55

Cristiano Ronaldo: "Sezon? Wszystko jak na ten moment wygląda tragicznie, już tylko Liga Mistrzów przed nami. Jestem smutny, że nikt nie dołączył do drużyny. Złota Piłka? Nagrody indywidualne są moim głównym celem. Rotacja? Rozmawiałem z Zidane'm i nie mam problemu co do rotacji składem. Zidane od początku nie ma planu na ten sezon i ja się do tego dopasowuję. Moje życzenie ? Moim życzeniem jest wygrać każde trofeum indywidualne, który jest możliwe do wygrania. Naszym celem jest aby wygrał wszystkie trofea indywidualne."

5

A który pies czasem nie doprowadza do nerwicy ? Również mam psa, którego ktoś wyrzucił z samochodu w zimie i nie był to młody pies, którego można wszystkiego nauczyć od początku, a w życiu bym nie powiedział o nim, że nie darzę go sympatią... Co mnie zielone obchodzą ? Obchodzi mnie jedynie to jak można mieć psa i nie darzyć go sympatią, a wrzucać jakieś teksty typu, że kopie mu się grób bo zdycha, ale dobra nie moja sprawa kończę.

46

"Nigdy zbytnio nie darzyłem jej sympatią" no to Ci nie współczuję co najwyżej tej psince biednej. Co z tego że zwykły kundel ? Co z tego, że nie ładny ? Ja darzę sympatią każdego przypadkowo spotkanego psa na ulicy (no wiadomo jeżeli nie jest to rottweiler szczerzący na mnie swoje kły) już nie wspominam o swoich psach, które kocham po prostu.

11

Oczywiście, że trzecie zdjęcie to fejk. Jakby miał strzelać Mascherano jak on w Chinach ? :D

11

Zapomniał wół jak cielęciem był ;D

27

Ja już po badaniach, w poniedziałek/wtorek zaczynam również nowy etap :D Powodzonka !

36

7

Pozostań jednak przy kopiowaniu z Twittera :D
(haha bez obrazy) :D

13

Nad czym My sie mamy skupić ? Zawodnicy rozumiem trenerzy rozumiem ale My ?

15

No weźcie zostańcie w grze o jakies trofeum @RealMadryt bo ten sezon nie będzie miał sensu.

2

Jezu ludzie się cieszą i śmieją z odpadniecia Realu a niektórzy juz wrzucaja teksty typu "nie cieszmy sie bo my gramy jutro" itd. Co to ma do rzeczy ?! Śmiejmy się i to głośno a o Barce bedziemy sie martwić jutro (o ile będzie o co).

0

Piłka nie chciała wpaść i tyle :D

1

Znowu ten komentator coś mowi o dogrywce w meczu Arsenal Chelsea... To chyba nie jest błąd wiec czy ja dobrze rozumiem: przy 1:1 będzie dogrywka ale jak w dogrywce nie padną bramki to awansuje Chelsea bo ma gola na wyjezdzie ? Bo karnych ju nie będzie tak mowil komentator ale to tez bez sensu bo przecież Chelsea ma gola na wyjezdzie to po co dogrywka i to bez ewentualnych karnych ? Jakis absurd.

2

Powie mi ktoś dlaczego komentator mowi o 120 minutach gry w meczu Arsenal Chelsea jednoczesnie informując ze juz karnych nie będzie?

0

1

Kubełek Classic :D

1

Messi wygląda jak boss całego kartelu :D

21

Jeżeli ktoś naprawdę nazywa brak kibicowania reprezentacji Polski w jakimkolwiek meczu z jakimkolwiek rywalem brakiem patriotyzmu no to czas przemyśleć swoje życie bo ciężko znaleźć większe bzdury.

6

Hmm, powiedzmy stawiasz 500 zł na wygraną Realu w lidze z Deportivo. I co Ty wolisz stracić kaskę i żeby Real przegrał ? :D Proszę Cię ;D Ja 100x wolę zyskać na tym niż stracić kasę i żeby Real stracił punkty :D Myślę, że coś z Tobą nie tak choć i tak nie wierzę Ci że wolałbyś stratę punktów Realu i stracić własną kasę. Wiadomka, że inna sprawa ma się np. jakbym postawił jakieś 50 zł na finał LM czy Gran Derbi no to wiadomka że wolałbym stracić te 5 dyszek, ale chodziło mi bardziej o inne sytuacje.

7

No to i ja dorzucę swoje 3 grosze do dyskusji :D
Dla mnie sytuacja z kibicowaniem Polsce i Argentynie jest taka sama jak wtedy kiedy stawiam pieniążki na mecz Realu: jak wygra Real to wygram kaskę i będę zadowolony i to jest cel nr.1, ale jak przegra Real to też płakał nie będę bo choć nie będzie wygranych pieniążków to przynajmniej nie wygrają meczu i jakaś radość z tego też by była i tak samo miałbym z meczem Argentyna vs Polska. Jak Polska wygrałaby no to super, cel nr.1 osiągnięty, ale jakby to Argentyna pokonała Polaków to też tragedii by nie było i jakaś tam radość z sukcesu Leo i spółki na pewno by się u mnie pojawiła, no ale nie taka jak w przypadku wygranej Polaków ;)

1

Zazdroooo, miłego !

8

Bluzg bluzg bluzg bluzg bluzg bluzg !

0

Myślę nad postawieniem 500, że Griezmann strzeli gola i będzie to pierwsza bramka w spotkaniu, kurs ponad 5. Jak nie postawie i tak będzie to nie wiem co zrobie xD

32

Lubię sobie czasem postawić 1 mecz za np. 300-400 zł bo do kuponów z większą ilością zdarzeń nie mam szczęścia lub odpowiedniej wiedzy. Czasem się uda, czasem nie jak to w bukmacherce. Ostatni taki mecz przegrałem i obiecałem sobie, że daje spokój z tym jednak wczoraj od samego rana miałem w głowie myśl, że Swansea wygra z Liverpoolem. Nie potrafię powiedzieć dlaczego tak sądziłem, może dlatego, że Swansea gra słabo i w końcu musieli się przełamać, a może dlatego, że Liverpool potrafi genialne spotkania (z City) przeplatać totalnymi wtopami (Swansea), a może jedno i drugie. W każdym bądź razie w połowie dnia wpadłem na pomysł, że postawie ostatnie 500 zł które mam na koncie na Swansea. Kurs 11 do wyjęcia 4500 około było. Już wszystko przekalkulowałem i byłem gotowy do obstawiania, ale jednak coś na koniec skłoniło mnie żeby tego nie robić. Jak zobaczyłem wynik meczu to się załamałem lekko i powiem wam szczerze, że do dzisiaj to przeżywam, przeżywam to chyba bardziej niż jakbym przegrał te 500 zł ;D No, ale co zrobić takie życie ;D

http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5957478.html

A to link do mojego komentarza dodanego wczoraj na 4h przed meczem Swansea vs Liverpool ;D

27

Noo, najlepiej połamcie nogi, przecież najważniejsze to go zatrzymać !

2

Ehh szkoda. Ciągle miałem marzenie że w finale LM gramy z Realem i w 90 minucie Mascherano strzela gola dającego nam puchar.

0

"Unfaithful" ("Niewierna") ;)

4

??

1

Wszystko prawda tylko żeby Leo wyszedl z grupy z Argentyna bo to tez nie jest takie oczywiste :D

0

Ależ mam przeczucie ze Swansea wygra dzisiaj z Liverpoolem. Kurs 11 kusi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?