11

Ludzie nienawidzą go za to, że jest przystojny bogaty i świetnie gra w piłkę ? Wątpię... Ludzie nienawidzą go za jego zachowanie na boisku, za jego pyszność, za to, że bardzo często zachowuje się jak buc i zwykły prostak, który nie ma szacunku dla innych i za jego obnoszenie się z tą "świetną" grą, że tak powiem. Myślę, że większość nienawidzi go za to, a nie za tamte rzeczy choć wiadomo jest wiele osób, które na pewno zazdrości mu tego o czym sam mówi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

"Ale nie potrafię zwalczyć w sobie myślenia, że Królewskich oglądam – i zawsze oglądałem – dlatego, iż chcę doświadczyć pierwiastka magii, czegoś niepowtarzalnego. Od jakiegoś czasu mam jednak wrażenie, że oglądam transmisje na żywo z pracy biurowej."

Kawałek artykułu na RM.pl

Zawsze oglądał Królewskich dla magii i czegoś niepowtarzalnego ? :D Teraz to padłem :D Wrzutki w pole karne i wykończenia główką to według redaktora magia :D

1

? Ty jesteś normalny ? Właśnie o to chodzi, że nie wysłał, po prostu nie podjął zakładu, nie rozumiem co masz na myśli ? Żeby teraz po wszystkim mi wysłał dyszkę, a ja niby mam mu 400 ? XD Nie no nie wierzę w to co czytam :d Kończę dyskusję bo mam wrażenie, że rozmawiam z lekko niepełnosprytnymi użytkownikami.

3

No dokładnie tak napisałem, ale kolega nie podjął nawet tematu odnośnie wysłania mi 10 więc nie rozumiem ocb :D
Chodziło o to, żeby nie stawiał kuponu tylko lepiej wysłał mi tą 10, a jak mu wejdą te mecze to odeślę mu równowartość wygranego kuponu, ale tak jak mówię, kolega nawet nie podjął temat więc naprawdę nie rozumiem gdzie można tu widzieć moje niewywiązanie się z umowy...Może ktoś myśli, że teraz gdy kupon wszedł to kolega mi wyślę 10, a ja mu 400 ? :D Nie no tak raczej nikt by nie pomyślał bo to po prostu debilne, ale nie widzę innej opcji ;D Bardziej jak powinienem czekać na jego 20 zł ,ale oczywiście nie chcę ich ;D

0

? Radzę najpierw przeczytać jeszcze raz konwersację wcześniejszą o tym kuponie, a dopiero później się wtrącać do dyskusji ;)

2

Jeszcze zbierasz zielone tak jakby naprawdę miał się z czego wywiązywać ludzie :D Nie róbcie ze mnie jakiegoś niehonorowego gnoja bo żaden zakład nie doszedł do skutku :D

9

I to raczej kolega musi się wywiązać bo napisał, że jak mu wejdzie to mi 20 wyśle ;D Także proszę nie siać fermentu i fałszywych plotek bo wyjdę, że jestem niehonorowy, a to nieprawda ;)

5

Jakie wywiązanie ? :D Chodzi o ten kupon kolegi co pisałem żeby wysłał dyszkę ? :D Nie wysłał więc nie mam się z czego wywiązywać aczkolwiek gdyby wysłał to bym odesłał z ciężkim sercem 400 zł :D Ciekawe czy koniec końców postawił ten kupon :D

4

Ja akurat uważam, że prędzej ktoś strzeli 91 bramek w rok niż strzeli w 21 meczach pod rząd bramkę w lidze, ale też rekord nieziemski.

6

Jaki rekord Messiego uważacie za najlepszy/najtrudniejszy do powtórzenia, jaki robi na was największe wrażenie?

Dla mnie zdecydowanie liczba meczów pod rząd w lidze z przynajmniej jednym golem = 21. To jest dla mnie kosmos totalny, coś po prostu co nie ma prawa się wydarzyć nigdy więcej, po prostu myślisz o tym i się zastanawiasz:"Ku**a to jest niemożliwe."

