bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
https://yt3.ggpht.com/a-/ACSszfHnCAPuBKrIiEXM9ZN-i5gvh45kTZnIMXTXGw=s900-mo-c-c0xffffffff-rj-k-no
Cesar potrzebny na La Ramblę !
4
Taka praca ;D
7
Rashforda stawiać ponad Dembele to naprawdę trzeba mieć nieźle namieszane pod kopułą i nie mówię tego dlatego, że Ousmane gra u nas.
0
Dokupujesz Eleveny za 15 (lub za 10 jak w moim przypadku przy przedłużeniu) i masz całą hiszpańską w NC+.
0
90 zł, mam C+ i Eleven.
0
Przepraszam ze ja znowu o tym ale na dniach rozwiązuje lub przedłużam umowę z NC+ i byłem zdecydowany wziąć ten Polsat ale teraz juz sam nie wiem. Podsumowując:
NC+: polowa spotkań La Liga, Premier League
Polsat: druga połowa La Liga, Liga Mistrzów
Serie A też w Eleven ? Skoro tak to będą one w NC + jeżeli będę miał Eleven wykupione czy jak to będzie, ktoś orientuje ? W ogóle jak ma byc z tą połowa meczów La Liga ? Np. Mecz Barcy w tym tyg na kanalach NC+ np. C + Sport a za tydzień na Eleven. Czyli jak mam eleven w NC+ to jest szansa ze obejrzę caly sezon na jednej telewizji ? :D Nie no wiem że raczej nie, ale nie wiem jak oni chcą to zrobić, nic już nie wiem...
7
Co w tym złego, że koszulka Messiego jest w kadrze z Ronaldo ? :)
1
Czyli podsumowując dotychczasowe informacje ma to wyglądać tak:
NC+ = połowa meczów La Liga, Premier League, Ekstraklasa.
Polsat = druga połowa spotkań La Liga, Liga Mistrzów, Serie A, Ligue 1.
Jak dla mnie nie ma najmniejszego dylematu i oczywiście biorę Polsat, choć pewnie są i tacy którzy wolą Premier League co tydzień na telewizorku a szukanie streamow na Champions League.
2
Ja również nie.
1
Adieu.
7
Ostatnia pozycja cieszy jak nie wiem co ;)
2
Na niskim poziomie dla siebie grali ? xD To jaki powinni prezentować poziom skoro w 2014 grali na niskim ? :D Oglądałeś w ogóle grę Argentyny w ostatnich 10 latach ? W 2014 zagrali jeden z lepszych turniejów w ostatnich kilku latach, ale widzę trafiłem na kogoś kto nie ma zielonego pojęcia o czym mówi. Pozdrawiam i kończę ;)
4
Oglądałem każdy mecz Argentyny od 1 do 90 min (lub dłużej) i moim zdaniem właśnie płacze ludzi którzy nie zgadzają się z nagrodą MVP dla Leo bo nie wygrał pucharu zasłaniają niektórym grę Leo. Według mnie nie można chcieć więcej od lidera i kapitana drużyny. Strzelał, podawał, rozgrywał, a że koledzy partaczyli to już nie jego wina.
3
To jakby strzelił z Tunezją i z Panamą 10 goli łączeni, a ktoś by strzelil 5 i wszystkie w fazie pucharowej to też byś płakał, że czemu ten z 5 bramkami nie zdobył nagrody dla najlepszego strzelca ? :D
7
Powiedz, że żartujesz :D Nawet nie chce mi się tłumaczyć dalej ;D
15
Hazard niczym Messi 4 lata temu na Mistrzostwach Świata.
Pucharu nie zdobędzie, króla strzelców nie zgarnie, ale do jego poziomu gry nikt z pozostałych uczestników Mistrzostw nawet się nie zbliży.
0
Hahah fakt ;D
0
Wrangler, Lee, czasem Reserved.
23
Griezmann może jutro zaliczyć niezły tryplet:
2015/2016 - przegrany finał Ligi Mistrzów.
