bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Aż tak źle mu życzysz ? ;/
25
2 pkt za gol w lidze francuskiej to jest dramat...
0
No Atletico wczoraj przegrało z Espanyolem więc też zadyszka :D
7
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/25552194_1711290318928587_7377325831316792916_n.jpg?oh=611e0c88fef4e5b10579c6ce5848d82a&oe=5AB4EF73
Mamy szpaler !
20
Mnie śmieszy jak po 1 połowie ludzie pisali, że Ronaldo gra bardzo dobrze :D Non stop dostawał piłkę na skrzydło gdzie miał 1vs1 z naszym obrońcą, raz mu się udało przejść raz nie, strzały kompletnie nieudane + totalny kiks przy genialnej akcji, ale według niektórych kocur :D
9
Zwróciliście uwagę przy pierwszej bramce co zrobił Leo ? Rakitic biegł środkiem, Messi się usunął w prawo, a za nim Kovacic co dało autostradę w stronę bramki Ivanovi. Pięknie !
8
Ej myślałem, że to żarty tutaj, ale jak zobaczyłem tytuł news na rm.pl "Spieprzyliście nam Święta" to się za głowę złapałem... Jak można w ogóle takie coś dać na tytuł ? Boże jaki to wstyd dla tych pseudo "redaktorów"... Tam poziomu nie trzyma nic: ani strona pod względem technicznym, ani użytkownicy, ani redaktorzy... A no i jeszcze ogólnie drużyna Realu też nie trzyma poziomu :D
3
Co Ty bredzisz ? Cavani 53.
0
No tak, ale możesz "przeczłapać" 5km i możesz przebiec na dobrej szybkości 2,5 km i zmęczysz się bardziej tym drugim.
5
Widzieliście np. Kovacica jak było zbliżenie w 43 bodajże minucie ? Gość ledwo oddychał. Real biega więcej dużo więcej, wygląda to tak jakby mieli 2x więcej sił niż gracze Barcy i jakby na boisku było ich więcej przynajmniej o 2 piłkarzy, ale ja jestem jakoś spokojny o drugą połowę bo wiadomo, że cały mecz grać tak nie będą, zmęczenie nadejdzie i to już niebawem. Mieli swoje okazje do zdobycia bramek, mieli kilka ciekawych akcji, ale na szczęście nic z tego nie wynikło. Mam nadzieję, że swój moment w tym meczu przegapili i teraz Barca będzie stopniowo dochodzić do głosu.
17
Wow, kolejny normalny ranking :O
6
Ktoś jeszcze klika w niebieskie puste tło zamiast w napis "LA RAMBLA" na głównej ? :D Stara wersja miała ten napis nieco wyżej i bardziej po prawej i się tak przyzwyczaiłem do klikania tam, że odruchowo teraz lecę ;D
0
Znaczy jak rozwiązałem ? Rozumiem, że jeżeli wyłączę starą mobilną stronę w telefonie i odpalę pełną wersję serwisu to na razie będę miał la ramble i artykuły jak na kompie dopóki nie wprowadzą całkowicie zmian.
0
Lajcik bo wiem jak wrócić znowu na mobilną tylko myślałem, że ta pełna wersja już powinna śmigać prawidłowo wszędzie i podejrzewałem, że u mnie jest jakiś problem ;)
0
Głowna 4.0, ale artykuły i la rambla w wersji na kompa :/
0
Tak, mam to samo. Strona głowna wersja 4.0, ale La Rambla i reszta artykulow w wersji na kompa.
1
Znaczy ja wrócić na starą mobilną umiem, że tak powiem :D Ale zastanawiam się czy inni mają dobrze tą nową na telefonie czy nie ;D
2
Niewygodnie to mało powiedziane, to samo jest z artykułami. Tak jakby w ogóle nie dopasowywało się do telefonu tylko wszystko wielkie takie i niesymetryczne.
1
Ponawiam !!!
Ej no dobra mowicie ze nie bedzie mobilnej nowej tylko wbijamy na stara mobilna na telefonie klikamy opcje "pelna wersja serwisu" i powinna byc nowa i zgadzam się pojawia sie nowa wszystko spoko tylko jak kilkam np. La Ramble to nie ma tak jak w mobilnej normalnie komentarzy pokazanych tylko jak w wersji na kompa trzeba przyblizac ekran zeby je przeczytac i ogolnie wszystko jest takie duze i rozjechane.
0
Nie pomogło.
1
Ej no dobra mowicie ze nie bedzie mobilnej nowej tylko wbijamy na stara mobilna na telefonie klikamy opcje "pelna wersja serwisu" i powinna byc nowa i zgadzam się pojawia sie nowa wszystko spoko tylko jak kilkam np. La Ramble to nie ma tak jak w mobilnej normalnie komentarzy pokazanych tylko jak w wersji na kompa trzeba przyblizac ekran zeby je przeczytac i ogolnie wszystko jest takie duze i rozjechane.
0
Mobilna na razie się nie zmieniła no nie ? Czy ja nie umiem włączyć nowej ? :D
0
Mecz Bayernu z Borussią dzisiaj to 1/8 pucharu i to jest tylko jedno spotkanie, przegrany odpada tak ? Czy dwumecz ?
11
Bixmix: A uważasz, że tego już nie było milion razy tutaj ?
0
Hahahah szwagier :D Akurat pasują do szwagra takie laczki ;D
10
Fajne laczki :D
0
Levante czy Leganes dzisiaj ?
6
https://m.ocdn.eu/_m/566cb36bab6f77b2212b0056605662c8,62,37.jpg
Dla tych którzy nie wiedzą ocb i nie chce im się szukać w google :D Sam się zastanawiałem dobre kilka minut o co Ci chodzi :D
80
- Cristiano Ronaldo: "Moim głównym celem jest zdobycie nagród indywidualnych. Trofea drużynowe są miłym wyróżnieniem, ale nie jest są tak ważne jak indywidualne. W tym sezonie chcę wygrać wszystko. Ważne jest abym strzelił gola w El Clasico i zakończył ten rok bramką przeciwko Barcelonie".
0
Kusi mnie na dzisiaj postawić 800zł na czystą 1 w meczu Stoke vs West Ham. Ehh te dylematy...