bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Real chciałby nawet taki tryplet wygrać.
0
Brazylia wygrała najwięcej mundialów. Uważasz Brazylię za najlepszą reprezentację na świecie ? Są w czołówce, ale najlepsi ?
2
Banshee. Sam sięgnąłem to po ten tytuł niedawno i się nie zawiodłem. 4 sezony, 38 odcinków.
0
Dobre porównanie Joe ; D
1
Co to jest wygrać u siebie 2-0 i awansować lub zwyciężyć 3-1 i doprowadzić do dogrywki ? Tak wiem ze to Real Madryt, ale PSG też nie jest jakimś ogórkiem i spokojnie mogą wyżej wymienione wyniki osiągnąć nawet z taka drużyna jak Real. Grają u siebie a to jest bardzo duży atut. Real w tym sezonie nie zachwyca lekko mówiąc i nawet w tej LM gdzie spinają pośladki i grają o niebo lepiej niz w La Liga też mogą zagrać słaby mecz i PSG moze to wykorzystać. Szkoda ze nie ma Neymara bo z nim w składzie szanse na awans PSG bylyby znacznie większe (nie wiem co maja w glowie Ci ktorzy pisza ze PSG zagra lepiej bez Ney'a), ale mimo wszystko nie ma co skreślac graczy z Paryża bo według mnie są w stanie awansować, ale czy to zrobią? Zadecyduje dyspozycja dnia poszczególnych zawodników i zwykle piłkarskie szczęście. Cavani jest w stanie poprowadzić ekipę Emery'ego do wielkiego triumfu nad Królewskim. Mecz zapowiada sie wyśmienicie i według mnie nic nie jest w tym dwumeczu pewne.
2
Szesnasta, siedemnasta i osiemnasta bramka w karierze to hat-trick przeciwko Realowi Madryt :O Miazga !
1
Mam zatrzymać esktraklapę i Premier League dla oglądania meczów LM w Internecie ? :D Ekstraklapy w ogóle nie oglądam, a w Premier League jakieś meczyki oglądam, ale jeżeli mam wybór między całą LM, a Ekstraklapą + Premier League + kilka wybranych meczów w sezonie LM to na 100% wybiorę opcję nr 1.
0
No właśnie też mam nadzieję, że zostanie w Eleven i też tak myślę, że nie po to tak się rozwijają żeby stracić jedną z najlepszych lig w ofercie choć jak to zwykle bywa nigdy nic nie wiadomo do końca na 100%.
0
Noo ja też z cyfrą ponad 10 lat i niestety trzeba będzie się prawdopodobnie pożegnać. LM i La Liga to mój priorytet jeżeli chodzi o sport i muszę to mieć w telewizji, noo z tym CDR jedynie lipa, no ale trudno lepiej mieć LM niż CDR ;D
1
Wraz z końcem tego sezonu kończy mi się akurat umowa z NC+ i planuję wziąć Cyfrowy Polsat bo wiem, że od nowego sezonu przynajmniej przez 3 lata będą mieli prawa do LM. Interesuje mnie jak wygląda sprawa z La Ligą ? Wiem, że Eleven posiada prawa do La Liga tylko do końca obecnego sezonu, a wiadomo może kiedy będzie informacja odnośnie nowego przetargu na pokazywanie ligi hiszpańskiej ? Żeby się nie okazało w sierpniu, że znowu NC+ wykupi La Ligę po tym jak straciło LM i znowu trzeba będzie kombinować choć mam nadzieję, że Primera Division zostanie w Eleven, które można wykupić w Cyfrowym Polsacie i wtedy wszystko znowu elegancko będzie w jednej telewizji.
0
Racja ! Pamiętam dokładnie, jeszcze żółte koszulki wyjazdowe były, a na bramce w Almerii stał D. Alves ;D
32
"Cześć kochany Asto.
Starałem się dotychczas nie wypowiadać publicznie w takich sytuacjach, szanując pewne więzi. Tym razem zrobię wyjątek od mojej reguły, bo masz młodą żonę i członków rodziny, którzy cierpią, ale szczególnie ze względu na twoją małą dziewczynkę.
Ona zasługuje na to, żeby wiedzieć, że jej ojciec był pod każdym względem doskonałą osobą. Wspaniałą, idealną osobą. Byłeś najlepszym wyrazem w tym przerośniętym świecie, najważniejszymi wartościami dla ciebie były altruizm, elegancja, mądrość i szacunek dla innych. Gratulacje, byłeś jedną z najlepszych postaci w sporcie, którą spotkałem na swojej drodze.
R.I.P.
Twój szalony Gigi"
Wpis Gigiego. Klasa.
