24

No tak, bo Francja gra piękną piłkę ;D

0

No strasznie ;D Bo robię takie zestawienie Messi vs CR, takie ogólnie reprezentacja, klub, repra+klub itd i potrzebuję rzetelnej informacji na ten temat ;D

0

Tutaj to zdjęcie ze statami:

https://pbs.twimg.com/media/DgkFt5pV4AAZ5Oi.jpg

A tutaj staty z messivsronaldo.net:

Ronaldo: 14 karnych, 6 nietrafionych
Messi: 16 karnych, 3 nietrafione

Może mi ktoś powiedzieć skąd ta dysproporcja ? I przede wszystkim, które staty są prawdą ?

3

Finał, bo tak.

3

Dzisiaj Brazylia remisuje z Serbią, a Szwajcaria wygrywa swój mecz i zajmuje 1 miejsce. Następnie Meksyk przegrywa ze Szwecją, Niemcy rozprawiają się spokojnie z Koreą i Meksyk zajmuje 2 miejsce za Niemcami i mamy w 1/8 Szwajcaria vs Meksyk gdzie wygrany z tej pary zagra w 1/4 z wygranym z meczu Belga/Anglia vs Kolumbia/Senegal/Japonia. W ten oto sposób Belgowie meldują się w 1/2 gdzie czeka na nich Argentyna która sensacyjnie pokonała Francję, a później rozprawiła się z Urugwajem, który nie dał szans Portugalii. Tak oto Argentyna jest znowu w finale MŚ.

Tak wiem trochę się rozmarzyłem ;D

0

To nie wiem, na transfermarkt i na messivsronaldo jeszcze inne liczby... Roznia się 2 czy 3 ale jednak i to irytuje, bo niby czemu sa inne ? :D

1

BarcaInfo lub jakaś inna dobra duszyczka:

Mógłby ktoś mi podać statystykę rzutów karnych w reprezentacji i w klubie Messiego i Ronaldo ? Ile strzelili ile zmarnowali bo na transfermart i na stronie messivsronaldo te dane się różnią, nie wiem dlaczego, a potrzebuję rzetelnych informacji.

0

Mam pytanko:

Na transfermarkt i na stronie messivsronaldo.net różnią się nieco statystyki dotyczące wszystkich bramek w lidze i dotyczące asyst. Które źródło jest dobre ? Skąd może być ta rozbieżność ?

24

Ronaldo:

MŚ 2006 - półfinał (1 gol)
MŚ 2010 - 1/8 (1 gol)
MŚ 2014 - faza grupowa (1 gol)
MŚ 2018 - ................ (4 gole)
Euro 2004 - FINAŁ (2 gole)
Euro 2008 - ćwierćfinał (1 gol)
Euro 2012 - półfinał (3 gole)
Euro 2016 - ZWYCIĘZCA (3 gole)

Razem: 16 goli, 10 asyst.

Messi:

MŚ 2006 - ćwierćfinał (1 gol)
MŚ 2010 - ćwierćfinał (0 goli)
MŚ 2014 - FINAŁ (4 gole)
MŚ 2018 - .......... (1 gol)
Copa America 2007 - FINAŁ (2 gole)
Copa America 2011 - ćwierćfinał (0 goli)
Copa America 2015 - FINAŁ (1 gol)
Copa America 2016 - FINAŁ (5 goli)

Razem: 14 goli, 18 asyst.

Całkowite statystyki w reprezentacji:

Ronaldo: 85 goli (0,56 gola na mecz), 28 asyst.
Messi: 65 goli (0,51 gola na mecz), 38 asyst.

Ronaldo dwa finały z czego jeden wygrany, Messi cztery finały i wszystkie przegrane, statystyki bardzo zbliżone, ciekawe co jeszcze dołożą do swoich dorobków podczas obecnych MŚ.

Podsumowując: może nie znam się na piłce nożnej, ale mówić, że Messi nie istnieje w reprezentacji to jest po prostu grzech, a jeszcze mówić, że Ronaldo ciągnie Portugalię, a Messi Argentyny nie, to po prostu jest brak jakiegokolwiek wyobrażenia o rzeczywistym stanie rzeczy aczkolwiek nie wymagam takiego wyobrażenia od wszystkich szczególnie od tzw. Januszów oglądających mecze na FlashScore. Pozdrawiam ;)

0

Hahahaha teraz bedzie VAR hahha nie mogę uwierzyć a tą ściemę

1

Chciałbym zobaczyć taki rzut karny odgwizdany przeciwko Portugalii... Nie no nie mogę się pogodzić z takim czymś...

