsekwencji rozwiązać umowę, trzeba mieć kanał Universal Channel gwarantowany w swoim pakiecie telewizyjnym. Jak najłatwiej to sprawdzić? Warto zadzwonić do swojej platformy cyfrowej. Można też poszukać tej informacji w umowie.

0

Ale go nie lubię...

3

Valverde musi coś wykombinować z tym Suarezem bo jest tragedia i tu nie chodzi moim zdaniem o formę, a na pewno nie w 100% o formę tylko o to, że gość na skrzydle jest po prostu bezużyteczny aż przykro patrzeć. Luis powinien poruszać się ciągle w swoim naturalnym terytorium czyli w polu karnym, tam się z obroną przepychać, ściągać uwagę defensorów i wykańczać podania, a nie próbować dryblować czy zagrywać piłki.

4

Robię drina bo mnie krew zalewa.

4

Jakby ter Stegen obronił jeszcze tą dobitkę to bym się zes**ł w gacie ;O Choć już interwencja przy pierwszym strzale była niemożliwa...Gość jest przekotem.

0

100 zł z mamy konta (zwrot 88 w razie przegranej), 100 zł z taty konta (zwrot 88 w razie przegranej), 60 zł ze swojego: wszystko na remis Arsenalu z United. Mam jakieś przeczucie, że będzie remisik, w tych h(k)itach angielskich często padają remisy, a fajny kursik także lecę ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?