66

"i uważam, że należy wyplenić hipokryzję z piłki nożnej"- czyli potwierdził, że odejdzie, jak dobrze.

166

KRÓLewski hat-trick to: karny, patelnia i na pustą.

0

Ale kto tu mówi tylko o emocjach ? Po prostu jutro według mnie są ciekawsze DLA MNIE mecze, a dzisiaj żaden mecz mnie nie ciekawi i nie oglądam, a z emocjami może i masz rację choć i tak nie zamierzam oglądać ;)

1

To ma się równać jutrzejszym hitom ? :D W sumie kto co lubi ;D Ja dzisiaj nawet nie oglądam żadnego meczu bo nic ciekawego dla siebie nie widzę.

0

Jak to co ?! Milan ofc.

30

Ćwiczyli na siłowni, aby być gotowi w 100% do swojego ulubionego stylu gry ;D

30

Dziś wieczorem chcesz obejrzeć powtórkę jutrzejszego meczu ? :D Będzie ciężko ;D

0

Chodzi o awarie IPLI ? :D Ja w cyfrowym polsacie, jeszcze nigdy nie miałem problemów z obejrzeniem ;D

0

A wykupiłem sobie KSW, jest sporo dobrych walk to sobie popatrzę, a i tak nie ma ciekawych meczów dzisiaj wieczorem ;D

26

Wiadomo było minęło, ale chcialbym zwrócić jeszcze uwagę na ten rzut karny dla Las Palmas w ostatnim meczu. Ogladalem dokladnie powtórkę i Lahoz zasygnalizowal karnego wczesniej niz pilka uderzyla w słupek i pozniej w rękę Digne wiec na pewno nie chodzilo o zagranie ręka wiec karny z kapelusza totalnie ;) Polecam jeszcze raz obejrzeć dokładnie.

0

Joshua vs Wilder to by byla/bedzie walka genialna choć również uwazam ze Wilder go pokona bo ten gość to bestia.

0

Noo ja czekam. Myślę ze Wilder znowu zmiecie rywala choc wiadomo Ortiz to chyba bedzie najtrudniejszy rywal do tej pory dla bombardiera.

7

Popuś 10/10 !!!! Haha :D

0

Znowu muli po meczu strona... Zamiast nowego wyglądu prosimy żeby po prostu działała tak jak wcześniej, a nie tak jak notatnik po porażkach Realu.

0

Mieliśmy 7 pkt przewagi przed tą kolejką. ATM wygrało swój mecz, a jeżeli my przegramy z Las Palmas to będziemy mieć 4 pkt przewagi, a jeżeli ATM by przegrało swój mecz, a my wygramy to byłoby 10. 10-4=6
W każdym przypadku różnica wynosi 6, ale to nie zmienia faktu, że mecz z ATM jest za tyle samo punktów co dzisiejszy z Las Palmas i nie ma żadnego meczu o 6pkt bo w każdym innym wypadku ich wygrana i nasza porażka będzie przybliżać ich o 3 punkty do nas.

0

Gościu jakie 6 pkt ? :D Ateltico wygrało w tej kolejce swój mecz, a jeżeli my np. przegramy to Atletico zbliży się do nas o 3 pkt. Gdy w bezpośrednim meczu ATM wygra z nami to też zbliży się o 3 pkt, gdzie tu widzisz 6 ? 6 to by było jakby odejmowali 3 punkty za przegrany mecz i dodawali 3 za wygrany, ale to też w obu sytuacjach to samo.

0

Co z tego że z Atletico zagramy najmocniejszym skladem i wygramy jak np. w dzisiejszym spotkaniu powinie nam sie noga ?! 3 punkty w meczu z ATM są jakoś cenniejsze niz te z Las Palmas ?? Nie rozumiem tego płaczu... Trzeba wygrać dzisiaj i pozniej ewentualnie martwic się o mecz z ekipą Simeone a nie na odwrót. Wolę 100x wygrana dzisiaj i np. brak Suareza w niedzielę niz dzisiejsza stratę punktów i najmocniejszy skład na mecz z Altetico i to chyba normalne choc po niektórych komentarzach wnioskuję ze nie dla wszystkich.

1

Kolego KamQix dzisiaj kalendarz o ile się nie mylę ;)

36

Ostatnie zdanie pozamiatało wszystko ! ;D

5

Co to za Spejson sedziuje ? :D

8

Jeżeli wyeliminujemy Chelsea to uważam ze nasze szanse na wygranie LM bardzo wzrosną. Oczywiście wiadomo że zostanie jeszcze sporo genialnych drużyn, ale jak pokazuje historia to wlasnie z druzynami grającymi defensywnie odpadamy z LM.
Inter, Chelsea, Bayern, 2x Atletico i Juventus. Z tymi drużynami odpadalismy w Champions League w ostatnich latach i oprócz sromotnej kleski z Bayernem gdzie klub z Niemiec sie po nas po prostu przejechal to reszta porazek jest wlasnie z druzynami lubiacymi grac defensywnie i takie wlasnie kluby sprawiają nam najwiecej kłopotów. Jak uda sie wyeliminowac Chelsea, ATM juz nie gra, Tottenham może odprawić Juve i juz praktycznie nie bedzie takich drużyn stawiajacych głównie na obronę i to dla nas dobra wiadomość. No moze jeszcze ten Man Utd z Mourinho ale nie jest powiedziane ze przejdą Sevillę :)

43

Biorąc pod uwagę obecną zniżkę formy Barcelony, wczorajszą słabą grę i patrząc na historię meczow z Chelsea gdzie wielokrotnie bylismy duzo lepsi od The Blues niz wczoraj a nie potrafilismy osiągnąć korzystnego rezultatu to wczorajsze 1-1 na Stamford Bridge jest super rezultatem i bardzo mnie cieszy ten wynik.
Tak wiem, że niektórzy by chcieli gładkie 3-0 dla Barcy na wyjezdzie z mistrzem Anglii przy widocznej obniżce formy, ale myślę ze Ci trzeźwo patrzacy na sytuację kibice Barcy są zadowoleni z wczorajszego wyniku.

1

Siedzą dwa gołębie na dachu i jeden grucha, a drugi...jabłko.

1

0-0 Cie uszczesliwi tez ? :D

3

Nairobi piękna ? :D No jak widać mamy różną definicję tego słowa ;D 100x wolę Tokio.

0

Ronaldo zeby sie pokazac musi wracać do obrony i probuje odebrac pilke bo tylko tym moze zablysnac ale pompa :D

2

Ale nury, żałosne...

0

Kroos juz pieknie zanurkowal przy tej akcji z pierwszych minut ale dopiero na druga symulke dal sie nabrac sedzia ;)

3

CR klasycznie obok meczu w oczekiwaniu na patelnie lub karnego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?