8

Hahahahaha kolego mam nadzieję, że to postawiłeś ;D

6

Strzelić gola dosłownie na kilka sekund przed tym jak sami prawie go stracili - w tym Real jest mistrzem.

7

Benevento - 11 meczów, 0 punktów, bilans bramek 4-29

Co beniaminek to nie mam pytań ;D

3

Przed rozpoczęciem sezonu myślałem, że sytuacja kadrowa wygląda kiepsko, lecz teraz muszę stwierdzić, że nie ma aż takiej tragedii. Według mnie potrzebne są nam 3 transfery (środkowy obrońca, kreatywny pomocnik i solidny zmiennik dla Suareza) i będziemy mieli całkowicie kompletną kadrę, która według mnie wcale nie będzie gorsza niż kadra Realu.

2

Jasne ;D Chyba nikt by nie odrzucił takiej możliwości mimo, że się go nie lubi.

0

Oddał pasy, ale nie przegrał ani razu.

0

Wątpię. Nie po to Eleven wtedy wywalczyło La Ligę, nie po to dodali włoską, francuską i niemiecką ligę + masę innych wydarzeń żeby teraz oddać NC+ jedną z najlepszych lig (jak nie najlepszą) w swojej ofercie.

0

Fury też ładny bilans (25 walk, 25 wygranych, 18 nokautów), ale jednak Joshua vs Wilder to coś na co wszyscy czekają bo to będzie prawdziwy pojedynek gigantów.

0

Wilder vs Joshua

Musi dojść do tego pojedynku, bo to będzie coś wspaniałego !
Jeden ma bilans (38 walk, 38 wygranych, 37 przez nokaut), a drugi (20 walk, 20 wygranych, 20 przez nokaut). Nie mogę się doczekać tego starcia gigantów i mam nadzieję, że niedługo do niego dojdzie bo to chyba nieuchronne przy takich bilansach obu pięściarzy.

1

Przed chwilą widziałem kupon jak koleś postawił za 2zł z kursem ponad 10 tysięcy i mu bramka WBA w 92 minucie zepsuła ;D Już nie mówię o 1 bramce gdzie koleś postawił 4 dokładne wyniki za 50zł miał 400 tysięcy i 1 bramki zabrakło, ale wiadomo 3 tysi też szkoda :/

19

Albo po karnym Ramosa :D

64

Spokojnie, przyjdzie niedługo mecz gdzie nie uda mu się obronić sam na sam lub po prostu jakiejś trudnej piłki i znowu zostanie zmieszany z błotem i znowu będzie podrzędnym bramkarzem dla niektórych tutaj ;)

28

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22813965_2004520436449607_1983804362371637835_n.jpg?oh=2772cad01d8bf20dfdff3586ed3fd684&oe=5A72D450

Profesor ostatnio na gali FIFA znalazł do swojej szkoły kolejnego mutanta. Jego zdolności to: nadludzka szybkość, zwinność oraz refleks. Rozwija prędkość do 200 km/h i lata (po boisku) z prędkością, której maksymalna wartość jest nieznana ;D

30

To Joshua wszedł do szatni Zlatana :D

35

Wyślij mi tą dychę, a jak to wejdzie to Ci odeślę 400 z pokorą.

9

Jeszcze co do wczorajszej walki Joshua - Takam:

Sędzia ma w obowiązku nie tylko rozdzielanie bokserów z klinczu i liczenie ich na deskach, ale także musi dbać o zdrowie zawodnika, że tak powiem, musi wiedzieć kiedy lepiej zakończyć walkę nim bokser przyjmie o kilka niepotrzebnych ciosów za dużo. Takam wczoraj ani razu dosłownie ani razu przez całą walkę nie zagroził Anthonemu, a dostawał co rundę coraz większe bomby na głowę, Joshua punktowo wygrał każdą z rund, a w 10 nawet Takam przestał odpowiadać na te bomby Joshuy więc nie wiem skąd takie oburzenie przerwaniem walki, dla mnie jak najbardziej prawidłowa decyzja.

2

Messi, ter Stegen, Paulinho - to oni w tym momencie stanowią o sile naszej drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?