bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest szansa gdzieś znaleźć statystyki z tego Mundialu Messiego i Ronaldo ? Ale nie gole i asysty, tylko dryblingi, jakieś kluczowe podania, straty, strzały celne/niecelne ?
7
Dokładnie. Można w końcu w spokoju pooglądać bez nerwów ;D
3
Chyba w Tobie nie wzbudzi. Mundial się dopiero zaczyna na poważnie.
8
Messi strzelił 4 gole i swoją grą doprowadził Argentynę do finału MŚ.
Ronaldo strzelił 4 gole i swoją grą doprowadził Portugalię do 1/8.
(nie biorę pod uwagę Euro ani CA tylko same MŚ)
0
Jak Urugwaj nie utrzyma i straci na 2-2 to przegra.
1
W poniedziałek szybciutko lecę do Fortuny i stawiam 100 zł, że Portugalia wygra MŚ, przynajmniej kaskę będę miał na koniec turnieju oprócz wkur**enia.
0
Każdy "faul" na Portugalczykach to rzut wolny...
14
Mam ogromną nadzieję, że Leo nie zrezygnuje z gry w reprezentacji. Za rok Copa America, może tym razem się uda, a przy odrobinie szczęścia myślę, że i w Katarze wystąpi. Może do tego czasu uda się pozbyć syfu z AFA, zatrudnić w końcu normalnego trenera, który postawi przede wszystkim na utalentowaną młodzież, a ta w połączeniu z kilkoma doświadczonymi graczami (jak Leo) będzie w stanie powalczyć z najlepszymi reprezentacjami jak równy z równym bo z obecną kadrą Argentyny niestety nie było to możliwe.
1
https://businessinsider.com.pl/lifestyle/lionel-messi-jak-zyje-najdrozszy-pilkarz-na-swiecie/r0b7l9m
I mniej więcej w połowie pojawia się tekst: "Messi często bywa zestawiany na zasadzie kontrastu ze swoim rywalem, Cristianem Ronaldem, który uwielbia stać w świetle reflektorów".
Cristianem Ronaldem, nie wierzę xD
4
Otamendi... Pięknie dał czas Francji... Dramat..
0
Nie muszę oglądać bo wiem co będzie robił: płakał i machał rękami żebrząc o rzut karny/wolny przy każdej okazji.
0
O czym Ty mówisz ? Jacy piłkarze na papierze ? Od dawna Argentyna nawet na papierze jest cienka, 5 super ofensywnych graczy w składzie i każdy twierdzi, że mają graczy na Mistrzostwo Świata, a chyba zapominamy, że również defensywę trzeba mieć dobrą.
4
Jak dla mnie wygranie Pucharu Świata przez Argentyne grajac z takimi parodystami na boisku to bylby fart 2x wiekszy niz wszystkie szczęśliwe mecze Realu w LM z 3 lat + Mistrzostwo Europy Portugalii. Wyjście z grupy z taką grą to jest osiągnięcie, a jakby doszli do 1/4 to trzeba by było to traktowac w kategorii dużego sukcesu. Smutne, ale prawdziwe.
1
Przecież jak dojdzie do karnych (Messi myślę, że strzeli) to już widzę te "piękne" uderzenia tych pseudo kopaczy z Argentyny... To będzie dopiero dramat :D
6
Nie wiem co za geniusz wymyślił zeby po 2 żółtych kartkach pauzować mecz i nie wiem dlaczego po fazie grupowej te kartki sie nie "skasowały".
1
Oo, bardzooo dobry pomysł ! Mam nadzieję, że użytkownik capoN się zgodzi !
10
Lekka literówka : *komicznie ;D
87
Witam !
Piszę w sprawie zakładu, którego podjąłem się z użytkownikiem "capoN" bodajże w grudniu.
Mianowicie zakładaliśmy się o 50zł, że:
- ja twierdziłem, że Valencia nie zakończy La Liga w TOP3
- capoN twierdził, że Valencia na koniec La Liga będzie w TOP3
Tutaj zdjęcie zawarcia zakładu ;D
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5821723.html
Zakład wygrałem i odezwałem się do kolegi odnośnie mojej wygranej. Chciałbym zaznaczyć, że kolega chciał mi wysłać 50 zł (przelewem, paypal, psc, doładowaniem do telefonu). Nie chcę tych 50zł,po prostu wygrałem zakład, ale wygranej nie chce, aczkolwiek chciałbym zaznaczyć (dlatego piszę ten komentarz), że capoN chciał mi je wysłać stąd ukłon dla niego, za honorowe zachowanie. Nasz zakład uważam za zakończony i wyrównany, że tak powiem.
Pozdrawiam !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
0-0 w tym meczu, pewniak.
15
Mourinho jak zwykle miał rację: awansuje Senegal i Polska.
15
Pomyliło mu się po prostu, z uwagi na wieku można mu wybaczyć. To zdanie powinno brzmieć: "Neymar to świetny piłkarz, ale czasami na boisku po prostu znika na długie momenty. Inaczej niż Coutinho, który cały czas stara się być pod grą".
32
I wygrają i tak dzięki bramce po rykoszecie w 88 minucie ;D
0
Mam już kilka kolego ;D
8
Jezeli Argentyna wygra Mistrzostwa Świata to wytatuuje sobie puchar świata wraz z podpisem "Argentina" i z datą jego wygrania (na nodze lub na plecach). Vamos !
0
Piłkarze Meksyku byli myślami w jaccuzi z.... :D
48
Tym bardziej ze nie ma takiej fazy turnieju.
0
Mezooookracja :D
0
W 2019 Copa America będzie w Brazylii. To jeszcze Messi będzie miał okazję na jakiś sukces z reprezentacją w razie niepowodzenia na obecnym mundialu ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika