52

Wsadź sobie w d**ę ten palec :D

40

A wiecie co mi się podoba najbardziej ? Że Barca nie przestaje grać przy wyniku 2-0 jakby chcieli skończyć mecz jak najszybciej, tylko nawet przy 4-0 dalej dążą do strzelania kolejnych bramek, widać że im się chce nawet kiedy wynii meczu jest przesądzony a tego bardzo brakowało w tamtym sezonie.

1

Może Bartomeu i zarząd wcale nie są tacy głupi. Sprzedali Neymara zeby mieć kase na sędziów co może dac nam wiele wiecej korzysci niz Brazylijczyk czy kazdy inny transfer :D

0

Takimi meczami przegrywa się ligę ;)

0

To jest smutne, ale nawet jak Argentyna awansuje na te MŚ to i tak daleko moim zdaniem nie zajdą :\ Żeby wygrać taka impreze jak mundial potrzeba drużyny doslownie, a nie zlepku gwiazd i calkiem sporo pilkarskiego szczęścia. Leo i spółka mieli cholernie wielka szanse na tytul na ostatnich MŚ i niestety wątpię zeby kiedykolwiek jeszcze się ona pojawiła, a na pewno nie za kadencji Leo w reprezentacji :/

1

Gomes.

51

Niby ten Asensio z Realu ale tak jakos go lubię bardzo że az nie wiem czemu :D Pewnie dlatego ze lubię ogladac genialnych pilkarzy szczegolnie młode talenty i zycze mu jak najlepiej. Mam nadzieje ze dzisiaj znowu pokaze na co go stać.

1

Hiszpania Włochy gdzieś będzie w TV ? :)

1

Nie mam zamiaru płakać i żalić się cały rok na brak odpowiednich transferów czy słabą grę, ale w obecnym sezonie będę cieszył się jeszcze bardziej niż zwykle z każdych 3 punktów w lidze, z każdej wygranej w LM i w CDR bo naprawdę czarno to widzę...
Poprzedni sezon dobitnie pokazał chyba wszystkim dookoła, że po 1 brakuje nam klasowego kreatora gry bez którego nawet takie kosmiczne trio jak MSN nie było często w stanie nic bardzo zdziałać i po 2 brak wartościowych zmienników. Nie zmieniło się w tych obu kwestiach nic, dodatkowo straciliśmy Neymara... Ja naprawdę zazdroszczę niektórym tutaj optymizmu, ale jak tak na spokojnie człowiek przypomni sobie problemy w grze Barcy w tamtym sezonie i doda do tego stratę Neymara i brak żadnego wzmocnienia w pomocy to można naprawdę uronić łezkę z obecnej sytuacji. Ja życzę sobie i Barcelonie na ten sezon przede wszystkim piłkarskiego szczęścia bo będzie ono cholernie potrzebne.

12

Naszym jedynym ratunkiem, naszą najlepszą taktyką, naszym najlepszym transferem, naszą największą nadzieją jest Leo Messi. Tylko ten gość jest w stanie sprawić że ten sezon nie pójdzie na marne.

0

Dokładnie ! Teraz każde 3 punkty w lidze, każdy wygrany mecz i każdy kolejny etap w którym będzie Barca czy to w LM czy w CDR będą mnie niezmiernie radować. Jest jak jest i trzeba niestety to wziąć na klatę i liczyć, że przyszłość przyniesie zmiany na lepsze ;)

1

Oki dzięki za info Panowie ;)

1

Jutro 23:59 ? :)

0

Koniec okienka w Hiszpanii jest dzisiaj o 23:59 tak ? Czy się mylę?

84

Nie rozumiem niektórych tutaj co piszą, że nie ma co się cieszyć ze straty punktów Realu, że jeszcze nie raz zgubią punkty i Real i Barca itp. itp. Kurde ludzie jak to nie ma co się cieszyć ? :D Stracili 2 punkty już w drugiej kolejce ligowej i to jest powód do radości dla kibica Barcy !

1

Żonglerka najważniejsza ;D

3

Może ? To jest więcej niż pewne ;)

2

No to pograne :/ Ehh, a liczyłem na zwycięstwo Polaków :/

9

Walter gotuj metę dalej i się tak nie spinaj ;)

3

Lewą powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) :D

28

DEMBELE wywiad :D

- Jesteś prawo- czy lewonożny?
- Lewonożny.
- Na pewno? Strzelasz też prawą nogą.
- Tak, jestem bardziej lewonożny.
- Ale karne strzelasz prawą nogą? Dlaczego?
- Tak, ponieważ lepiej strzelam prawą nogą.

1

Teraz nasz trio w ataku to LOL: Leo, Ousmane, Luis ;D

12

Weź się chester :D

1

W porównaniu do ostatniego sezonu gdzie kadra była słaba lekko mówiąc:
Odeszli: Neymar
Przyszli: Semedo, Deulofeu, Dembélé, Paulinho + Roberto nie będzie musiał już grać na prawej obronie tylko na swoim miejscu w pomocy + jeżeli uda się sprowadzić Coutinho to mimo braku Neymara kadra będzie dużo lepsza niż w poprzednim sezonie, tak uważam ;)

4

Dla CR, podobno brakuje już tylko ustalenia szczegółów.

0

Dla mnie Irving to absolutny TOP. Rok temu gdy Cavs wygrywali finał to oczywiście MVP LeBron, ale to co robił wtedy Kyrie to przechodziło ludzkie pojęcie, według mnie gość jest genialny i naprawdę czasami po prostu nie ma szans go zatrzymać. Co do przyszłego sezonu to nie ma co się oszukiwać Durant&Curry powinny rozjechać znowu resztę.

2



I mi ta jeszcze ;D

37

Tego jeszcze nie było :D Dyrektor sportowy Manchesteru City zapewnia, że Messi zostanie w Barcelonie :D

1

Schabowy, ziemniaki i mizeria
Mielony, ziemniaki i buraczki
Ruskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?