bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W szkole.
1
Czemu profesor Xavier stoi na gali ? :D Odzyskał władzę w nogach ? :D
1
Drugi raz w tym sezonie nie obejrze meczu :/ Za mało tych spotkań Barcy w niedziele moim zdaniem, wydaje mi się ze niemal ciągle gramy w sobotę...
2
Since the start of the 2009/10 season Leo Messi has been Man of the Match in 54% of the games he's played in!
Miazga totalna :O
32
To kup sobie za 1500 jak nie do gier i 1500 Ci zostanie na imprezy i życie studenckie ;D
5
Ja bym wypłacał, Lyon nie wygra ;D
1
Pamiętam jak byłem nastolatkiem i chciałem mieć zarost, zazdrościłem kolegom którym rosło na twarzy szybciej i gęściej. Dzisiaj wręcz odwrotnie, najchętniej chciałbym żeby w ogóle nie rosło :D Ja bym się cieszył na twoim miejscu, mniej golenia i rzadziej :D Poza tym kobietom średnio podoba się zarośnięta twarz (choć wiem jest też dużo pań, które to lubią).
0
Normalne kupony mi nie wchodzą to puściłem 2 wariaty. Pewnie nie siądzie, ale już mam dość tych "pewnych" typów :D
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=312921799016745855&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=312921799015745965&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1
8
Co ? Pierwszą kartkę dostał za ewidentny taktyczny faul gdzie gracz Olympiakosu biegł z groźną kontrą, a później druga za rękę.
15
Sytuacja z początku spotkania Barcelony z Olympiakosem w Lidze Mistrzów, kiedy Leo Messi włożył do ust tabletkę, wywołała lawinę spekulacji. - Nie wiem, czy wziął glukozę - mówił po spotkaniu trener Ernesto Valverde.
Po meczu media najwięcej uwagi poświęciły sytuacji z początku rywalizacji, kiedy to kamery telewizyjne zarejestrowały moment, gdy Argentyńczyk wyciągał coś ze skarpety i wkładał do ust.
Według informacji dziennikarzy "Catalunya Radio", słynny piłkarz wziął tabletkę glukozy. W trakcie meczów zawodnicy czasami wyrównują w ten sposób poziom cukru we krwi, który może spadać podczas wysiłku i być przyczyną np. zawrotów głowy. W przypadku Messiego, chodziło prawdopodobnie o nudności, jakie dają mu się często we znaki podczas spotkań.
Właśnie miałem pytać o to bo zauważyłem to podczas meczu :D
1
Nie rozumiem ;D W sensie, że Shakira to nie gorąca laska czy co ? :D
16
Rozumiem, że mając to wszystko już nie można gorzej się czuć z jakiegoś powodu lub po prostu mieć jakiś problem/problemów w życiu ?
Pieniążki i gorąca laska = brak jakichkolwiek problemów ?
Co za myślenie...
0
Rozumiem, że głosować mogą wszyscy, nie tylko użytkownicy Fcbarca ?
1
No redakcjo, dzisiaj kolejny dzień z tych 15 z Fcbarca.com :D Czekam na jakieś konkursik/quiz/jakiś plebiscyt, ogólnie na jakieś fajne atrakcje ;D Oczywiście wywiady też są spoko, ale mam nadzieję, że będzie coś jeszcze fajnego :D
3
Umtiti to po prostu profesor doktor habilitowany. Gość jest mistrzem swiata.
0
Mi.....
0
Kozak.
1
Haha :D
8
Chelsea, Juve i Atletico puszczone za 80zł - 200 do wyjęcia. Czekamy :D
10
Tak przeczytałem ten artykuł "15 dni z FCBarca.com. Wywiad: LOOKY" i myślę sobie, że naprawdę do powstania tak świetnego portalu o Barcelonie, do powstania tej wielkiej społeczności swoją cegiełkę (mniejszą/większą) dołożyło naprawdę dużo osób i nagle uświadamiam sobie, że ja przecież też kilka lat temu tłumaczyłem tutaj artykuły (niestety z powodu braku czasu porzuciłem to) więc można powiedzieć, że tą cegiełkę też dołożyłem :D Jakoś czuję się dumny z tego (haha :D) jak dzisiaj patrzę na ten portal i na to jak to wszystko się rozwinęło.
2
Noo ;D Kupuje bilet na za miesiąc, ale pytań milion już teraz ;D
19
Żadnego. La Rambla spełnia w 100% moje oczekiwania i to nie tylko odnośnie Barcelony, ale ogólnie piłki nożnej.
1
Straciłem w najbardziej bezsensowny sposób ever 2 minuty życia ehh....
24
Tej fcbarca.com ? :D
0
Hahah :D
1
Robimy wirtualne zakłady kto wygra :D
Don Corleone kurs 1,15
BarcaInfo kurs 1,20
KamQix kurs 1,50
Cochise kurs 1,70
Pax kurs 1,90
Hen0x kurs 2,10
JimMorrisonFCB kurs 3,00
Według mnie walka rozstrzygnie się między tymi użytkownikami ;D
2
Dokładnie tak samo pomyślałem. Wszystkie 3 był podobne, a ten czas taki oderwany od pozostałych, coś było na rzeczy i tak obstawiałem, ale wiadomo z kanapy przed TV każdy cwaniak :D
3
Coś mało komentarzy, ale powiem Wam, że jak dodajecie taki news to zmieńcie trochę zdjęcie bo wygląda na pierwszy rzut oka jak ten wczorajszy news i można przeoczyć moim zdaniem :D Sam ledwo zauważyłem, że jest coś nowego, cały czas myślałem, że to ten wczorajszy artykuł ;)
3
Wypasior :D
2
Fajnie jakby podczas głosowania było można dać 3 głosy: 3pkt, 2pkt i 1pkt bo pośród tych 15 nominacji ciężko będzie się zdecydować na 1 osobę, a tak fajnie by było wyłonić takie podium, a nie tylko wygranego ;)