bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"z stosunkowo" - wypowiedz to sobie na głos/w głowie i pomysl czy to w ogole ma sens, czy to w ogole brzmi normalnie ? Przecież to aż szczypie w oczy. "ZE stosunkowo"
1
Ktoś kto mówi ze Kane jest drewnem chyba rzadko oglada mecze Tottenhamu.
1
Piękny avatar ;D
9
Ja jestem za Tottenhamem. Nie lubię drużyn które bardzo czesto wolą stawiać na defensywę niz na atak i uważam ze takie kluby sa największym zagrożeniem dla Barcy, a taką druzyna niewatpliwie jest Chelsea, Atletico i Juve. ATM juz nie gra w LM, jak uda sie wyrzucić Chelsea, a Tottenham odprawi graczy Allegriego to by było dla nas świetnie.
4
Ależ mecz w Turynie ! A ktoś pisał ze będzie nuda.
4
Sturridge byłby przekozakiem gdyby nie kontuzje.
19
To juz dziś ! ! !
Ze snu zimowego budzi się Liga Mistrzów !
Tyle wyczekiwania aby usłyszeć znowu "The Chaaaaaaaampioooons" ale warto czekać bo mecze 1/8 w tym roku zapowiadaja sie mega ciekawie i nawet nie chce myśleć jak genialne zestawienia będą w dalszych fazach.
Pozdrawiam !
10
"Skarb Narodów: Księga Tajemnic" na Polsacie ;)
0
Przed chwilą widziałem na fejsie na TJMMNW gościa, któremu aby Barca nie weszła z Getafe a miał 120 tysięcy do wyjęcia....
2
Tak o to nastąpi dzień gdy będę kibicował Realowi w meczu z ATM ;)
0
36 tysiecy ma z cash outa :D
0
1,82 kurs na 1X to nie wiem jakim hajsem kontruje zeby mieć wiecej niz z cash outa :D Ciekawe wlasnie w sumie ile ten cash out, ale pewnie gość sobie to przekalkulowal jakos choc troche dziwne xd Wydaję mi sie że ze 40 - 50 tys powinien miec z cash outa a zeby z kontru zarobic ladnie to musiałby ze 30 tysięcy postawić albo i wiecej przy takim kursie xd
0
Ja bym cash outa zrobil na 100%, za duze ryzyko z Barca na wyjezdzie. Ciekawe ile ma za cash outa, to trzeba by policzyc ale na bank kwota satysfakcjonujaca tez ;)
0
Co ? W ogóle nie do tego użytkownika odpowiadałem... Popatrz dokładnie, później poprawiaj.
1
Przecież Lubelskie kończy właśnie jutro.
0
Kręcidło jest od kręcenia ;D
2
Może w koncu się obudzimy bo nie oszukujmy się to nie dzisiaj zaczęła się kiepska forma tylko od dłuższego czasu gramy zle, akurat na LM przyjdzie "super" forma jak zwykle :D
4
"Spieprzyliscie nam niedzielę".
2
To nie jest tak, że Barca w pierwszych połowach gra słabo, a w drugich lepiej i dlatego więcej strzelamy w drugich częściach gry. Wynika to moim zdaniem przede wszystkim z gry rywali. W pierwszych połowach przeciwnik ma dużo sił by biegać, doskakiwać na czas do naszych graczy i dobrze się ustawiać, ale z czasem sił zaczyna brakować, koncentracja już nie taka jak na początku i wkradają się błędy, spóźnione reakcje i krycie co skutkuje tym, że w drugich połowach można powiedzieć wykańczamy rywali. Mi tam to odpowiada bo wolę taki scenariusz niż to co było sezon temu: szybki gol lub dwa na początku i później granie byle do końca przeczłapać co często kończyło się głupimi i niepotrzebnymi remisami.
7
Ależ smierdzi głupią stratą punktów.
8
Jakas kamera dziwna czy mi się wydaje? Jakas bardziej oddalona niz zwykle.
0
Ja to uważam, że ta cała akcja z telefonem do Sławka Peszko to typowa ustawka. Po prostu genialne wymyślona reklama nowo powstałego radia, która ma zachęcić do słuchania tegoż radia, a pomysł z telefonem do "pijanego" Sławomira Peszko jak widać idealny, jeszcze długo długo będzie się o tym mówić, a o to chodzi, o rozgłos.
2
A potem się obudziłeś.
13
Atletico zaczyna swoją grę po 1-0. Na Real nie ma co się patrzyć, teraz jedynie Atletico może nam zagrozić w walce o mistrzostwo, a to, że nie grają w LM działa na ich korzyść według mnie bo na LE na pewno nie będą się tak spinać jak w LM.
0
Dziękówka !
0
Niee tam nie ma.
0
Skąd pobiorę/gdzie obejrzę serial "Banshee" ? Mam zamiar zabrać się za niego, ale nie mogę znaleźć do pobrania nigdzie ani online (4 sezon jest na piratebay, ale z tymi pierwszymi gorzej). W ostateczności HBO GO wykupię, ale wolałbym znaleźć gdzieś za darmo ;)
8
Dawid się zgadza, ale niżej to młody Maradona kolego, nie mów, że nie poznałeś :D :D
2
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27971564_10155269866568837_1004070768116305405_n.jpg?oh=85f2afee99ab0be828730b6a62245938&oe=5AE21776
Gimby nie znajo.
2
Lepsze będzie "Barca genialne pół wieku".