bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
BarcaInfo: za podawanie niebywałej ilości informacji i do tego zwykle bardzo szybko.
1
Sprzedajesz pierwszą koszulkę z takim nickiem ? :D
2
Nie no, jeszcze musieliby trochę dopłacić, ale jestem za :D
19
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22491478_680240645514119_5785555870680984730_n.jpg?oh=5f801d42a6d2c62698ad6e62c3c60700&oe=5A69C451
Dzisiaj mija 13 lat od debiutu Messiego w La Liga. Reszta jest historią ;)
72
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22449888_1999036846997966_8367932711754694695_n.jpg?oh=7c7753aee6491ec1b688360c44c13637&oe=5A78D322
Wyścig o Pichichi ;D
0
Nie, jesteś pierwszy, który to napisał dzisiaj.
43
No i ? W miłości nie liczy się tylko wygląd.
42
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22490173_786989921504375_7173681808476363257_n.png?oh=9527598478820cd4c7cb9627ee17a44c&oe=5A40371E
Panowie lecą łeb w łeb ;D
41
Fajnie by było jakby przez te 15 dni były dla użytkowników jakieś konkursiki, quizy, ogólnie jakieś takie atrakcje fajne :D Nie muszą być nawet z nagrodami, nagrodą może być uznanie użytkowników :D
6
Jako wielki fan Leo chciałbym, żeby Messi grał w każdy spotkaniu bez wyjątku bo mecz Barcy traci na widowiskowości kiedy nie ma naszego geniusza na boisku, ale po tych ciężkich meczach eliminacyjnych do MŚ, po tych tysiącach przelatanych km, po tej ogromnej liczbie minut, które rozegrał Leo w tym sezonie chciałbym żeby odpoczął w meczu z Olympiakosem. Może nie cały mecz, ale te 45 lub 60-65 minut mógłby odsapnąć bo przyda mu się taki odpoczynek, a i Barcelonie to wyjdzie na dobre bo wypoczęty Leo to zabójczy Leo ;)
0
Za tydzień kolego, nie dzisiaj.
0
Powiem Wam, że naprawdę tak jak wcześniej pisałem cieszę się jak dziecko z każdego wygranego meczu, z każdych 3 punktów i jeżeli wygramy w tym sezonie rozgrywki La Liga to będę wniebowzięty.
Na Ligę Mistrzów się nie nastawiam i nie będę miał żalu do piłkarzy jeżeli odpadniemy w 1/2 czy 1/4 bo wiem jaka jest sytuacja kadrowa i wiem jak wygląda nasza gra bez kreatywnej pomocy i naprawdę nie chodzi tutaj o brak wiary w drużynę tylko o zdroworozsądkowe podejście do sytuacji. Kreatywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia był nam potrzebny już w tamtym sezonie, a nawet jeszcze wcześniej. W tym temacie nie zmieniło się nic i szczerze nic się bardzo nie zmieni w grze Barcy według mnie przez to właśnie, że pomoc "kuleje" od dłuższego czasu, ale tak jak mówię, nie ma co płakać i żalić się tylko trzeba się cieszyć z każdego sukcesu. Mam tylko nadzieję, że kolejne okienko (pewnie letnie) będzie już udane pod względem graczy, którzy potrafią zrobić różnicę w środku pola i potrafią coś więcej niż podanie do najbliższego partnera. W obecnym sezonie naszą najlepszą taktyką, najlepszą bronią i największym zagrożeniem jest po prostu Leo Messi i jeżeli on będzie grał na wyżynach swoich możliwości, a partnerzy (Suarez, Iniesta, Busquets) pomogą mu w najlepszy możliwy sposób to o wygranie ligi hiszpańskiej będę spokojny ;)
1
Możliwe, ale kurczę wkurza mnie to bo to naprawdę bardzo dobry, solidny bramkarz z zadatkami na jednego z najlepszych na świecie, a hejty tutaj praktycznie nie ustają nawet kiedy chłopak nie popełni żadnego błędu. Jedynie kiedy zagra genialnie tak jak wczoraj to jest cisza...
9
Nie ważne, że ratuje nas powiedzmy 10 razy. Ważne, że popełni 1 błąd i automatycznie pojawi się tutaj grupa "wsparcia" hejtująca chłopaka za niemal wszystko i zwalająca na niego winę za porażki ;) Ale na szczęście teraz siedzą głęboko w jaskiniach bo wstyd wyjść kiedy Marc zagra genialnie.
6
Ehh Sobota nafaszerowana fajnymi meczykami to niedziela marna :/ Jedynie Inter - Milan można zerknąć, ale to i tak dopiero samym wieczorem :/
67
A ja pragnę wyróżnić także ter Stegena bo jak przyjdzie jakiś błąd Niemca czy po prostu nawet sytuacja przy której raczej nie ma dużych szans czy ma po prostu małe szanse na obronę i mu się nie uda to wielcy hejterzy się budzą i zaczynają swoje żale wylewać tutaj, więc ja w przeciwieństwie do nich teraz będę chwalił naszego golkipera bo swoimi genialnymi interwencjami uratował nam 4 litery (nie pierwszy i nie drugi raz w tym sezonie).
27
Mamy 5 punktów przewagi nad Realem i odhaczony mecz z Atletico na wyjeździe, atmosfera w drużynie jest moim zdaniem bardzo dobra, za 4 dni gramy kolejne spotkanie, a dwa następne mecze gramy u siebie na Camp Nou.
Panie/Panowie: jest super i trzeba się z tego cieszyć !
0
Znaczy moim zdaniem też był najlepszy, ale mówię, że widać było, że nie jest w 100% sobą. Ogólnie ciężko znaleźć wiele spotkań Barcy w których gra Leo i nie jest najlepszym zawodnikiem takiego meczu :D
13
Widać było ewidentnie po Leo, że mecz z Ekwadorem i przelatane tysiące km zrobiło swoje. Niech się regeneruje, myślę, że mógłby odpocząć chociaż 45 min z Olympiakosem.
0
Mam wrazenie ze moglibyśmy tak grac do rana a i tak zdobycz bramkowa Barcy wynosilaby 0.
0
Ehh, ja naprawdę chciałbym żeby ten Gomes jak Wy to mówicie "odpalił', ale wątpię żeby takie coś się stało. Od roku oszukujemy się, że gość w końcu zacznie grać, a prawda jest taka, że nie zacznie bo nie ma odpowiednich umiejętności, tego nie można przeskoczyć niestety :/ Obym się mylił, ale wątpię :/
0
Na dzisiejszy mecz ? To jest taktyka na 90% meczów w wykonaniu Ronaldo ;D
26
Hahhaah CR źle podał i jeszcze ręką machnął tak jakby to po prostu kolega z drużyny schrzanił :D "Uwielbiam" gościa :D
6
Chociaż lubię ligę angielską to dla mnie duża część tych "hitów" ligowych to najzwyczajniej w świecie słabe spotkania. Według mnie w większości przypadków (nie zawsze, ale bardzo często) takie mecze w lidze hiszpańskiej jak np. Valencia - Sevilla czy inne spotkania drużyn z La Liga z miejsc powiedzmy 4-8 stoją wyżej piłkarsko niż te angielskie "wielkie" potyczki i tu nie chodzi nawet o wyniki, ale o samą grę tych drużyn co nie zmienia faktu, że i tak lubię zawiesić oko na Premier League ;)
1
Ja uważam, że finał będzie Niemcy vs Hiszpania.
20
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22449705_1535978996479031_6977998239652528713_n.png?oh=9fc3646d06ef156011e9aae549a53879&oe=5A860C0F
Hero !
0
Balowałem 2 poprzednie weekendy, prace domowe zrobię dzisiaj, a jutro chcę taki typowy wypoczynek: łóżko + mecze ;D Od czasu do czasu trzeba :D
1
Getafe Real na przemian z City Stoke więc pewnie do 2-0 dla Realu będę oglądał La Ligę, a później przełączę na Premier League :D
6
Ależ jutro piękny futbolowy dzionek. Idealna rekompensata po tej przerwie reprezentacyjnej.
Liverpool - Man Utd (13:30)
Man City - Stoke (16:00)
Crystal Palace - Chelsea (16:00)
Getafe - Real Madryt (16:15)
Juventus - Lazio (18:00)
Watford - Arsenal (18:30)
Borussia - Lipsk (18:30)
AS Roma - Napoli (20:45)
Atletico - Barcelona (20:45)
Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja wybieram Liverpool - Man Utd, Getafe z Realem na przemian z City - Stoke, następnie Juve z Lazio i na deser Atletico Barca. Po dwóch weekendach baletu spędzam cała sobotę w łożu oglądając mecze :D Czasem potrzebna jest taka regeneracja i spokój ;D
4
Oglądałem właśnie milionerów i koleś wygrał 500 tys. i w następnym odcinku pytanie za milion i pewnie wygra, ale według mnie ten odcinek akurat ustawiony :/ Nie twierdzę, że nie można tego wygrać, nie twierdzę że nie można mieć takiej wiedzy, i że zawsze jest ustawione, ale gość praktycznie przy każdym pytaniu "niby" ma wątpliwości, a później bez mrugnięcia okiem zaznacza odpowiedź ryzykując kupę kasy bez dłuższego zastanowienia.