0

Cieszy i to bardzo ;) Jeszcze klauzula na poziomie ponad 100 mln i wszystko gra ;)

1

Co wyjaśnił ? W finale Superpucharu gra zwycięzca ligi i Copa Del Rey. Według Maria i barcowego jeżeli ligę i Copa Del Rey wygra ta sama drużyna to ta drużyna ma z urzędu dostawać też superpuchar Hiszpanii ? Dla mnie dalej bezsens, dostawać trofeum bez grania meczu.

2

To akurat byłby bezsens kompletny... Ale jeden mecz zamiast dwóch jak najbardziej.

9

Ja nie wiem czemu niektórzy tak się przejmują i płaczą z powodu tego, że prawdopodobnie to Neuer będzie bramkarzem numer 1 reprezentacji Niemiec na MŚ.
Ter Stegen jest w wybitnej formie, rozegrał kapitalny sezon i Neuer po takiej przerwie raczej nie ma szans aby tak szybko wzbić się na poziom golkipera Barcelony, ale ludzie to chyba dobrze co nie ? Lubię Marca i życzę mu jak najlepiej, ale jeszcze bardziej lubię np. Messiego i na pewno to jemu bardziej będę kibicował na Mundialu (już o reprezentacji Polski nie wspominam bo za nich wiadomo, że najbardziej trzymam kciuki) i dla mnie postawienie na Neuera to będzie osłabienie reprezentacji Niemiec i ja jakoś nie mam zamiaru z tego powodu rozpaczać ;)

9

Hahaha z tym milionem to miazga :D

4

Powinien dostać nagrodę za wzorowe zachowanie.

69

Ja to się dziwię tylko, że Ronaldo nie powiedział że od poczatku finału grał z kontuzją.

1

Na czele CR za 2-3 dobre mecze w LM ? :D Błagam...

3

No i w temacie Złotej Piłki nic nie poszło do przodu, że tak powiem. Salah zszedł z kontuzją, Ronaldo nie zagrał (znaczy zagrał, ale tak jakby go na boisku nie było) i dalej mamy wielką niewiadomą jak na razie.
Messi na czele, za nim CR i Salah, tak to widzę teraz. Zadecydują niewątpliwie Mistrzostwa Świata.

0

Podobno sam agent Marco Asensio potwierdził ze Real odrzucił ofertę 150 mln za Hiszpana.

3

O co chodzi ?? Znajomy oglądał cały sezon na NC+ Go i zero problemów.

1

Czyli podsumowując (pomijam Puchar Króla bo jest najmniej istotny):

Cyfrowy Polsat: Liga Mistrzów + Eleven czyli 50% meczów Barcy w sezonie La Liga.

NC+: drugie 50% meczów Barcy w La Liga + Eleven czyli wszystkie mecze Barcy w lidze + Premier League.

No będą dylematy co wybrać na pewno. Sam się w sumie jeszcze waham. Ja kminie żeby wziac CP, a od znajomego pasy na NC+ GO (ktore dziala bodajze na 4 komputerach) i wtedu miałbym niby wszystko.

Teraz najwazniejsze pytanie moim zdaniem brzmi: do kiedy NC+ ma Eleven w swojej ofercie i czy Polsat po przejeciu tejże stacji nie bedzie chciał wycofać Eleven z NC+ bo to szczerze mówiąc byłoby im bardzo na rękę.

0

No tak choć nie jest powiedziane moim zdaniem ze Polsat pozwoli aby dalej Eleven bylo w NC+.

0

No wiadomo ze najlepiej mieć i CP i NC+ ale chyba nie kazdy ma taka możliwość, wybierając CP masz 50% meczów Barcy w La Liga i 100% Ligi Mistrzow a NC+ daje Ci 50% meczów Barcy w La Liga i Premier League oraz Ekstraklape. Ja wole jednak LM :) A z tym szukaniem tez roznie, bo powodzenia w znalezieniu meczow np. 1/8 czy 1/4 w LM jak Barca bedzie grala z jakimis mocnymi druzynami to Internet bedzie pekal w szwach od ludzi szukajacych a cotygodniowych meczow Barcy w La Liga raczej bedzir szukalo mniej osób ;)

0

Ale w CP będzie Liga Mistrzów dodatkowo wiec chyba wielkiego dylematu tutaj nie ma. Ja właśnie nie przedluzam umowy z NC+ bo mi sie konczy za miesiąc i biere Polsat :D

4

Czyli można juz na dobre żegnać sie z NC+. Polsaf będzie miało LM i La Ligę tylko nie wiem po jaką cholerę Eleven podzielilo sie z NC+ tą ligą hiszpańską... Tak to by w Polsacie byla cala La Liga i cała LM i byloby cacy a tak to polowe meczów Barcy w La Liga będę musiał szukać na necie...

5

Zależy czy komediowy czy inny. Komediowy to oczywista sprawa, że Miodowe Lata ;D

10

Kozak stroje według mnie.

4

Nie jest fejkiem. Jemu chodziło ze w reklamach grał i dlatego ma praktykę choć ja uwazam ze więcej nauczył sie z aktorstwa na boisku, a dokladniej między 1 a 16 metrem pod bramką przeciwnika :)

81

Najnowszy wywiad z CR:

- Jakie będzie twoje zycie po futbolu ?
- Mam wiele celów.
- Chcesz być aktorem, ale nie masz takiej szkoły. Uczysz się tego ?
- Nie, ale mam praktykę.


No fakt, praktykę w aktorstwie to ma opanowana do perfekcji trzeba mu to przyznać : D

2

Bardzo, bardzo chcę żeby Leo się powiodło, ale patrząc na skład niestety to nie jest ekipa na Mistrzostwo Świata. Biorąc pod uwagę takie reprezentacje jak Francja, Niemcy, Hiszpania czy Brazylia to Argentyna nie ma czego szukać choć obym się grubo mylił.

0

Bombowo że tak powiem :D

0

Puknij się w czoło.

8

Może nie ostrą amunicją (choć w niektórych przypadkach i taka powinna się pojawić jak inaczej nie da sie zapanować) ale strzelanie z gumowych pocisków powinno byc na porzadku dziennym. I to strzelać bez ostrzezenia w bydło. Nie da sie inaczej nad tym zapanować, a skoro sami się o to proszą to ja nie widzę zadnego problemu ale w naszym państwie niestety to nierealne. Ostatnio slyszalem ze byla gdzies ustawka kiboli, przyjechala Policja ale nie mogli cos sobie poradzić i poszly w ruch gumowe pociski i jeden kibol dostał w szyję i do szpitala trafil w ciezkim stanie i oczywiscie policjant ktory strzelal to mial problemy wyobrazacie to sobie ? :D

1

32 to nie przypadkiem liczba trofeów zdobytych ?

0

Wal śmiało.

0

Barca rządzi tylko w Hiszpanii, a Real w całej Europie tylko nie w Hiszpanii :)

5

Na polubienia trzeba zasłużyć.

0

Wiedziałem ze w końcu Gomes odpali !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?