0

Dobra idę się trochę przespać, żeby do 1:30 wytrwać ;D

0

Ależ dzisiaj się szykuje nocka z futbolem z Ameryki Południowej !
Pewnie co trochę to wszystko będzie się zmieniać: raz jedni będą na mundialu, raz drudzy, raz w barażach, a zaraz poza mundialem, no będzie dużo emocji. Oby ta noc była szczęśliwa dla Argentyny choć ciężko patrzeć na ich sytuację optymistycznie, ale nadzieja umiera ostatnia.

6

Nie pompuję zadnego balonika bo wiem ze to są MŚ i może sie zdarzyć też tak że nie wyjdziemy z grupy bo tam nic nie będzie "pewne" że tak powiem, zadna reprezentacja się nie położy przed Polską bo tam jest Lewy czy dlatego ze jestesmy wysoko w rankingu FIFA, trzeba będzie dosłownie gryźć trawę w kazdym spotkaniu, ALE jeżeli będą omijać nas kontuzje, jezeli trafimy z naszą najlepsza formą i jeżeli piłkarskie szczęście będzie głównie po naszej stronie to według mnie Polska ma szanse na medal w Rosji. Jezeli chodzi o indywidualności to naprawdę nasza kadra prezentuje sie bardzo dobrze, mamy piłkarzy swiatowej klasy z TOPowych klubów w Europie na kazdej pozycji, a dodatkowo w przeciwieństwie do np. takiej Argentyny potrafimy z tych indywidualności stworzyć drużynę i chyba to jest nasza najlepsza broń.

0

Aha rozumiem, nie wiedziałem o tych rozstawieniach ;)

1

Słaby troll.

1

Każdy tu mówi o Mundialu bez Leo, a tak naprawdę CR'a też może zabraknąć. Nie wiem co się liczy najpierw: bezpośredni mecz czy ogólny bilans bramek, ale jeżeli bezpośredni mecz to Szwajcaria w ostatnim meczu z Portugalią może nawet przegrać z nimi 1-0 i zajmie 1 miejsce, a jeżeli liczą się bramki, to wygrana Szwajcarów lub remis również daje im 1 miejsce więc wtedy Portugalię czeka baraż, a tam jak wiemy będą czekać m.in. Włosi. No zobaczymy jak to będzie osobiście chciałbym żeby i Leo i CR zagrali w Rosji, ale jeżeli zabraknąć ma Leo to mam nadzieję, że Portugalia też odpadnie :D

21

To już można było stwierdzić po ME, a te eliminacje to tylko potwierdzają, że w końcu doczekaliśmy się wspaniałej reprezentacji, reprezentacji na którą chyba każdy z nas czekał po tych latach niepowodzeń i upokorzeń, reprezentacji, która ładnie gra w piłkę, która osiąga w końcu wyniki, która jest w stanie dosłownie wygrać z każdym, która gra jak równy z równym z najlepszymi drużynami na świecie i której w tym momencie dawałbym o wiele więcej % szans na wygranie mundialu niż np. takiej Argentynie co kiedyś wszyscy uznalibyśmy za jakąś totalną abstrakcję.
Ależ jestem dumny z chłopaków !

16

Do przodu, Polsko!
Do boju, Polsko!
Nie zginiesz nigdy
Póki o zwycięstwo graaaaaasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poniosło mnie xd

13

Kibicuję szczególnie: Polsce i Argentynie.
Nie darzę sympatią (delikatnie mówiąc): Portugalii i Chile.

W meczu Polska vs Argentyna byłbym za Polakami aczkolwiek ich przegrana na pewno nie wywołałaby u mnie takiego smutku jak w przypadku przegranej z inną reprezentacją właśnie ze względu na to, że to Leo i spółka byliby wtedy wygranymi co w jakimś stopniu również by mnie cieszyło (ale na pewno nie w takim jak wygrana Polaków). Pozdrawiam !

1

Jak się nigdy nie powtórzy ? Zawsze może być drugi, trzeci :D

31

Ale Ciebie Panie trenerze można prosić o więcej rozsądku przy wyborze składu.

13

Nie no ludzie nie żartujmy sobie nawet. Meczu nie oglądałem, ale jak zobaczyłem przed chwilą sytuacje jakie mieli gracze Argentyny to się za głowę łapałem co chwilę...Takie coś marnować ? W tak ważnym meczu? To jest dramat.... Leo nie powinien mieć sobie nic do zarzucenia, no może ten strzał w słupek, kiedy zabrakło szczęścia troszkę, ale to co wypracowywał tym partaczom to po prostu bajka, a oni jak nie w bramkarza to obok bramki... Tak się po prostu nie da nic ugrać, nic...
"Kocham" Leo (oczywiście nie jestem gejem) i jestem całym sercem za Argentyną właśnie z uwagi na Messiego, ale boję się, że jak oni nawet awansują to co ich tam czeka w Rosji ? Wyjście z grupy i kolejny ogromny zawód i żal ? Mam wielką nadzieję, że uda im się awansować i przede wszystkim zmienić grę i zawodników w składzie do czasu Mistrzostw, bo teraz jest tragedia, a z taką grą nie mają czego szukać na MŚ, a bardzo bym chciał żeby Leo wreszcie osiągnął sukces z reprezentacją choć do tego bardzo bardzo daleka droga, ale trzeba być optymistą ;)

0

Obudziłem się wczoraj w 81 minucie meczu Argentyny i chyba najciekawsze (czyli zmiany wyników meczu Chile i Kolumbii) obejrzałem/usłyszałem ;D

3

Szwajcaria ma 3 punkty przewagi nad Portugalią. Grają u siebie z Węgrami (oby wygrali) i wtedy wystarczy im remis w ostatnim mecz z Portugalią i CR i spółka witają się z barażami. Oby wtedy trafili na Włochów i nie pojechali na MŚ tak będzie mam nadzieję ;D

2

Kolumbia przegrywa bardzo dobre info.

0

Remis w dzisiejszym meczu Czarnogóra - Dania daje nam awans na mundial już dzisiaj. Wygrana lub remis w meczu z Czarnagórą w niedziele daje nam awans w przypadku niezakończenia meczu Czarnogóra - Dania remisem. Zgadza się czy coś pominąłem ? :D

8

CR też jest najlepszy w polu karnym, ale w padaniu na glebę ;D

2

Ależ ważny meczyk będzie. Obowiązkowa obecność przed TV dla każdego kibica Argentyny, mnie również nie zabraknie !

0

To przynajmniej zaśpiewaj nam Luciano :D

6

Kto umrze, że stypę chcesz ? :D

19

Angielski na poziomie zerówki to jest kolego... Albo nawet nie zerówki, patrzysz na słowo klucz assist i na liczby i od razu można wyłapać kontekst bez znajomości żadnego słówka oprócz assist :D

3

No właśnie teraz jest realistycznie, że Szpaku się myli :D

9

No tak nie cieszmy się z 7 punktowej przewagi nad Realem po raptem 6 kolejkach, bo i tak Barca przegra, a Real już wszystko wygra do końca xD Błagam...

7

Stoję murem za Ronaldo, żeby to on dalej ciągle strzelał rzuty wolne :D

15

Nie no chyba troszkę Cię poniosło kolego. Umtiti jest kozakiem, ale lepszy niż Varane ? Absolutnie nie.

9

Patrzę na zegarek 19:50, myślę wejdę na La Ramble obczaję składzik Barcy i nagle taki zawód, że to dopiero jutro :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przegapiłem ;D

0

Drogi użytkowniku KamQiX:

Będą w tym sezonie kalendarze ? :D W ogóle ktoś je robi teraz czy pomysł został porzucony ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?