2
Kibicuję Legii, ale taki rzut karny to zabijanie sportu...
6
To by była jedna z najładniejszych bramek z rzutu wolnego w historii, szkoda, że nie weszło ;D Tylko Messi może próbować lobować z rzutu wolnego ;D
0
Z du*y strony ;D
10
Ależ Guardiola zjadł tą ligę angielską. Tyle było gadania, że może sobie wygrywać hiszpańską czy niemiecką, ale angielskiej nie da rady bo jest taka trudna ;D
Tak samo tyle gadania, że Barca by nie wygrywała w Premier League tylu meczów co w La Liga czy, że Leo by się nie sprawdził w tej "super mocnej" lidze ;D Ahh uwielbiam jak życie pięknie weryfikuje takie bzdety aczkolwiek tych teorii z Barca i z Leo raczej nigdy nie zweryfikuje i czasem aż mi szkoda, że Leo nie zagra (no nie oszukujmy się szanse na to są znikome totalnie) w Premier League żeby zamknąć mordeczki tym niektórym maniakom angielskiej piłki.
2
Dramat, nie da się wejść na stronę po meczu... Ktoś tez tak ma ? Muli jak notatnik po meczach.
13
Połowa graczy w La Liga na czele z Ramosem i CR oburza się na decyzje sędziego i je słownie podważa podczas meczu, ale o nich cisza, jak Suarez to robi to od razu jest złe i że niby chce wymusić kartkę... Jak piłkarze na całym świecie strzelają gola i uciszają kibiców rywala na ich stadionie to nic się nie dzieje, jak zrobił tak Pique to od razu oburzenie wielkie jak tak można...
Kurde co jest ?! Wszystkim wolno, a graczom Barcy nie ? Naprawdę tu nie chce siać jakiś teorii spiskowych, ale to powoli robi się żenujące i nawet ślepy by to zauważył, że coś jest nie tak.
0
Obym sie mylił ale coś czuje ze Atletico wcisnie na 1-1 okolo 90 minuty z różnego.
4
Ależ mnie irytuje ta biała reklama STS która wyskakuje co jakis czas. Rozumiem, że reklamy muszą byc, ale nie zaslaniajace 1/4 boiska podczas trwania meczu.
4
Czy to podanie, czy nieudany strzał ? Niee to po prostu Andre Gomes. Hahaha komentator wygral :D
50
Wszystkim narzekającym po jakiś remisach czy porażkach Barcy: pomyślcie przez chwilę, że jesteście kibicami Arsenalu i cieszcie się, że jednak nimi nie jesteście ;D
23
"Nie jest jakimś totalnym badziewiem" ? Kolego współczuję w takim razie gustu filmowego, ale masz rację, ten film to nie jest badziewie. Badziewie jest lepsze od tego filmu.
2
Ogólnie taka różnica wieku nie jest duża, ale w przypadku np. kiedy ona ma 20, a on 25, a tak 16 i 21 troszkę inna sytuacja aczkolwiek jeżeli się naprawdę kochają to to nie jest przeszkodą żadną myślę.
36
Nie znasz dnia ani godziny...
Możesz mieć wszystko: pieniądze, wspaniałą rodzinę, możesz robić w życiu to co kochasz, możesz być zdrowy i pełny życia, możesz snuć daleko idące plany na życie, może Ci się wydawać, że świat leży u twych stóp i następnego dnia Cię nie ma bo umierasz na jakąś niewykrytą chorobę lub giniesz tragicznie w jakimś wypadku...
Często dobrzy ludzie na tym świecie odchodzą o wiele za szybko zostawiając bliskich z ogromnym bólem i cierpieniem, a jacyś zwyrodnialcy żyją do późnej starości i gdzie tu sprawiedliwość ?! No nie nam oceniać kto ile ma żyć, ale ciężko to zrozumieć...
Życie jest piękne, ale jego kruchość i bardzo częsta niesprawiedliwość po prostu czasem mnie totalnie przeraża. Trzeba doceniać każdy dzień, każdą godzinę, każdą minutę, każdą radosną chwilę bo nie wiemy ile jeszcze takich chwil nas w życiu spotka.
Nie wiem jakoś mnie przybiła strasznie ta śmierć Astoriego mimo, że go nawet nie znam i musiałem coś z siebie wyrzucić.
1
Skąd to info, że 2 tygodnie temu został tatą ? Wszędzie czytam, że osierocił 2 letnią córeczkę.
0
Ehh takie hity jak Barca - Atletico rozgrywać o 16 to dramat...
0
Myślę że kradziony dowód wystarczy :D
0
Postaw + 2.5, zaufaj mi ;D
0
Początek gali o 03:00, walka około 5:30-6:00.