0

Wie ktoś gdzie można całą konferencję obejrzeć ?

12

Ja doskonale to wiem i uwierz mi ze moje zycie na pewno na pilce nie polega ale porazka Portugalii zawsze dobra :)

26

Za te niepowodzenia naszych piłkarzy, za tą klęskę Argentyny z Chorwacją, za ten nieszczęsny mecz z Romą i za to że Real po raz kolejny wygrał LM, karmo proszę tylko o jedno, o porażkę Portugalii dzisiaj i jej odpadniecie z mundialu. Czy to tak wiele ?

0

Ja uważam, że dzisiaj zremisujemy, a z Japonią wygramy i wyjdziemy z 4 punktami razem z Senegalem, który dzisiaj wygra z Japonią i w ostatnim meczu zremisuje z Kolumbią ;)

5

Jest, przegonił Ronaldo ! :D

17

I z Islandii.

3



Polecam GORĄCO ;D

5

Dzisiaj ostatni dzień mistrzostw w którym będziemy mogli obejrzeć 3 spotkania :/ Od poniedziałku będą po 4 mecze dziennie, ale po 2 o tej samej godzinie, a później już faza pucharowa i też tylko po 2 mecze dziennie maksymalnie.

0

Jakie 2 punkty ?

0

Mylisz się. W przypadku takiego samego bilansu liczą się bramki strzelone.

14

Czyli wszystko jasne:

Jeżeli Islandia przegra lub zremisuje z Chorwacją to Argentynie każde zwycięstwo z Nigerią daje awans.
Jeżeli Islandia pokona Chorwację to Argentyna musi wygrać 1 golem więcej z Nigerią niż Islandia z Chorwacją (np. 1-0 dla Islandii i 2-0 dla Argentyny daje awans Messiemu i spółce).
Wiadomo, że jeszcze Nigeria ma duże szanse na awans, ale zakładam (może i błędnie), że Argentyna w końcu kogoś pokona na tych mistrzostwach.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Niech w ogóle wygra i będzie super.

0

Ludzie jezeli chcecie awansu Argentyny to jakim cudem chcecie remis w meczu Islandii z Nigeria ? Remis w tym meczu da pewny awans z 1 miejsca Chorwacji i wtedu mogą przegrać spokojnie z Islandia a jak wygra Nigeria dzisiaj to Chorwaci teoretycznie mogą zająć jeszcze 2 miejsce (musieliby przegrać z Islandia 2-0 i Nigeria musiałaby wygrac 2-0 z Argentyna) wiec wtedy na pewno bardziej będą walczyc w ostatnim meczu. Oczywiście to wszystko przy założeniu że Argentyna pokona Nigerie :D

11

Futbol juz nie raz robił sobie z nas jaja. Ale by było jakbu Argentyna wyszla z grupy, a Iran odprawił Portugalię :D

20

Dalej się łudzę, nic nie zmieniły twoje mądrości.

0

10000 razy bardziej wole taki mecz jak dzisiaj gdzie Kostaryka do końca walczy o punkty i do końca nic nie wiadomo niz egzekucje i wygrywanie po 5-0. Jak widać bardzo się różnimy ;)

1

Rozumiem że 5-0 dla Brazyli byłoby o wiele ciekawsze....

12

VAR w La Liga i w Champions League to po prostu obowiązek.

1

Golden line xD

0

Roztopił się ;D

0

Zależy ile wygra Chorwacja z Islandią. 3 bramki traci Argentyna teraz do Islandii. Jak Islandia wygra 1-0 dzisiaj to będa 4 bramki do odrobienia w ostatniej kolejce. Chorwacja musiałaby wygrać 2-0 z Islandią, a Argentyna 2-0 z Nigerią i wtedy przechodzi Argentyna bo ma taki sam bilans i więcej strzelonych.

0

Dokładnie.

1

Dzisiejsza wygrana Islandii praktycznie pogrzebie Argentynę. Jeżeli wygrają powiedzmy najmniej (1 bramką) to różnica bramek między Islandią, a Argentyną będzie wynosiła już 4, a więc w ostatnim meczu Islandia musiałaby przegrać przynajmniej 2-0 z Chorwacją, a Argentyna wygrać przynajmniej 2-0 z Nigerią, także dzisiaj Islandia musi przegrać lub zremisować jeżeli Argentyna naprawdę ma mieć jakieś większe szanse niż tylko matematyczne. Dodatkowo nie jest powiedziane, że Chorwacja nie przegra z Islandią. Chorwaci mają już pewny awans, a przy dzisiejszym remisie lub porażce Islandii będą mieli pewny awans z 1 miejsca także ciężko ;D

0

Najlepiej wygraną Nigerii, ale wtedy i tak Chorwacja musi przynajmniej remis wyciągnąć z Islandią. Krótko mówiąc: nawet jeżeli dzisiaj Islandia przegra to wtedy wygrana z Chorwacją zapewni im awans, a jak wiemy Chorwacja już nic nie musi.

0

Wygra Mistrzostwo Świata ukłonie się przed monitorem, nie wygra to jego bramkami i grą na tych mistrzostwach będzie można podetrzeć sobie pupkę jedynie (jak to było z Leo w 2014) ;)

0

Dlatego napisałem ze znakiem "?" bo rzeczywiście mogłem być lekko stronniczy i chciałem poznać opinię innych tak jak napisałem w nawiasie.

0

Ale gdzie ja napisałem to co mi zarzucasz ? :D

1

Powiem Ci tak. Patrząc na papier, ja uważam, że to Portugalia ma lepszy skład. Może nie mają takich znanych piłkarzy jak Aguero, Mascherano czy Di Maria, ale mają również solidnych grajków i przede wszystkim grają jak drużyna, a nie jak zlepek przypadkowych piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?