bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To ma być komplement ? Bo jeżeli tak to strasznie słaby ;D
0
Nie strasz ludzi bo aż od razu smutny się zrobiłem choć wiadomo, że nie wierzyłem w to, ale przez myśl mi przeszło ;D
0
To było dodane 1 kwietnia człowieku w Prima Aprilis....
7
Ban powinien lecieć za takie bzdurne info bez podania jakiegokolwiek źródła.
0
Dokładnie wszystko się zgadza tylko urlopu u mnie brak ;D
2
Gimby nie znajo :D
1
Kto to ? Mezo, Pan Duże Pe ! ;D
5
"Propsie" jak juz :D
11
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29512827_10160287366710644_2119723544178492328_n.png?_nc_cat=0&oh=b615d9a67630fc142741639f609b2a82&oe=5B6F0143
Cristiano podpowiada co dzisiaj najlepiej zjeść.
1
Haha :D Dokładnie :D
0
Aaaa to rozumiem :D Miłego :D
31
Zabrzmiało jakby żona tylko od święta uprawiała z Tobą miłość, mam nadzieję, że tak nie jest ;D
35
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSwyIx-7otNBhI2snQte9DEcT8I0-lnV1L-VOWyFJrgTfGBCawt
31
Komentarz usunięty
4
Dzień po dniu. Wciąż sie dzieje życia cud.
1
Mimo, że jak gra Leo to 10x bardziej chce się oglądać mecz to uważam, że to będzie najlepsze rozwiązanie. Spotkanie z Romą to absolutny priorytet, a przewaga punktowa jest właśnie po to żeby w takich chwilach można było sobie pozwolić na roszady w składzie aczkolwiek nikt nie powiedział, że bez Leo nie wygramy z Sevillą ;)
15
Obraża kibiców za każdym razem kiedy mówi, że jest najlepszy, czyli dosyć często.
0
Będzie gdzieś transmisja meczu Hiszpania - Argentyna ? Jakiś Polsat Sport czy coś ? Z góry dzięki za odpowiedź.
1
Hahahah wygrałeś ;D
0
Łyżka musztardy, podobno mega pomaga, spróbuj ;)
6
https://westend-tattoo.hu/img/tattoo/category/cimer-zaszlo.jpg.pagespeed.ce.bVeO7kwIiL.jpg
Ja taki robię na łydce za niecały miesiąc ;)
3
Nie mam zamiaru podejmować się jakiegoś typowania, który z nich jest/był lepszy, ale zestawie największe sukcesy Stocha i Małysza.
Kamil Stoch = 287 występów w konkursach Pucharu Świata:
31 wygranych, 57 razy stawał na podium oraz:
3x Złoto Olimpijskie
1x Brąz Olimpijski w drużynie
1x Mistrz Świata
1x Mistrz Świata w drużynie
2x Kryształowa Kula (1x 2 miejsce, 1x 3 miejsce)
2x Turniej Czterech Skoczni (przy tym wygrał wszystkie 4 konkursy w jednej edycji)
+ Raw Air, Planica 7 oraz Willingen Five, ale za czasów Adama nie było tego.
Adam Małysz = 349 występów w konkursach Pucharu Świata:
39 wygranych, 92 razy stawał na podium oraz:
3x Srebro Olimpijskie
1x Brąz Olimpijski
4x Mistrz Świata
4x Kryształowa Kula w tym 3x pod rząd czego nie dokonał nikt inny (1x 3 miejsce)
1x Turniej Czterech Skoczni
Ogólnie rzeczy biorąc Adamowi zawsze będzie brakowało tego Złota Olimpijskiego aby mówić, że zdobył wszystko. Kamil wygra jeszcze z raz kryształową kulę i dołoży kilkanaście?? konkursów wygranych w Pucharze Świata i będzie miał naprawdę niewiarygodne osiągnięcia.
86
Tam by się nie sprawdził bo w skokach upadek szkodzi, a nie pomaga.
22
Czyli co, Złoto Olimpijskie, Kryształowa Kula, Turniej Czterech Szkoczni, Raw Air, Willingen Five, Planica 7 i Mała Kryształowa Kula ? :D Miazga totalna
0
Aaa, oki dzięki ;D
1
Co daje opcja "obserwuj użytkownika" ? :D Bo nigdy tego nie używałem i się zastanawiam ;D Myślałem, że będą wyskakiwać mi powiadomienia o każdym komentarzu użytkownika którego obserwuję, ale to chyba tak nie działa bo tak się nie dzieje ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ze 2-3 razy się ogolę jedną ;D
1
https://mamotoja.pl/bangla/media/cache/450x450/media/product/201209/145_01_1440.jpg
Nie ma lepszej maszynki moim zdaniem ;D Miałem wiele elektrycznych, próbowałem wielu jednorazówek i żadna nie równa się z tą według mnie ;D
4
Nie rozumiem jak Icardi i Dybala mogą nie być powoływani do kadry...Prawdopodobnie ostatnie MŚ Messiego, a na pewno ostatnie w tak optymalnej formie, zamiast rzucić wszystkie siły na Mundial i zjednoczyć się w imię wyższego dobra zostawiając jakieś stare konflikty za sobą to wolą stosować jakieś półśrodki mając tak genialnych zawodników. Icardi to mega talent, do tego mlody, nieobliczalny, głodny sukcesów, no po prostu idealny typ gracza żeby zaistniec na tak wielkim turnieju, a przecież są w odwodzie doswiadczeni Aguero i Higuain w razie czego. W to że Dybala nie moze grac z Leo na boisku nie uwierzę. Dwóch tak znakomitych pilkarzy, tak wszechstronny Leo i trener nie moze ich obu zestawić ze sobą w skladzie... Poza tym dobra, nie radzi sobie z wystawieniem ich obu na raz to niech chociaż wezmie Paulo na ławkę. Moze Leo dostanie jakiegoś urazu podczas turnieju, może będzie taka sytuacja ze trzeba będzie rzucic doslownie wszystkie siły ofensywne do boju stawiając wszystko na jedną kartę to wtedy przeciez taki Dybala na ławce to istny skarb. Paulo na rezerwie da więcej niz 3-4 jakiś drewiaków no-nameów wybranych chyba tylko po to zeby zapełnić kadrę. Nie wiem jak to Sampaoli wymyśli ale moim zdaniem tych dwóch pilkarzy (Icard i Dybala) muszą pojechać na MŚ i nie widzę innej opcji jezeli Argentyna na poważnie mysli o wygraniu pucharu.