bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podaję dalej:
Fanów sportu czekają ponad dwa tygodnie wielkich emocji
Eurosport 1, Eurosport 2 i TVP Sport odkodowane
w dniach 9 - 25 lutego dla wszystkich Abonentów NC+
0
Czysta dwójeczka kolego, pewnie info :D
0
Dlatego taki kurs. Nic nie trwa wiecznie, właśnie sztuką jest wynajdywać takie przełamania, mi się wydaję ze dzisiaj to zrobią xD
0
Nie będzie to trwało wiecznie :D
0
Kurs na Las Palmas w meczu z Bilbao =8. Kusi.
15
Messi faulowany w polu karnym: zadnych pretensji do nikogo.
CR nurkujacy w polu karnym: milion pretensji do każdego.
Ależ kontrast.
13
Ronaldo po takim ataku bramkarza Valencii nie wstalby do jutra z murawy.
24
https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201801/1517407481_by_Teknoman.jpg?1517942151
Hahaha :D Mistrzowie zawsze poprawią humor ;D
14
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27539950_844439442426089_7730396539880815664_n.jpg?oh=9ccadfaed1c5f16b011d777a19cd22a2&oe=5B0F03B7
Conte powoli tonie ;)
0
Co to za Orłowski ligi angielskiej komentuje Watford vs Chelsea ? :D
12
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27545725_1974566932600960_8372206953723843950_n.jpg?oh=8f638ff51331697b0c97460d61704608&oe=5B158A52
Po prostu sprawdzał czy Messi jest prawdziwy, bo nie mógł uwierzyć, że można tak grać ;D
4
Skarb Narodów na Polsacie ;)
0
Zdjęcie nr.3 to Paco zgadza się ? :)
24
W Nowej Soli doszło do tragedii. 4 psy biegajace po terenie lokalnej firmy zagryzly czlowieka. Psy nie zaliczaly sie do zadnego z gatunków agresywnych. Nie mialy możliwości wyjscia poza teren, płot byl wysoki i mial głęboka podmurowke.
Internauci chwalą psy, a politycy pewnej partii mówią ze to skandal.
Wiadomo szkoda czlowieka, ale tez po czesci zgadzam sie z Internautami. Znaczy nie chwalę, ale po to te psy tam są, moze gdyby stróż uslyszal/zauważył to moglby je odgonic, nie wiadomo, ale ja tutaj zadnej winy psów nie widzę(o ile tak mozna powiedziec).
Ale do czego zmierzam?
Przytoczę wypowiedź jednego z pOSŁÓW:
"Nie moze byc tak ze psy samopas biegają po terenie posesji stanowiąc zagrozenie dla ludzi. Pies na posesji powinien byc na uwięzi zeby w przypadku gdy na teren wejdzie nieswiadome zagrożenia i bezbronne dziecko, nie doszło do tragedii".
Powiem Wam że tak debilnej wypowiedzi dawno, dawno nie przeczytalem. Pies powinien byc na uwięzi na swojej posesji/posesji wlasciciela ogrodzonej i uniemozliwiajacej mu swobodne wyjście ? :D O czym on mowi ? Moze od razu wszystkie psy na posesjach maja byc na łańcuchach bo moze przypadkiem ktos wejść i ucierpiec... Bezbronne dziecko forsujace wysoki mur lub brame wchodzace na teren jakiejs posesji ? O czym ten gość mowil ktoś mi wyjasni ? W takim razie ograniczyć prędkość samochodów do 30 km/h bo jakies bezbronne dziecko moze wybiec na jezdnie i ucierpiec a o wiele wiele latwiej jest wybiec na jezdnie niz dostac sie na zamknieta posesje... Nie mam pojecia jakim tokiem myslenia posługuje sie ktoś mowiacy takie rzeczy... I tacy ludzie sa u nas posłami właśnie...
0
Żeby Valencia dzisiaj wygrała z ATM i wtedy okaże się, że ten punkt z Espanyolem będzie bardzo dobry i pozwoli nam powiększyć przewagę nad naszym jedynym rywalem w walce o tytuł.
0
Wpuszczenie na boisko Leo i Alby kompletnie niepotrzebne biorąc pod uwagę warunki i stan murawy.
1
Wellinger:
http://extern-d3.fis-ski.com/mm/Photo/Photo/General/10/78/40/107840_G08_W01.jpg
Bale:
https://ichef.bbci.co.uk/onesport/cps/976/cpsprodpb/13A35/production/_89873408_gettyimages-536353364.jpg
Z której strony podobny ? :D
4
Kamil i tak pozamiata w Pjongczang, a drużynowo myślę, że też powalczymy ładnie.
1
Nie byłbym sobą gdybym był inny ;D
0
Oglądał ktoś serial "McMafia" ? Warto ?
34
Przed LM robi rozprężenie, poza tym przewaga w lidze jest taka, że spokojnie może sobie na to pozwolić. Co tu dużo mówić Pep to geniusz ;)
17
Radość z cudzych porażek, takie polskie ;)
0
Jeszcze raz zapytam o telefon (wiem, że niektórzy już rzygają pytaniami o telefony :D )
Mam do dyspozycji około 1500 zł (na raty sobie wezmę, mam nadzieję na takie raty 0% jak w Saturnie widziałem)
Jaki telefon do 1500 ? Żeby bateria w miarę długo trzymała, a nie 6h i przede wszystkim żeby się nie zacinał i chciałbym go mieć na dłużej powiedzmy 2-3 lata.
1
iPhone SE: jakieś opinie ? ktoś ma ? polecacie ? odradzacie ? Podobno lepszy niż iPhone 6.
4
Przecież to chodzi o działalność przestępczą (narkotyki, pieniądze i inne porachunki), a przynależność do barw klubowych to tylko przykrywka, piłka i zamilowanie do jednego z klubów nie mają tutaj kompletnie nic do rzeczy.
14
Co do kolejnej akcji z maczetami w Krakowie:
Decyzja prokuratury = wszczęła śledztwo ws. smiertelnego pobicia z użyciem niebezpiecznych narzędzi. To jest zart ?! Chlopaka zabili dosłownie zaciupali maczetami, siekierami, a grozi im do 10 lat... Grozi im do 10, dostana 5 wyjda po 2,5... To jest żałosne... To nie pierwsza, nie druga i nie trzecia taka sytuacja w Krk, ale kurcze gdyby wyroki byly adekwatne do czynu to by Ci bandyci 5x zastanowiliby sie nad taka akcją bo wątpię ze chcieliby spędzić 20 lat w wiezieniu (bo takie wyroki powinni dostawac) a tak 2,5 roczku za zabicie (o ile w ogóle ich wszystkich znajda) to w ogóle nie odstrasza od popełnienia takiego czynu, a kara właśnie powinna pełnić rolę takiego straszaka przed popelnieniem przestepstwa. Potrzeba zmian i to dużych w tym systemie bo według mnie nie moze byc dalej takiego bezprawia bo tak to mozna nazwać.
17
Messi ścięty równo z trawą w pełnym biegu, przekoziolkowal i od razu wstał biegnąc za kontrą :D Co za gość :D
2
Tak, ludzie nie przyszli bo nie ma magii xD Ja pi.... Skad Wy ludzie bierzecie takie bzdury ? Z głowy?
4
Whaat ?
0
Ale Vidal piły zagrywa :O