2016 - przegrany finał Mistrzostw Europy.
2018 - przegrany finał Mistrzostw Świata ?
Choć Messi też bardzo przykre 3 finały (MŚ, CA, CA).
0
Gdzie napisałem, że za turniej powinien dostać ? No pokaż mi gdzie... Napisałem, że ten turniej powinien się najbardziej liczyć i chyba tak jest od zawsze.
1
Ale MŚ ma genialne, a to ten turniej raczej najbardziej powinien się liczyć ;)
10
Powiem Wam, że jeżeli Chorwacja wygra Mistrzostwo Świata to Złota Piłka dla Modricia byłaby po prostu pięknym zwieńczeniem jego genialnego sezonu. Tak wiem, że jest za mało medialny itp. ale to będzie wręcz idealny moment na przerwanie hegemonii CR i Messiego w kwestii ZP.
Ronaldo miał średni sezon według mnie (a pierwsza jego połowa to po prostu dramat w wykonaniu tego gracza), w lidze bardzo zawiódł z resztą jak niemal każdy z liderów drużyny z Madrytu, ale trzeba brać pod uwagę, że nastrzelał dużo bramek w LM i bardzo pomógł Realowi zgarnąć to ważne trofeum, lecz MŚ mimo 4 jego goli dały zaledwie 1/8 Portugalii więc nie można występu na tym Mundialu traktować inaczej niż jako po prostu wielkie rozczarowanie.
Messi w lidze i pucharze nie zawiódł, ale zawiódł w Champions League w najważniejszym momencie, no i MŚ również nieudane ze względu na klęskę w 1/8.
Modrić jeżeli do Ligi Mistrzów dołoży Mistrzostwo Świata z Chorwacją (gdzie jest jednym z najważniejszych jak nie najważniejszym piłkarzem tej reprezentacji) to właśnie będzie/powinien być ten moment według mnie gdzie w końcu Złotą Piłkę wygra ktoś spoza dwójki CR-Messi i szczerze mówiąc bardzo mu kibicuje.
1
Kane'owi pilki bez faulu nie mogą zabrać, a wyzywany od drewna ;D Ludzie jednak czasem są naprawdę zabawni ;)
0
Kolumbijczycy chyba przed meczem za dużo swojej narodowej potrawy się nawciąg..najedli i dlatego tacy pobudzeni :D
25
Zauważyliście co robił jeden z Kolumbijczykow ? Spierali się z sędzią dokladnie na 11 metrze, a jeden z nich zaczął korkami ryć w miejscu z którego uderza się rzut karny :D Nic nie pomogło ale chyba miał na celu aby piłka nie stała równo i zeby Kane posłał ją obok bramki :D Pierwszy raz widzialem takie zagranie :D
1
Skoro jest tak debilny system, że po 3 meczach grupowych i po meczu 1/8 za dwie żółte kartki pauzuje się w 1/4 to może i jest tak, że jak wyłapiesz kartkę w 1/4 i w 1/2 to nie zagrasz w finale ? :D
9
Argentyna z 10x gorszą kadrą niż Hiszpania wychodzi z trudniejszej grupy (tak uważam, że grupa Argentyny była trudniejsza niż Hiszpanii) i gra z Francją w 1/8 no powiedzmy, że jak równy z równym, a Hiszpania jedzie do domu po meczu 1/8 z Rosją, ale i tak hejtowana będzie bardziej oczywiście Argentyna bo jak można nie wygrywać tytułów mając Messiego, Higuaina, Aguero, Dybalę i Di Marię ;D
0
Oby sprawa awansu do 1/4 w tym meczu rozstrzygnęła sie rzutami karnymi, najlepsze zakończenia meczów w których nie kibicujesz mocno żadnej z drużyn ;D
5
Jak można byc za Rosją w takim meczu ? :D Jak w ogole mozna byc za Rosja ? :D
0
Ja pytałem o statystyki, a nie który był lepszy.