0

Hahahaha :D Chyba, że tak :D

28

Skąd tak dużo u CR ?!

0

Your PC ran into a problem and needs to restart.

Zawiesza mi się lapek czasem i taki komunikat wyskakuje. Co to może być ? :D Wiem, że nie da się stwierdzić po takim napisie co dokładnie mu dolega, ale bardziej wirus czy coś się psuję w środku ? :D

3

Wczoraj Ronaldo dogonił Leo pod względem zmarnowanych jedenastek. Obaj mają po 21 nietrafionych rzutów karnych choć CR strzelał ich więcej (98 CR- 76 Messi).

1

Ja bym wolał obstawić na remis bo Valencia może urwać Barcelonie punkty, ale wygrać ? Szczerzę wątpię. Możesz być w sytuacji lose-to-lose, bo będzie remis czyli stracisz kasę i Barca straci pkt.

1

? Nie rozumiem. Jakbym był pewny na 100% tego co stawiam to bym postawił raz za 10 tysięcy, a nie za 5 zł...Mogę myśleć, że ktoś wygra mecz, mogę mieć nadzieję, że wygra, moge mieć przeczucie, ale pewnym byc ? Nie ma czegoś takiego w bukmacherce.

0

Ten był akurat taki wariat za 2zł bez żadnych podpórek czyste 1 lub 2 ;D Zaryzykowałem i niestety przegrałem ;D

0

Ja przedwczoraj piękny kuponik zmajstrowałem po kursie 111, ale oczywiście 1 mecz :D

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NzI3NTAwODcwMDpmz8ZXYRYDGnDPiUk%3D&kind=MAIN

0

No zostawiam na pewno, zobaczymy co będzie ;D

0

Dokładnie.

0

Barca 1,9, Lazio 1,6

0

Za 5 :D Ja tak gram, 4-5 spotkań za 5 zł 60-80 do wyjęcia bo taśmy według mnie nie mają sensu.

0

Lazio i Barca zostały na kuponiku, ale będzie cash out możliwy zaraz bo wygrał Arsenal tylko pytanie czy go robić skoro główna wygrana na kuponie to 60 zł więc pewnie cash out bez Barcy i Lazio wyniesie ze 20 xD

0

Spadek Evertonu = brak Realu w LM, tak porównywalnie bo raczej nie ma co porównywać spadku Evertonu, a spadku Realu bo wiadomo, że Real nie spadłby nigdy, a Everton hmm jakby się dobrze postarali to kto wie dlatego dałem taki przykład mniej więcej podobny.

0

Wolisz mistrzostwo Hiszpanii czy brak Realu w LM ? Wiadomka, że mistrzostwo.

10

O czym Ty mówisz ? :D Może w ogóle niech Messi nie gra 1 połów i będzie go trener wpuszczał na podmęczonych rywali xD Nie grał z Juve od początku bo odpoczywał żeby z Valencią być na świeżo.

1

Mam jakieś przeczucie od kilku dni, że dzisiaj gładko wygramy 3 lub 4 do 1.

25

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24058871_1521953961235062_3366064136419444751_n.jpg?oh=d1a534cbf68409324a191c196565ea2a&oe=5A8B5301

"Radzio jest w ciąży! To najlepszy świąteczny prezent, jaki mógł zrobić Małgosi! "

Hahaha :D

0

Sklej taśmą i zrób zdjęcie telefonem (ja tak zrobiłem), na pewno zaakceptują.

77

Przecież pozdrowił tatę :D (bez urazy) :D

2

Tak płynę na kuponach (12) od wczoraj przegranych, ale na live'ach odzyskuję i jestem na 0 choć wiem, że to kwestia czasu kiedy popłynę i na tym i na tym :D Skuteczność kuponów na live: 100%, skuteczność kuponów nie na live: 0% :D

0

Nieee :/

0

Ma ktoś linki do dzisiejszych sytuacji w których widać symulki Ronaldo ?

1

Pomyliłeś liczbę. Link (i), symulk (i).

0

Ty bogaczu :D

57

Do Francuza w tym momencie to mało kto ma w ogóle start ;D

1

Za co ? Najarany wyszedł na belkę ? :D

1

Wyraźnie to jest ograniczony ten gość :D Ja nie wiem piłkarz bądź co bądź wybitny, ale to zachowanie...

2

Jak powiedział tak zrobił: Cris idzie po Pichichi !

15

Nigdy już nie będę narzekał na styl gry Barcy. Ten Real nie potrafi inaczej grac niż podanie na skrzydło i wrzutka, po prostu non stop to samo i to nie od wczoraj, ale już któryś rok to samo. 0 widowiskowości jak dla mnie, jakbym był fanem Realu to bym płakał ogladając tak grający mój ulubiony klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?