bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Kolego KamQix !!!!!!!!!!!!!!!!!
Myślę, że ja jak i większość bardzo chciałaby kalendarz na czerwiec z uwzględnieniem wszystkich meczów grupowych Mistrzostw Świata. Myślisz, że chciałoby Ci się i dałbyś radę takie coś przygotować ? :) Byłoby naprawdę super ! ;)
2
Jak zamachowcy nie pilotowali ? To kto wleciał w te wieże ? Piloci ?! No proszę Cię... Zamachowcy przejęli kontrolę nad samolotem i sami go pilotowali. No jak mógł pilot wlecieć w wieże ? Straszyli go śmiercią, choć uderzenie w wieże i tak równa się śmierć ? Bardzo prawdopodobne, że piloci zostali zabici już podczas przejmowania samolotu.
0
A gdzie ja napisałem ze będą LECIEĆ po 2 na raz ? Będą w tych samych godzinach po 2 na raz, ale nix nie pisalem o transmisji aczkolwiek TVP SPORT i TVP1 lub TVP2 i problem rozwiazany.
19
16.06.2018 (sobota):
Jedyny dzień Mistrzostw Świata w Rosji w którym odbędą się aż 4 spotkania i wszystkie o różnych godzinach (pod koniec fazy grupowej też będą po 4 mecze dziennie, ale po 2 o tej samej porze) więc:
12:00 Francja - Australia
15:00 Argentyna - Islandia
18:00 Peru - Dania
21:00 Chorwacja - Nigeria
Wszystkie mecze warte obejrzenia według mnie. To będzie dobry dzień ;)
0
Kobity jak kobity, ale żeby chłop nie wiedział z ilu metrów jest rzut karny czy nie rozpoznał Beckhama na zdjęciu to po prostu umysłowe kalectwo :p
10
i Błaszczykowskim, nie zapominaj ! ;D
13
Ej Jarek ;D
1
Taki mam mniej więcej plan + oczywiście do tego mecze :D
20
Urlop od 15 czerwca do 1 lipca, cała faza grupowa MŚ, kazdy mecz dostepny w telewizji bez zadnego pay per view - czy może byc lepiej ? :D
1
Bo zapomniał...
4
Iniesta nie wygrał żadnej Złotej Piłki, ani żadnego Złotego Buta, ale jestem pewny, że Messi oddałby te wszystkie nagrody za jedną bramkę taką jak Andres, w finale MŚ dającą swojej reprezentacji Puchar Świata.
3
Ale na jakie pytanie chcesz tych odpowiedzi ?
4
Serio pytam ;D
0
Ronaldo jeszcze bym prosił jak gdzieś byś znalazł ;)
16
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32472107_2093213534234064_9014573052163260416_n.png?_nc_cat=0&oh=436c760b89e9e63675341b3ec90e00b3&oe=5B9C3C90
Choć na razie fotomontaż, to niebawem będzie Leo mógł zrobić sobie takie zdjęcie ;)
Pierwszy piłkarz w historii, który zdobył 5x Złotego Buta !
0
Myślałem ze Darrent Bent, pamiętam takiego grajka ;D
0
Skąd to Sociedad wam się bierze ? Real i Bilbao.
1
Stronka widzę "ładnie" śmiga...
8
Ważne że Messi odpocznie przed mega ważnym spotkaniem z Sociedad.
4
Co to za debilne teksty typu "olali ten mecz", "zleckewazyli przeciwnika" ? Nikt nikogo nie olał ani nie zlekcewazyl, po prostu tak gra Barca na wyjazdach i to jeszcze bez Leo. Ja przed spotkaniem juz bylem pewny ze to bedzie mega trudny mecz i jak widać sie nie mylilem. Powtórzę jeszcze raz ze samobójstwem było nie zabranie Messiego na takie spotkanie. Dobra juz nie ciagne tematu braku Leo :D
1
Wiedziałem ze to będzie ciężki mecz dlatego tym bardziej nie rozumiem braku Leo. Jak widać chyba trenerowi nie zależy tak bardzo na wygraniu ligi bez porazki.
0
Kto został królem strzelców Copa Del Rey i z jaka ilością bramek ? Edit: juz znalazlem.
0
Skandal !
0
Gol Wisła ;d
0
Aa tam, Szeregowiec Ryan na TVN 7 też się zaczyna ;D
0
Zależy jaka liga krajowa. Nie ma co porównywać włoskiej i hiszpańskiej bo różnica ogromna według mnie.
12
Myślę można już to powiedzieć, że Leo Messi został zdobywcą piątego Złotego Buta w karierze (rekord).
Jako pierwszy piłkarz w historii wygrał 5x Złotą Piłkę, oraz 5x Złotego Buta.
0
Dziwne dla mnie strasznie, że Leo nie pojechał do Walencji dzisiaj. Pal sześć tego Złotego Buta choć i tak 3 gole przewagi nad Salahem i 1 mecz do rozegrania więcej to super zaliczka, ale wygranie tej ligi bez porażki wydaje się naprawdę fajnym osiągnięciem i myślę, że cała Barcelona na to liczy, a brak Leo w wyjazdowym spotkaniu to zawsze ryzyko jakiejś poważniejszej wpadki. Rozumiem gdyby nie zagrał w meczu na Camp Nou, wiadomo granie na swoim stadionie to duży komfort i tam ciężko pokonać Barcę nawet bez Leo, ale wyjazdy czasem są po prostu tragiczne w wykonaniu drużyny Valverde i dziwię się naprawdę, że nawet na ławce nie będzie dzisiaj Messiego. Szkoda byłoby w przedostatnim meczu sezonu zepsuć tak piękną passę, no ale mam nadzieję, że z moich obaw będzie się można śmiać po dzisiejszym spotkaniu.
60
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-5821723.html#comment-5821828
Kolego capoN mam nadzieję że pamiętasz bo ja tak :D
Jeszcze 2 kolejki do końca, ale jestem blizej wygrania zakladu. Licze na honorowe zachowanie ;D
8
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32169314_891874004349299_4569318575529000960_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5576a39bd0688db8949c8c473abbe4b4&oe=5B57A554
Brawo Sir Alex Ferguson !