76

Yeti.pl

0

Messi ma grać w tych meczach towarzyskich czy jednak będzie odpoczywał ? Pytam bo przewinęło mi się jakieś info wcześniej, że w jakimś chyba ma nie grać czy coś takiego, albo mi się wydawało.

3

Ogólnie podziękowania dla wszystkich którzy takowe kalendarze robią, super robotę wykonujecie, ale KamQix szacun podwójny bo zawsze używam twoich i twoje są według mnie najlepsze ;)

4

Super sprawa. Fajnie jakby taki news pojawiał się zawsze na początku nowego miesiąca wtedy nie trzeba będzie szukać w La Rambli i oszczędzi to wielu pytań. Mam nadzieję, że tak będzie już teraz ;)

0

Dobra szydera nie jest zła.

0

Nie no muszę cos sprostować. Wczoraj rozgoryczony postawa Suareza w meczu stwierdzilem że gra gorzej niz Benzema, ale jednak popełniłem bluźnierstwo i przepraszam, gorzej od Benzemy sie nie da :D

0

Największe zagrozenie jakie Ronaldo stwarza swoim rzutem wolnym to to że gdy mur stoi juz w polu karnym to trafia w niego i sygnalizuje rękę z nadzieja na rzut karny.

0

Który klub wedlug was ma obecnie najlepszą kadrę ? Rok temu odpowiedzialbym bez wahania, że Real, ale teraz uważam że PSG, a po nich chyba City.

6

Nahorny: "Arsenal Węgier" hahah :D

2

La Liga i Premier League, reszta sporadycznie tylko przy okazji jakiś hitowych pojedynków w Serie A czy w Bundeslidze.

4

Arsenal 4ever :D

0

Alez gala UFC ! 3 walki o pas i troje nowych mistrzów ! Tylko Joanny szkoda, ale powrót GSP piekny. Dobra ide spac zebym wstał na Arsenal vs City :D

0

Jezuuu Wilder co to jest za bestia, 1 runda KO. Musi dojść do walki z Joshua, ojj to będzie cos świetnego.

6

Czemu wstyd ? Nie rozumiem. Przecież to sport walki i to na najwyzszym swiatowym poziomie, przegrane przez nokaut tez sie zdarzają, to zaden wstyd wedlug mnie.

0

Alez dostala Jedrzejczyk :/

2

Pierwsza walka main card za nami, alez dzik ten Costa. Ktoś czeka jeszcze na Joanne ? Bo to juz niebawem ;)

7

Beka jest z Benzemy, ale Suarez jest jeszcze gorszy i wcale mi nie do smiechu z tego powodu.

11

Niemal każde zagranie, każda pilka posyłana przez Messiego to po prostu sztuka w najczystszej postaci, on nawet jak podaje na 5 metrów to widać tą magię jaka ze sobą niesie ten zawodnik, nawet takie "zwykłe" podanie wygląda to po prostu inaczej niz w przypadku reszty pilkarzy, dla mnie to jest cos niesamowitego. Leo nie potrzebuje strzelac genialnych bramek czy wspaniale asystowac zeby zamieniać futbol w prawdziwą sztukę i powiem szczerze tylko raz w życiu widzialem na wlasne oczy zawodnika który potrafil to samo i nazywal sie Ronaldinho.

8

Atletico gra kaszankę, ale w końcu muszą się odbić od dna, że tak powiem, a jak najlepiej się odbić jak nie w meczu u siebie z Realem Madryt ? :) Taki mecz czeka nas już po przerwie reprezentacyjnej.

13

Nie rozumiem kompletnie tego komentarza.

4

Ależ dzisiaj emocji w TV !
18:30 Borussia - Bayern
20:45 Barca - Sevilla
02:00 walka Wilder vs Bermane Stiverne
około 03:00 UFC 217 z walką Joanny Jędrzejczyk.

Ktoś zamierza jeszcze oglądać UFC ? :)

10

Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Benevento po 11 meczach ma 0 punktów, 4 strzelone gole i 29 straconych to nie dziwie się takim kursom ;D

0

Gran Derbi pozniej KSW czemu nie :D

3

Wlasnie slyszalem o tym i nie moge się nadziwic co to za pieprzenie za przeproszeniem. Nie moga razem grac bo zajmuja ta sama pozycję? To lepiej wystawiac jakies drewna niz znalezc pozycje dla Dybali i ustawić go jakos razem z Leo ? Opcji jest dużo moim zdaniem i trener powinien to rozpracowac przed MŚ bo to wedlug mnie śmieszne ze taki gracz jak Dybala nie gra z takiego powodu. Rozumiem jakby obaj byli bramkarzami no to faktycznie dwóch w skladzie raczej nie zagra ale takich grajkow wszechstronnych nie da się zmieścić w 11 obu? Dla mnie to jakas kpina.

0

Witam kochani mam 2 pytanka:
1. Ile moze mi neta w telefonie pójść na obejrzenie drugiego odcinka Belfra ? Z 1gb czy wiecej ?
2. Gdzie mogę znalezc taki odcinek ? Bedzie juz gdzies na necie ?

6

Znając życie to Real wychodząc z 2 miejsca w grupie trafi lepie w 1/8 niz gdyby wyszli z 1, choć muszę przyznać, ze fart ich w końcu opuścił, mam nadzieję ze na dłużej.

1

Gomes chyba do tej pierwszej grupy :D

11

Ja na czas klasyku "sprzątam" w swoim pokoju :D

7

23 grudnia klasyk i KSW, fajna sobota się szykuję przed wigilią ;D

8

Weź nie strasz :/ Kurczę bez Leo byłaby katastrofa według mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?