bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Perez ;D
30
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21617469_1986634134904904_7517124386405917592_n.jpg?oh=f1857628d418b8f1c0d01fa8e459d6ad&oe=5A4D5F24
Wyjść z cienia Messiego :D
2
Messi jest ciągle genialny i teraz ma niektóre aspekty gry lepsze (rzuty wolne, rozgrywanie) niż kiedyś, ale jedna z najlepszych wersji Leo to według mnie nr.6 od lewej ;)
0
Fajny kuponik, też teraz zacząłem stawiać 3-4 spotkania na kuponie za 5-10 zł bo taśmy według mnie nie mają sensu, wejdzie może z jedna przez całe życie, a człowiek tak liczy co kupon na to :D
0
Jak tam typowanko na dzisiaj ? :)
Ja postawiłem Inter, Bayern i X w meczu Valencia - Malaga.
77
Akurat z Cruyff'em porównanie nie na miejscu :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Autograf = własnoręczny podpis, ale nie czepiam się ;D
0
Mistrz w znaczeniu negatywnym oczywiście :D Ja tak używam niekiedy choć niepoprawnie to jest :D Wiadomo, że zachował się jak niepełnosprawny umysłowo.
14
Mourinho vs dziennikarka (stare):
(D) - Widać, że Pan prowokuje Tita Vilanovę. Czy to element filozofii, która Pan przekazuje piłkarzom ?
(M) - Ja ?
(D) - Tak.
(M) - Pito Vilanova ?
(D) - Tito Vilanova.
(M) - Nie znam go. Pani pyta o Pita Vilanovę czy jak mu tam na imię. Nie mam nic do powiedzenia. Niech się sędzia wypowie albo kamery, nie mam nic do dodania.
No ku**a mistrz :D Do dzisiaj nie mogę zapomnieć tych wypowiedzi ;D
0
Ja bym postawił czystą 1, ale osobiście postawiłem Bayern, Atletico, Borussię i Juve na wtorek i środę ;)
0
Jak można tak kłamać skoro oglądają to miliony widzów, a kamer jest setki :D Zabrał piłkę, nie chciał oddać Cavaniemu i wręcz wcisnął ją Neymarowi w ręce, ale co tam racja przecież jest jak du*a, każdy ma swoją ;D
11
Powiem wam, że tu nawet nie chodzi o to, że Cavani zachowuje się źle bo moim zdaniem nie ma nic złego w tym, że chciał po prostu wykonywać "11" do których jest wyznaczony i które wykonuje od dawna. Rozumiem jeszcze sytuację gdyby było 3 lub 4 do 0 dla PSG, a Urugwajczyk miałby ze 2 czy 3 bramki strzelone, a Ney żadnej to wtedy jeszcze mógłbym pomyśleć, że Cavani moooże odda karnego, ale w tej sytuacji co wczoraj po prostu to był jakiś absurd, że Neymar myślał iż Cavani odda mu jedenastkę.
Brazylijczyk grał z Leo, który tak jak wiele razy mówił "leje" na trofea indywidualne co było niejednokrotnie widać i Messiego nie za bardzo raczej interesowało czy to on strzeli gola czy Neymar, liczyło się, że Barca strzeli bramkę i to też niejednokrotnie Argentyńczyk udowodnił oddając karne Neymarowi, czasem żeby po prostu Brazylijczyk się odblokował psychicznie i to było piękne w wykonaniu Messiego, ale nie wszyscy są tacy, a nawet powiem więcej takich jak Leo jest bardzo mało. Większość piłkarzy po prostu chce samemu strzelić bramkę za wszelką cenę (co nie jest złe broń Boże) i Neymar musi spojrzeć prawdzie w oczy, że będąc w Barcelonie miał absolutnie niesamowitą okazję grać z kimś takim jak Messim, który jest po prostu wyjątkowym piłkarzem pod każdym względem, ale sam tą szansę pogrzebał i niebawem albo już teraz dopiero Neymar przekona się co tak naprawdę stracił.
8
Oo tego się nie spodziewałem, że Denis ma takie dobre relacje z Leo i Luisem :) Bardzo dobrze, gołym okiem widać w chłopaku potencjał.
