bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miłego bana i mam nadzieje ze na długo bo to jest bezczelny spoiler napisany specjalnie zeby zepsuć komuś przyjemność z ogladania. Czasem sie zastanawiam czemu tacy ludzie są tak złośliwi ale podejrzewam ze musisz miec nudne życie skoro tyle przyjemności sprawia Ci psucie seriali innym.
6
http://natemat.pl/226849,planowales-spedzic-ferie-w-cieplej-i-slonecznej-hiszpanii-uwazaj-mozesz-trafic-w-sam-srodek-sniezycy
Nie polecam szczególnie Madrytu.
27
Ronaldo oszczędza się na fazę pucharową Ligi Mistrzów bo wie, że wystarczy zagrać 1 dobry miesiąc żeby zgarnąć kolejną ZP ;D
2
Hhahahahaha Hitmana, padłem ziomek xDD
4
No szkoda, że Celta prawdopodobnie straci 2 punkty bo zasługują na pełną pulę no, ale taki jest futbol, często bardzo niesprawiedliwy :/
17
Panie KLATUS:
"No weźcie wygrajcie w końcu, @RealMadryt, bo ten sezon nie będzie miał sensu."
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Powiedzcie czy Wy też to słyszeliście czy mam omamy ???? Komentator powiedział, że "Cristiano może się podobać" ???!!!! Przecież to jest jakiś żart nieśmieszny...
1
Gdyby Bale miał lepsze zdrówko i gdyby omijały go te wieczne kontuzje to już dawno byłby prawdziwym liderem Realu Madryt.
3
Cały Suarez :D Gra kupę, popelnia najprostsze błędy by zaraz strzelic taka bramę :D
0
Wymyślili ten spray do ustawiania muru przy rzutach wolnych i chwile był spokój, a teraz widzę że znowu samowolka... Sędzia nakresla linie, ustawia mur a i tak do momentu strzalu mur przesuwa sie bezczelnie do przodu na oczach sędziego i to nie tylko w dzisiejszym meczu zauważyłem.
4
Tylko, że też sprzedaliśmy zawodnika i to za rekordową sumę pieniążków ;) Poza tym porównywać ceny kiedyś, a dzisiaj to trochę nie halo. Real wydał 257,4 mln czyli tylko jakieś 60 mln mniej niż my, ale oni 8 lat temu co wiele mówi ;D
25
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26219732_2142246449332741_4265774837781258542_n.jpg?oh=d0ad9d94610260ca65c0b16615875502&oe=5AFE578B
"Se Queda."
27
W poprzednim sezonie wygraliśmy zaledwie CDR, a nasz największy wróg odebrał nam triumf w La Liga i dodatkowo wygrał Champions League drugi raz z rzędu, straciliśmy Neymara, kupiliśmy zawodnika, który grał w ŁKSie Łódź z czego szydziła większość ludzi z piłkarskiego świata w tym sami kibice Barcy (ja też), nasz najlepszy zakup (Dembele) wypadł na długo przez kontuzję i sromotnie przegraliśmy Superpuchar Hiszpanii z Realem. Można powiedzieć, że po prostu leżeliśmy na ziemi po ciężkim knockdown'ie i perspektywa na przyszłość była lekko mówiąc nieciekawa, ale jak to mówią zawsze po burzy wychodzi Słońce, trzeba upaść by móc wstać i teraz właśnie to się dzieję, teraz powstajemy. W lidze jesteśmy niekwestionowanym liderem z ogromną przewagą nad resztą stawki, w Champions League awansowaliśmy z pierwszego miejsca będąc w grupie z Juventusem, nowy trener poukładał piłkarzy na boisku tak, że w końcu naprawdę stanowimy drużynę, a nie zlepek indywidualności, Paulinho okazał się strzałem w "10", Dembele właśnie wrócił po kontuzji, a dodatkowo kupiliśmy genialnego piłkarza na pozycję na którą najbardziej potrzebowaliśmy wzmocnienia. Jest pięknie Panie i Panowie ;)
23
No teraz to wątpię żeby grał ;D
55
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26733511_2142231439334242_9018257782198040853_n.jpg?oh=e56f0c4b40effdbcd16da4f432a39afe&oe=5AF19959
Carvajal dziękuje Zizou za zaufanie ;D
9
Ehh szkoda, że mecz dzisiaj tak wcześnie :/ Rodzinka przyjeżdża koło 14 i niestety nie będę mógł z nimi długo posiedzieć bo 16:10 melduję się przed TV ;)
7
Wydaje mi się, że nawet tam byłoby mu lepiej niż w 4rsenalu.
0
Warto dodac ze Małysz zdobyl 3x kryształowa kulę pod rzad jako jedyny w historii skoków poza tym nie umniejszam nic Kamilowi ale Małysz miał moim zdaniem o wiele trudniejszych rywali. Najpierw walczyl ze Schmittem, pozniej Hannavald, pozni3j Ahonen i jeszcze ten genialny na IO Ammann. Rywale się zmieniali a Adam pozostawał na polu walki.
0
Oho grał w Espanyolu, już jest spalony u nas xD
5
Ktoś pamięta jeszcze o Neymarze ? :D Kurczę strasznie szkoda mi było jak odchodził i nie spodziewałem się, że tak szybko o nim zapomnę ;D Myślałem, że Barca sprzedażą Brazylijczyka strasznie się osłabi i żaden transfer czy 2 transfery tego nie zmienią, a tym czasem już przed przyjściem Coutinho uważam, że staliśmy się lepszą drużyną niż sezon temu (po części na pewno to zasługa trenera), a teraz z naszym nowym nabytkiem to dopiero będzie petarda ;D
0
Czyli kwestia 3629 godzin :D
13
Nie mam żadnej koszulki Barcelony, ale tak się ucieszę jak zobaczę oficjalkę Coutinho, że chyba kupię koszulkę z jego nazwiskiem ;D Co za transfer to będzie, oby się udało !
2
Ale beda jajca jak Kubacki odbierze Stochowi czwarte zwycięstwo w TCS :D
0
Oczywiście, że tak, a niektórzy tutaj wróżyli Valencii walkę o mistrzostwo do końca xD Dobrze, że założyłem się z użytkownikiem "capoN" o to, czy Valencia skończy w TOP3 czy nie ;D 50 zł będę bogatszy no, ale poczekajmy do końca sezonu ;D
0
Mam pytanie odnośnie pucharów krajowych w najlepszych ligach w Europie. Oprócz Hiszpanii wszędzie (Anglia, Niemcy, Francja, Włochy) jest tylko jeden mecz w pucharach ? Czy różnie ?
74
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26231253_828880020627465_160944654683980856_n.jpg?oh=6bf4109b8aac4b50ad9464e1bea052fc&oe=5AB5ED72
Całym sercem jestem za tym gościem :D
20
Składnia zdania godna Deynn (nick pewnie nieprzypadkowy).
23
Taak, Liverpool kontaktuje się z Leicester żeby przekazać im osobiście, że nie są zainteresowani Mahrezem bo zobaczyli co gazety piszą i nie chcą aby Mahrez/Leicester robili sobie nadzieje. Postanowili sami zdementować wymysły dziennikarzy xD Jaaaa, ludzie proszę Was ;D
0
Trochę za późno napisałeś bo zaczął się o 12:30 czyli godzinę temu, ale jest na cda w 1080 za darmo, także niebawem się za niego biorę ;D Dzięki za cynk ;D