0

Miłego bana i mam nadzieje ze na długo bo to jest bezczelny spoiler napisany specjalnie zeby zepsuć komuś przyjemność z ogladania. Czasem sie zastanawiam czemu tacy ludzie są tak złośliwi ale podejrzewam ze musisz miec nudne życie skoro tyle przyjemności sprawia Ci psucie seriali innym.

27

Ronaldo oszczędza się na fazę pucharową Ligi Mistrzów bo wie, że wystarczy zagrać 1 dobry miesiąc żeby zgarnąć kolejną ZP ;D

2

Hhahahahaha Hitmana, padłem ziomek xDD

4

No szkoda, że Celta prawdopodobnie straci 2 punkty bo zasługują na pełną pulę no, ale taki jest futbol, często bardzo niesprawiedliwy :/

17

Panie KLATUS:

"No weźcie wygrajcie w końcu, @RealMadryt, bo ten sezon nie będzie miał sensu."

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Powiedzcie czy Wy też to słyszeliście czy mam omamy ???? Komentator powiedział, że "Cristiano może się podobać" ???!!!! Przecież to jest jakiś żart nieśmieszny...

1

Gdyby Bale miał lepsze zdrówko i gdyby omijały go te wieczne kontuzje to już dawno byłby prawdziwym liderem Realu Madryt.

3

Cały Suarez :D Gra kupę, popelnia najprostsze błędy by zaraz strzelic taka bramę :D

0

Wymyślili ten spray do ustawiania muru przy rzutach wolnych i chwile był spokój, a teraz widzę że znowu samowolka... Sędzia nakresla linie, ustawia mur a i tak do momentu strzalu mur przesuwa sie bezczelnie do przodu na oczach sędziego i to nie tylko w dzisiejszym meczu zauważyłem.

4

Tylko, że też sprzedaliśmy zawodnika i to za rekordową sumę pieniążków ;) Poza tym porównywać ceny kiedyś, a dzisiaj to trochę nie halo. Real wydał 257,4 mln czyli tylko jakieś 60 mln mniej niż my, ale oni 8 lat temu co wiele mówi ;D

27

W poprzednim sezonie wygraliśmy zaledwie CDR, a nasz największy wróg odebrał nam triumf w La Liga i dodatkowo wygrał Champions League drugi raz z rzędu, straciliśmy Neymara, kupiliśmy zawodnika, który grał w ŁKSie Łódź z czego szydziła większość ludzi z piłkarskiego świata w tym sami kibice Barcy (ja też), nasz najlepszy zakup (Dembele) wypadł na długo przez kontuzję i sromotnie przegraliśmy Superpuchar Hiszpanii z Realem. Można powiedzieć, że po prostu leżeliśmy na ziemi po ciężkim knockdown'ie i perspektywa na przyszłość była lekko mówiąc nieciekawa, ale jak to mówią zawsze po burzy wychodzi Słońce, trzeba upaść by móc wstać i teraz właśnie to się dzieję, teraz powstajemy. W lidze jesteśmy niekwestionowanym liderem z ogromną przewagą nad resztą stawki, w Champions League awansowaliśmy z pierwszego miejsca będąc w grupie z Juventusem, nowy trener poukładał piłkarzy na boisku tak, że w końcu naprawdę stanowimy drużynę, a nie zlepek indywidualności, Paulinho okazał się strzałem w "10", Dembele właśnie wrócił po kontuzji, a dodatkowo kupiliśmy genialnego piłkarza na pozycję na którą najbardziej potrzebowaliśmy wzmocnienia. Jest pięknie Panie i Panowie ;)

23

No teraz to wątpię żeby grał ;D

9

Ehh szkoda, że mecz dzisiaj tak wcześnie :/ Rodzinka przyjeżdża koło 14 i niestety nie będę mógł z nimi długo posiedzieć bo 16:10 melduję się przed TV ;)

7

Wydaje mi się, że nawet tam byłoby mu lepiej niż w 4rsenalu.

0

Warto dodac ze Małysz zdobyl 3x kryształowa kulę pod rzad jako jedyny w historii skoków poza tym nie umniejszam nic Kamilowi ale Małysz miał moim zdaniem o wiele trudniejszych rywali. Najpierw walczyl ze Schmittem, pozniej Hannavald, pozni3j Ahonen i jeszcze ten genialny na IO Ammann. Rywale się zmieniali a Adam pozostawał na polu walki.

0

Oho grał w Espanyolu, już jest spalony u nas xD

5

Ktoś pamięta jeszcze o Neymarze ? :D Kurczę strasznie szkoda mi było jak odchodził i nie spodziewałem się, że tak szybko o nim zapomnę ;D Myślałem, że Barca sprzedażą Brazylijczyka strasznie się osłabi i żaden transfer czy 2 transfery tego nie zmienią, a tym czasem już przed przyjściem Coutinho uważam, że staliśmy się lepszą drużyną niż sezon temu (po części na pewno to zasługa trenera), a teraz z naszym nowym nabytkiem to dopiero będzie petarda ;D

0

Czyli kwestia 3629 godzin :D

13

Nie mam żadnej koszulki Barcelony, ale tak się ucieszę jak zobaczę oficjalkę Coutinho, że chyba kupię koszulkę z jego nazwiskiem ;D Co za transfer to będzie, oby się udało !

2

Ale beda jajca jak Kubacki odbierze Stochowi czwarte zwycięstwo w TCS :D

0

Oczywiście, że tak, a niektórzy tutaj wróżyli Valencii walkę o mistrzostwo do końca xD Dobrze, że założyłem się z użytkownikiem "capoN" o to, czy Valencia skończy w TOP3 czy nie ;D 50 zł będę bogatszy no, ale poczekajmy do końca sezonu ;D

0

Mam pytanie odnośnie pucharów krajowych w najlepszych ligach w Europie. Oprócz Hiszpanii wszędzie (Anglia, Niemcy, Francja, Włochy) jest tylko jeden mecz w pucharach ? Czy różnie ?

20

Składnia zdania godna Deynn (nick pewnie nieprzypadkowy).

23

Taak, Liverpool kontaktuje się z Leicester żeby przekazać im osobiście, że nie są zainteresowani Mahrezem bo zobaczyli co gazety piszą i nie chcą aby Mahrez/Leicester robili sobie nadzieje. Postanowili sami zdementować wymysły dziennikarzy xD Jaaaa, ludzie proszę Was ;D

0

Trochę za późno napisałeś bo zaczął się o 12:30 czyli godzinę temu, ale jest na cda w 1080 za darmo, także niebawem się za niego biorę ;D Dzięki za cynk ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?