0

Valencia w końcu się zatrzyma i obawiam się trochę, że dzisiaj, ale życzę Ci żebym się mylił kolego ;)

57

Zależy od poczucia humoru, mnie śmieszy ;) Pozdro ;)

0

Dzik !

1

Pięknie pokarało Cuéllar'a za żałosną symulkę, od razu człowiek radośniejszy ;)

51

Jak ja nienawidzę meczów w takie Słońce... Tragicznie sie ogląda.

6

Składnia zdania dosłownie powala na kolana, a co do pytania to nie wiem czemu ceny zawodników w Polsce podawane są w euro, a wszędzie w euro, a nie w złotówkach.

1

To mądrze ;D

65

Amfetamina.

0

Jasne, ale dodając do tego twarz "tej" kobiety to wygląda komicznie ;D

15

Oczywiście. Messi nawet doczeka czasu kiedy jego synowie będą grać w Barcelonie i będzie razem z nimi grał w ataku.

1

Jak korki to tylko Thatcher.

0

Pablo Osvaldo: "Miałem oferty z klubów z Champions League, ale chciałem się od tego wszystkiego odciąć. Zacząłem nienawidzić tego, co wcześniej kochałem. Piłka zasługuje na szacunek. Ja wolę grilla i piwo od pieniędzy"

24

Arsenal vs Tottenham (13:30)
Leganes vs Barcelona (16:15) kiedy zacznie się przerwa w meczu Barcy akurat rozpocznie się druga połowa meczu Leicester vs Man City czyli 15 min obejrzę
Man Utd vs Newcastle (18:30)
Atletico vs Real Madryt (20:45)

Taki mam plan dnia na sobotę, jestem tak głodny meczów po tej przerwie, która okropnie mi się dłuży, że nic i nikt nie wyciągnie mnie z domu tego dnia. Co mam zrobić zrobię dzisiaj/jutro lub w sobotę rano, a później już tylko ciepłe łóżeczko + mecze + whisky z colą. Pozdrawiam ;D

ps. Nie, nie jestem nolife'm :D

0

Dla zwierząt na pewno :D

6

Pique i Umtiti maja po 4 żółte kartki. Czytam komentarze, że nie ma co wystawiać obu na Leganes bo kto zagra wtedy z Valencią ? Jak stracimy punkty z Leganes to nie będzie miało znaczenia kto zagra później... Najważniejszy jest każdy kolejny mecz i na tym zapewne skupia się cała drużyna, bo co nam z oszczędzania któregoś stopera na Valencię skoro z Leganes może wyjść "lipa".

2

3/4 użytkowników (w tym ja) powinni prosić go o wybaczenie ;D

1

TOPową 9 to on już jest (w TOP 5 według mnie), za 2-3 lata spokojnie może być numer 1.

2

Nie wiem co Ci musiał Gigi zrobić żeby go nie lubić ;D

0

A najmniej Chile.

0

Super ! Każdy dzień odpoczynku Leo jest na wagę złota, tym bardziej przed takimi ciężkimi wyjazdami jakie czekają Barce. W sobotę musi być 3 punkty !

4

Nie, kto to ?

34

Było kiedyś takie cos jak Disney Channel ? :D Ja to pamietam Cartoon Network, Fox Kids i takie bajki jak świat według Ludwiczka, Spiderman, Rodzina Adamsow, Gesia Skórka.

0

O czym Ty mówisz ? On moze ma z 5 opiekunek od tego jak nie więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?