9
Ja pragnę aby na jedno zwrócić uwagę. To nie jest tak, że rywale z Barca graja zawsze mecz życia, ze walczą na boisku jak nigdy, że genialnie grają w defensywie, ze bramkarz gra akurat fenomenalnie, a z Realem grają na pół gwizdka itp... Po prostu w wielu przypadkach gramy słabiej niz Real (co jest dosyć zrozumiale biorąc pod uwagę sytuacje kadrowe obu drużyn) i męczymy się niemiłosiernie, a w przypadku Realu wyglada to lepiej i stąd takie wrazenie.
1
Czas wracać na TVN7 na Władcę Pierścieni :D
9
Klasyczny Real Madryt: rywal ma genialną okazje na bramkę, "odrobina" szczęścia ratuje ich przed utratą gola i zaraz bramka dla Realu.
21
No śmieszne mega...
7
"Serial Narcos, opowiadający o walce z kolumbijskimi kartelami narkotykowymi, szybko stał się jednym z największych hitów Netflixa. Producenci aktualnie szykują się do realizacji czwartego sezonu, jednak prace niespodziewanie zakłóciło tragiczne zdarzenie. Jeden z członków ekipy, odpowiedzialny za wynajdowanie lokalizacji pod przyszłe zdjęcia, został zastrzelony. Carlos Munoz Portal, który pracował dla firmy produkcyjnej Redrum, był doświadczonym "location scoutem". Wcześniej brał udział w realizacji między innymi takich filmów jak Sicario, Apocalypto, Spectre czy Szybcy i wściekli.
Jego ciało oraz ostrzelany samochód znaleziono nieopodal San Bartolo Actopan, regionu o najwyższym współczynniku morderstw - w samym lipcu zamordowano tam 182 osoby."
0
Postawiłem, że Chelsea i Arsenal strzelą, ale czarno to widzę :/ Takie 0-0 się szykuje jak na razie, ale może coś się zmieni.
5
Miałem to samo, każdy mówił jaki to genialny nie jest ten serial, ale mnie jakoś ciężko było się przekonać do zaczęcia serialu czytając jego początkowy opis. Wreszcie zebrałem się, jeden, drugi trzeci odcinek, a później poleciało :D Genialny serial naprawdę ;)
0
Jest jest ;) Chelsea - Arsenal obie strzelą, Juve, Borussia, Milan, Man Utd, Chievo Atalatna 12, i Real ;)
0
Juve nie popsuj marzeń o Malediwach !
2
Bardzo fajny kuponik, kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;)
12
W sumie to popatrzyłem na screena jakiego ktoś wrzucił i powielam brednie, na screenie jest jak obaj siedzą na murawie w 25 minucie, a kiedy doznali kontuzji dokładnie ciężko określić co do minuty po tych obrazkach :D
0
W 25* ;)
1
Ja mam Juve, Milan Borussię, Real, Chelsea i Arsenal strzelą i nie wiem po kiego grzyba postawiłem 12 w meczu Chievo Atalanta :D Również tobie i sobie życzę :D
0
Mam kuponik po kursie 50+ i kilka spotkań na dzisiaj (Chelsea vs Arsenal, że obie strzelą, Juve, Milan i jeszcze kilka innych), a na samym końcu kuponiku mecz RSSS vs Real i mam nadzieję, że wszystko wejdzie i pozostanie mi już na koniec tylko spotkanie Królewskich bo zawsze chciałem mieć sytuację gdzie zostaje mi ostatni mecz na kuponie i jest to właśnie mecz Realu gdzie: jeżeli wygrają to będę happy bo wejdzie mi kupon, a jeżeli przegrają/zremisują to będę happy bo stracą punkty więc nie mogę przegrać już przed rozpoczęciem spotkania :D
9
Noo, zaraz ktoś napisze, że ter Stegen powinien to obronić :D Dobrze, że się chociaż rzucił bo tak to by suchej nitki na nim nie zostawili chociaż strzał był nie do obrony :D
1
Na koniec kariery zostanie najlepszym asystentem i goleadorem w historii futbolu, ale co tam :D