0

Drogi kolego KamQix:

Planujesz może modyfikację kalendarza i dodanie meczów CDR ? Czy już nie ma sensu ? Pytam z ciekawości ;)
Pozdrawiam !

0

Wiem, że tematy wyboru telefonu są tutaj praktycznie ciągle i pewnie już niemal każdy wymiotuje na sam widok takiego komentarza, ale jestem w potrzebie i liczę na pomoc :D

Otóż mój telefon jest na granicy życia i potrzebuję nowego sprzętu. Budżet mam bardzo ograniczony (500-600zł), chciałbym baterię, która długo trzyma (mam teraz LG X POWER i z baterii jestem mega zadowolony) i żeby telefon się nie zacinał tylko działał płynnie. Nie instaluje 100 aplikacji, nie przechowuję dużo rzeczy na telefonie więc ogólnie telefon potrzebny mi tylko do dzwonienia, smsowania, przeglądania fejsa, instagrama no i oczywiście LA Rambli. Co polecacie w tym przedziale cenowym ?

40

Druga część maratonu z Harrym Potterem zaraz zaczyna się na TVN ! ;) Pozdrawiam i do zobaczenia w Hogwarcie ;D

1

Meeeezooookracja ;D

1

Nie stanął na wysokości zadania ;D

0

Komentator Eleven stwierdził, że zarówno w meczu Premier League na Emirates sprzed kilku dni Chelsea nie należał się rzut karny jak i w dzisiejszym meczu obu drużyn również nie powinno być "11" tym razem dla Arsenalu, a obie sytuacje były według niego identyczne. Na koniec uznał, że skoro sędzia zagwizdał tydzień temu karnego dla The Blues (według niego popełnił błąd) to i dzisiaj powinien być karny dla Arsenalu ;D Tak najlepiej, po błędnej decyzji podejmować kolejną błędną aby wyrównać bilans xD

1

Deulofeu i potencjał, dobre ;)

9

O kant rafy koralowej xD

3

Musisz być duszą towarzystwa z takim świetnym poczuciem humoru ;D

1

https://i.ytimg.com/vi/OE8OjsWwdaE/hqdefault.jpg

Oby tak nie świętować jak Pan z obrazka ;D

1

Funty w Barcelonie ?

1

Aaa no teraz może przestał się ośmieszać i rzadko próbuje skoro ma średnio 1,5 próby na 90 minut, ale wcześniej na pewno dużo dużo częściej próbował i to z mizernym skutkiem. Chyba zaczął mierzyć siły na zamiary ;D

1

Messi 5,6 udanego dryblingu na 8,4 próby, miazga ! Ciekawe jak "najlepszy" piłkarz świata CR ? 0,5 udanego na 30 prób ? Może i za dużo dałem nawet.

0

Keisha Grey jak już jesteśmy w tym temacie ;D

1

Wjezdzal tez ma nartach :D

1

To ile Ty masz lat skoro pamiętasz jak tak mówił w młodości ? W profilu masz napisane, że rok urodzenia 1998 więc chyba tego nie pamiętasz.

0

Skąd pobrać Word'a ? :/ Potrzebuję edytować pewien dokument, a dopiero teraz się zorientowałem, że nie posiadam Word'a na kompie.

44

Tak, Bourca na bramkę, Glika na ŚO za Mascherano i Kucharczyka jako jokera z ławki ;D

0

I to nie byle kogo zjadł szybkościowo bo Walker do wolnych zawodników nie należy delikatnie mówiąc ;D

4

Coo ? Gość wrzuca non stop jakieś informacje, nie tylko odnośnie transferów.

2

Jeżeli ktoś interesuje się pokerem to dzisiaj o 21:30 na Youtube relacja z odkrytymi kartami z finałowego stolika PCA $100K SUPER High Roller, z nagrodą wynoszącą prawie 1,5 mln $ za pierwsze miejsce. Wśród finałowej 7 zagra Daniel Negreanu, legenda pokera, z trzecim stack'iem na stole.

0

Mam pewien problem, szukam w necie, ale oczywiście gdzie najlepiej zapytać jak nie na La Rambli :D

Jestem kompletnie zielony w tych sprawach uprzedam.
Otóż: Znalazłem na strychu kolumnę głośnikową i chcę ją podłączyć do kompa przez normalne wejście na słuchawki (jacka). Z kolumny wystaje jedynie 1 kabel, który dzieli się na dwa kabelki. Moje pytanie brzmi: Jak mam to podłączyć pod kompa ? Kupić jacka w muzycznym i do jacka podpiąć te kabelki i później jack'iem do kompa ? Pomocy ;D

21

"Po raz pierwszy w historii żaden piłkarz Realu Madryt nie ma na swoim koncie więcej niż czterech bramek po siedemnastu ligowych kolejkach. Taka sytuacja nie zdarzyła się jeszcze w żadnym sezonie La Ligi od momentu jej utworzenia w 1929 roku. Zawsze choć jeden zawodnik mógł pochwalić się przynajmniej pięcioma lub więcej golami. Jednak nie tym razem."

BBC wraz z całą drużyną Realu dalej biją rekordy, które wydają się niemożliwe do pobicia ;D

4

Mający wspaniałą rodzinę, zdrowy usmiechniety i mega bogaty chłopak robiący w zyciu to co kocha i jeszcze dostajacy za to kupę kasy, spełnia teraz kolejne marzenie i bedzie grał w jednym z najlepszych klubów na swiecie z najlepszym pilkarzem na świecie :) Ehh piękne :)

4

Thierry Henry. Uwielbialem tego zawodnika i jeszcze w finale LM Arsenal - Barca byłem za Arsenalem, ale wraz z przyjsciem Henrego do Barcy zaczalem soe interesowac Blaugrana na poważniej i od tamtej pory tak zostało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?