0

Najpierw MSN, teraz Messi & Suarez a i tak pewnie skończy się że Leo zostanie najskuteczniejszy. Co za fenomen !

3

Tak, dlatego na razie używam starej mobilnej i mam normalną La Ramblę jak i resztę artykułów ;)

0

Jeszcze będą go celebrować po ulicach Madrytu jak uda im się zdobyć ;D

27

"Przy całej tej fatalnej sytuacji w lidze Cristiano wyznaczył ekipie nowe cele i nową motywację. „Idziemy po Ligę Mistrzów i Puchar Króla!”, miał powtórzyć kilka razy. "

Haha :D Cristiano wyznaczył ekipie nowe cele, no nie mogę normalnie xD Niech on zacznie od wyznaczania sobie celów żeby poprawić tą kompletną padakę, którą gra, a nie ekipie cele będzie wyznaczał :D Boże jakiż tam musi być cyrk to głowa mała ;D Nie ma dnia żeby nie było polewki z tego narcyza ;D

3

Zostaw w szafie na prezentację jak Barca po Ciebie sięgnie ;D

0

Mam wrażenie, że ile by się nie skończyło w pierwszym meczu to i tak Barca na Camp Nou ich zje i choćbyśmy potrzebowali strzelić 6 goli u siebie to będą w stanie to zrobić dlatego kompletnie nie martwię się pierwszym spotkaniem ;)

0

Nie no nie róbmy sobie jaj. Gość gra totalną kupę, ale szanujmy się i rynek. Over 100 na pewno nawet za samą medialność, która bądź co bądź jest ogromna. Tak myślę, że w 120-140 powinien się zamknąć taki transfer.

0

Skoro tak sądzisz :)

71

Wracamy do Neymargate, CR odchodzi z Realu - pięknie madrycka prasa potrafi odskoczyć od tematu gry i wyników Królewskich ;)

48

Naprawdę nie rozumiem o co niektórym chodzi z tym Dembele...
Złapał kontuzję, która wykluczyła go na długi czas z grania, wrócił na boisko i złapał drugą kontuzję i według niektórych ma być drugim Bale'em ? Płacze, żale, że stracona kasa, że szklanka, ludzieee... Opamiętajcie się trochę bo naprawdę to jest żałosne. Jak ktoś inny z drużyny złapie kontuzje, wyleczy i później przytrafi mu się zaraz kolejna to też będziecie pisać, że drugi Bale i że szklanka ? Przecież takie rzeczy się zdarzają i to często. Naprawdę nie pojmuję jakie niektórzy mają myślenie (a raczej nie mają).

81

No weźcie aresztujcie kogoś w końcu, @Policja, bo ten donos nie będzie miał sensu :D

27

Czemu strona co chwilę pada, jak Ronaldo w polu karnym ?

32

A suchar ?

11

Dawać City !

3

Obecnie postawiłbym przy nich znak = ;D

1

Jedno jest pewne: gdzie by Alexis nie odszedł to i tak będzie lepiej niż zostać w tym 4rsenalu. Bardzo dobry grajek i szkoda, że zmarnował kilka sezonów na grę jako Kanonier i to akurat w chyba najlepszym dla siebie wieku :/

0

Rosołek, a do tego mielony, ziemniaczki i buraczki mmmmm ;)

0

Dzięki kolego, już odpalam mój ulubiony film ;D

82

"Zidane: Wszystko jest przeciwko nam"

Hahahaha :D Ten to jest dobry też ;D Przestały wpadać bramki w 90 minutach, przestały wpadać wrzutki na pałę i od razu wszystko przeciwko im ;D

5

https://zapodaj.net/1316d308c8d74.jpg.html

Mówią, mówią że
Mówią, że już nie wygramy ligi... nie

;D

0

Pora się zacząć przyglądać grze i wynikom ATM bo to oni będą najgroźniejszym rywalem w walce o tytuł.

2

Kolego spokojnie. Większość seriali pobieram sobie w HD za darmo, za NC+ płacę 80 zł, więc nie będę płacił 40 zł za Netflix skoro chce tam obejrzeć 1 serial poza tym 40 zł za miesiąc to dla niektórych naprawdę nie są marne grosze.

0

Przed upływem 30 darmowych dni na Netflixie klikam opcję "anuluj członkostwo" i kończy mi się konto premium i nic nie płacę zgadza się ? :)

18

Budzę się z hibernacji po 10 latach i chcę zobaczyć jak zmieniła się piłka nożna, kto teraz widzie prym w Europie, kto jest najlepszym piłkarzem. Oglądam mecz Realu, patrzę na grę "najlepszego" piłkarza świata, patrzę i się zastanawiam: Co w tej piłce nożnej poszło nie tak ? Dlaczego najlepszym piłkarzem obecnie jest gość, który 10 lat temu byłby zwykłym przeciętniakiem ? Dlaczego "najlepszy" piłkarz świata gra jak niczym nie wyróżniający się zawodnik ? Na szczęście po jakimś czasie jestem wyprowadzony z błędu i patrzę na grę Leo Messiego dochodząc do wniosku, że to nie piłka nożna poszła w złym kierunku, a nagrody i ludzie je przyznający.

39

Cristiano niemal płacze, że piłka nie chce mu wpaść do bramki. Ja to nazywam karmą. Niech dalej mówi, że jest najlepszy na świecie, niech dalej zachowuje się jak narcyz, a ja będę dalej podziwał z uśmiechem na twarzy jego sfrustrowaną i skwaszoną minę ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Super ! ;D

0

Fakt :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?