0

Az się 2x bardziej chce oglądać meczyk jak jest o normalnej godzinie, a nie 16:00 i Słońce na połowie boiska...

35

Widzieliście jak atleta padł w polu karnym ? :D Jezu on jest tak żałosny, że ciężko to opisać ;D

0

Chce dzisiaj strzelić jakiś kupon za 100 zł. PSG i Tottenham dadzą rade jak myślicie ? Czy Inter zaryzykować sam ? :)

0

Na otwartym nie, bo to będzie na Polsacie Sport.

0

Extreme już nie ma praw, wlasnie dzisiaj poinformowal Polsat że nabył.

0

Elegancko, że Polsat przejął UFC na 3 lata bo już myślałem, że trzeba będzie męczyć się z szukaniem na necie jakiś transmisji przy galach.

31

"Harry Potter I Więzień Azkabanu" na TVN - maraton z Harrym w piątki trwa ;) Widzimy sie na peronie 9 i 3/4 ;)

1

X :D

0

Co do rzutów karnych:

Naprawdę uważacie, że jest w Barcelonie piłkarz, który mógłby lepiej wykonywać "jedenastki" niż Leo ? Widziałem komentarze, że Rakitic, że Suarez, że Coutinho. Naprawdę myślicie, że Ci piłkarze będą karne uderzać lepiej niż Leo ? Że w ogóle nie będą się mylić w tym elemencie ? Że będą bez problemu znosili presję jedenastek w niektórych ważnych meczach jak np. na Bernabeu gdzie Leo podczas jednego spotkania zamienił na bramki dwa rzuty karne ? Myślicie, że po prostu trzeba wymienić strzelca na kogoś innego i nagle współczynnik strzelonych karnych będzie wynosił 100 lub 90% ? Czy może zmieniać strzelca do skutku aż znajdziemy takiego co nie będzie pudłował ? Owszem są wyjątki jak Lewy czy CR, gdzie piłkarz wszystkie niemal karne zamienia na bramki, ale to nie jest takie proste i nie jest proste znaleźć kolejnych takich piłkarzy. Oprócz tych kilku wyjątków masa piłkarzy strzela karne z różnym skutkiem i jakoś nie są odsuwani od wykonywania "11" bo czasem się je strzela, a czasem nie i to jest normalne, a że jest kilku którzy robią z bardzo dobrym współczynnikiem skuteczności to nie znaczy, że w Barcelonie jest ktoś taki, co więcej według mnie nie ma. Jak dla mnie dalej Leo powinien strzelać karne, nie potrzeba żadnej zmiany bo może wyjść na jeszcze gorzej niż jest.

8

Jakby nie było jest bardzo miło ;)

0

Też właśnie zwróciłem na to uwagę podczas oglądania skrótu.

0

Napisów chyba nie ma, albo nie ma jakiś porządnych napisów tak mi się wydaję.

10

Było już kilka razy, ale warto przypomnieć:

Polecam serial "Dom z papieru" ("La casa de papel").
Opis: Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.

Naprawdę warto obejrzeć, 13 odcinków ma pierwszy sezon i niebawem będzie drugi.

9

O czym Ty w ogóle piszesz ? :D "Jeśli Espanyol zagra mądrze, to nas wyeliminują." Dawno nie czytałem większych bzdur. Jeśli Barca zagra tak jak powinna zagrać to choćby Espanyol dwoił się i troił to nie zrobi kompletnie nic na Camp Nou. To nie jest jakiś klub TOPowy z Europy żeby się zamurowali na 90 min na Camp Nou choć i takim klubom się nie udawało. Ludzie Wy chyba trochę za bardzo się przejmujecie... Espanyol przyjedzie z jednobramkową zaliczką prosto w paszczę lwa, a Ty piszesz, że jak mądrze zagrają to nas wyeliminują no błagam... Barcelona musiałaby zagrać tragiczny mecz, a Espanyol mecz życia żeby awansować.

2

Jakie problemy ? Podczas losowania byłoby to rozstrzygane gdzie grają. Jakoś w Premier League tak grają i widziałeś tam jakieś problemy z tym ?

0

Te dwumecze w CDR zamiast 1 spotkania to jest tragedia. Dojdzie niedługo LM i jeszcze jedna runda CDR w której już nie będzie średniaków, a takie drużyny jak Real, ATM/Sevilla, Valencia także mądre rotacje będą na wagę złota choć tak jak mówię 1 spotkanie zamiast dwumeczu w pucharze na pewno wyszłoby na dobre wszystkim.

1

Cieszyć sie trzeba ze ta porazka z Espanyolem przyszła akurat w CDR gdzie mamy jeszcze rewanz u siebie a nie w lidze, a akurat za bodajże 2 czy 3 kolejki gramy z Espanyolem u nich w La Liga i trzeba wyciągnąć wnioski z tej wczorajszej wpadki. Co do rewanżu to nie mam zadnych obaw i nawet jak gracze Floresa strzela bramke na Camp Nou (wtedy jak wiemy będziemy potrzebowac 3 goli do awansu) to wydaje mi sie ze bez problemu awansujemy.

1

Karma za faul na Messim wrocila byskawicznie :D

0

Od dwóch dni ta stronka zaczęła mi mulić troszkę, dłuższe ładowanie artykułów i La Rambli, ogólnie jakoś inaczej, wolniej niż wcześniej. Ktoś ma podobnie ?

13

Sturridge.

19

To w rewanżu musi być rzut karny dla nas i wtedy jestem pewny, że Leo odda go Mascherano ;) To by było piękne zakończenie ;)

2

Nie chcę bron Boże wywołać żadnej gów*oburzy tym bardziej w dzień odejścia na zasłużoną piłkarską emeryturę Ronniego, po prostu chcę poznać wasze zdanie ;)

Ronaldinho czarował na boisku, był absolutnie niesamowity, ale jedno pytanie:

Messi czy Ronaldinho ?
Nie bierzmy pod uwagę żadnych zasług dla klubu czy wygranych pucharów bo wiadomo, że w tym Messi ma ogromną przewagę.
Po prostu który z nich jest/był lepszym piłkarzem ?
Z racji tego, że Ronaldinho na szczycie był dosyć krótko w porównaniu do Leo, który nie schodzi z pewnego poziomu od kilku dobrych lat to przy porównywaniu obu panów weźmy pod uwagę ich obu z czasu swojej najlepszej formy w karierze.

Przy całej sympatii do Ronaldinho ja wybieram jednak zdecydowanie Leo.

15

Ten młodszy bo z "19" gra ;D

2

Chyba nie wygrał bo miało być over 0,5 w 2 meczach i jednym z meczów było spotkanie West Hamu, a tam dopiero w dogrywce padła bramka i to się chyba nie liczy (nie w sumie).

1

To powtórki są pragnę przypomnieć ;)

0

Też mogę liczyć du*y (byle ładne) :D

61

Skoro redakcja dodała info o tym ile osób jest online na stronie to znaczy, że redakcja jest spółką i ma sporo danych o gościach którzy zakładają tu konta ? Mają nas namierzonych z dokładnymi adresami zamieszkania ?

0

Hotel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?