45

Jak ? Jak można odgwizdać takie coś ? Boże przecież to jest wałek w biały dzień, no nie wierzę jak można na mundialu odgwizdać taki rzut karny...

1

To jakiś żart ten rzut karny ?

1

Niech Chorwacja nie da du*y aby i wyjdzie Argentyna.

2

Jezu w Maradonę wstąpił demon ;D

2

Niestety moim drodzy, nic z tego nie będzie. Oni nie potrafią prosto piłki podać na 10m, nie ma o czym rozmawiać nawet.

2

Kultury trochę młodzieńcze.

0

Haha :D

1

Znowu piję drinka przed meczem Argentyny, tak będzie łatwiej w razie czego ;D

4

Chorwacja widzę olała mecz z Islandią :/

0

Dokładnie.

7

Ja wiem, że niektórzy chcieliby aby na mundialu każdy mecz kończył się wynikiem 3-2, 3-3 po otwartej grze obu drużyn i po wspaniałych bramkach, ja też bym chciał to jasne, ale zejdźmy trochę na ziemię...

Wielkie oburzenie bo drużyny grają "autobusami". A jak mają grać ? Otwarty futbol i dostawać po 4 bramki czy bronić się i starać uzyskać korzystny rezultat ? Trzeba też próbować chociaż dostrzegać piękno walki tych piłkarzy, poświęcenia, że mimo tego iż są dużo słabsi od rywala to swoją postawą i zaangażowaniem sprawiają, że chociaż na te 60 czy 90 min (zależy kiedy stracą gola) stają się równi takim potęgom piłkarskim jak Brazylia czy Hiszpania, a czasem wyprowadzają zabójczy atak i nawet potrafią takie mecze wygrać i to dla mnie też jest w jakimś sensie kwintesencja futbolu.

Poza tym myślicie, że dopiero na tym mundialu drużyny opatentowały system gry autobusem, a na innych mundialach czy większych imprezach tzw. "kopciuszki" grały otwarty futbol z gigantami ? Nie. Po prostu teraz drużyny, które grają defensywnie są bardzo dobrze przygotowane do takiej gry, grają solidnie i z pełnym zaangażowaniem, a dodatkowo ich poziom gry wcale nie jest taki niski i to sprawia, że mamy masę wyrównanych meczów tak jak na Mistrzostwa przystało moim zdaniem. Dodatkowo trzeba pamiętać, że Mundial dopiero wchodzi w najlepszą fazę (pucharową) i podejrzewam, że czeka nas jest bardzo dużo piłkarskich emocji.

Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych mundiali i zamierzam obejrzeć wszystkie mecze do końca bez wyjątku, ale to tylko moje zdanie, pozdrawiam ! ;)

0

Bardzo dobry mundial.

8

Ronaldo nie trafił 6 z 14 karnych strzelanych w reprezentacji Portugalii.

0

Co Ty Mauro :D Argentyna i Leo się odrodzą na tym mundialu :D

8

Powiem Wam, że jeszcze może się wiele wydarzyć w tych ostatnich kolejkach, a to ustawia mundial na dalsze fazy. Jeszcze może się okazać, że Argentyna jednak awansuje, Dania pokona Francję i zagra z Argentyną w 1/8, a w 1/4 może dojść do pojedynku Messi vs CR o ile Portugalia pokona Urugwaj :D Futbol nie takie scenariusze pisał, turniej wchodzi w piękną fazę ;D

8

Fakt Iran mógł wyrzucic Portugalie z MŚ, ale cieszmy sie i tak ze CR i spółka graja z Urugwajem i sa po tej trudniejszej stronie drabinki.

3

Bardzo prawdopodobne, że:

Jedna strona drabinki: Rosja, Chorwacja, Dania, Meksyk, Szwajcaria, Senegal/Kolumbia/Japonia, Anglia/Belgia + Portugalia lub Hiszpania

Druga strona: Urugwaj, Francja, Argentyna/Nigeria, Brazylia, Niemcy, Belgia/Anglia, Senegal/Kolumbia/Japonia + Portugalia lub Hiszpania.

1 miejsce w grupie Hiszpanii i Portugalii leci w stronę Rosji, drugie w stronę Urugwaju, a jest duża dysproporcja między obiema stronami drabinki, więc oby Hiszpania zaczęła strzelać bo strona z Rosją o wiele łatwiejsza i to nie tylko teoretycznie nie ma co się oszukiwać.

1

Podobno (nie umiem ocenić z uwagi na płeć) super przystojny aktor, a taką średniawkę wybrał... Ehh może po prostu się bardzo zakochał ;D

0

Co to za bzdurne pytanie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?