18

Messi poprowadził Argentynę do finału Mistrzostw Świata i do dwóch finałów Copa America !!! Wszystkie pechowo (bo inaczej nie da się tego nazwać) przegrał.

Ronaldo poprowadził?? (tutaj moim zdaniem kompletnie nie można powiedzieć, że poprowadził Portugalię bo grał po prostu bardzo przeciętnie, chyba, że macie inne zdanie ?) Portugalię do finału Mistrzostw Europy i szczęśliwie wygrał choć w finale nawet można powiedzieć nie zagrał (zszedł z kontuzją).

W obecnych Mistrzostwach Świata CR strzelił 4 bramki, które jak na razie nie dają nawet pewnego wyjścia z grupy, a stawia się go przed Leo w reprezentacji ? :D Dla mnie komedia ;D

4

Jeszcze jedno chciałem dorzucić:

Na poprzednich mistrzostwach Messi zdobył 4 bramki i poprowadził Argentynę do wielkiego finału gdzie przegrali z Niemcami. Jego grę i zdobyte bramki można było po finale włożyć do śmietnika bo nie wygrali pucharu.

Niech Ronaldo najpierw poprowadzi Portugalię do finału i niech go wygra, wtedy będziemy się podniecać jego świetnym występem bo w przeciwnym razie ta jego gra i bramki również będą kompletnie bezużyteczne. Wiem, że to brzmi dziwnie, że 4 bramki na Mundialu czy więcej mogą być bezużyteczne, ale w przypadku tych wielkich piłkarzy niestety najbardziej liczy się końcowy triumf.

17

https://www.facebook.com/TrollFootball/videos/917239111812788/UzpfSTEwMDAwMTQyNzk5NDk3NzoxOTc1ODI0MjE5MTQxODI1/

Wyciekło nagranie z szatni Argentyny po meczu. W roli głównej Messi i Caballero xD

1

Ktoś noze ostrzyl na Caballero :D Haha dobrze ze piłem i współczuję tym co ogladaja to na trzezwo :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Co to się tak tłucze ? :D

10

Z Islandią Wam nie pasowało, że wszystko przez Leo grane, teraz Wam nie pasuje, że Leo nie jest pod grą...
Ludzie to nie jest Fifa...Leo nie rozegra sam do siebie, nie wypuści sam siebie na pozycję i jeszcze strzeli bramkę...Czasami mam wrażenie, że 3/4 osób tutaj nie ma zielonego pojęcia o grze w piłkę...
Z Islandią każda akcja szła przez Leo i jak było widać to nie przynosiło praktycznie żadnego rezultatu i dzisiejszy mecz jest lepszy pod tym względem. Argentyna gra jak drużyna (a przynajmniej się stara), a Messi szuka miejsca, odciąga uwagę rywala i czeka na ten jeden moment, na posłanie genialnego podania lub wyjście na pozycję i zakończenie akcji samemu, a z Islandią takie coś było raczej niemożliwe bo dostawał piłkę praktycznie na środku boiska i musiał rozegrać i liczyć, że reszta coś dalej zmajstruje. Wiem, że wygląda to tak jakby nie grał w tym meczu, ale moim zdaniem jest o wiele lepiej niż z Islandią i Leo pojawi się w odpowiednim momencie, a przynajmniej głęboko w to wierzę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak widzę co się dzieje w obronie Argentyny to stwierdzam ze dla nich sukcesem bylo w ogóle dostanie sie na te MŚ z takiej grupy jaką mieli.

0

Panowie to jest jakiś cyrk ta Argentyna w obronie... Arabia Saudyjska lepiej bronila.

2

Hehe :D Ja jednak postawię na Ballantines'a z colą ;D

13

Chyba, że padnie remis i wtedy pozostanie jedynie smutek ;D

24

Robię drinka bo na trzeźwo nie dam rady chyba obejrzeć tej męczarni Argentyny ;D Vamos Leo !

0

Ja właśnie okolice Lublina ;D

18

Higuain podobno nie trafił na miejsce spotkania ;D

2

Ładne burze po Polsce grasują. Ciekawe czy uda się obejrzeć Argentynę czy sygnał zaniknie akurat na mecz ;D

0

Komentarz jest opóźniony czy komentator z takim zapłonem reaguje ? Bo od poczatku meczu wydaję mi się ze coś jest nie tak.

0

Taaa... Ma 18, ale minus 2.

0

CR wykręci dobry wynik coś czuję.

6

Joint się pali, zaciągaj się !

1

"Pjęli" serio.... ?

9

Jeszcze Goal, Own Goal.

0

Bramki, ale to nieistotne bo mają 0 pkt, nie mają szans na awans żadnych.

1

Co z tego, Legia ma Kucharczyka, a on jest tylko jeden :D

0

Będzie to najbardziej sprawiedliwy mundial dzięki VAR'owi i tak powinno być już zawsze !

0

Jednak Jesus wraca do malowania ulicy :D

0

Dokładnie.

0

Heheh Ci dalej swoje z tym Messim :D Jak Messi strzeli gola w finale MŚ to puchar zgarnie sam Leo, a nie cała Argentyna ? Taka łamigłówka dla Ciebie na dzisiaj. Zgadzam się, kończymy dyskusję.

0

Boże ludzie czytajcie najpierw zanim napiszecie coś...Ręce opadają... Gdzie ja napisałem, że Messi miał pecha ? No pokaż mi gdzie ? Napisałem, że Argentyna nie miała szczęścia, a nie Leo. Argentyna nie miała szczęścia, że Leo spartaczył, że Leo to strzelał, a nie Leo nie miał szczęścia... Widzisz różnicę czy za trudne ?

0

Ale o co chodzi ? Gdzie ja napisałem, że Messi nie miał piłki meczowej i jej nie "zepsuł" ? Przecież każdy widział, że ją miał i że spartaczył, ale moja wypowiedź całkiem czego innego się tyczy kolego...Coś chyba Ci się pomyliło lub chciałeś po prostu błysnąć na forum ;) Polecam czytać następnym razem ze zrozumieniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?